Emlakjet

Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Deveören Köyü (Tembel Mahallesi)cancel
Kıbrıscıkcancel
Bolucancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Satılık Konut Bakanlara Tercih Rehberi 

Satılık konut arayışı içerisinde olanlar için, ev satın alma süreçlerinde rehber niteliği taşıyacak bir yazı hazırladık. Hiç şüphe yok ki, bir ev satın almak hayatımızda verdiğimiz en büyük ve en zor kararlardan biri. Ev arayışından başlayarak, bürokratik işlemlere uzanan süreç boyunca, aklınız sık sık karışabilir, verdiğiniz karardan emin olamayabilirsiniz veya aklınız diğer seçeneklerde kalabilir. Böyle zor bir duruma düşmemek için adım adım gitmekte yarar olacaktır.  Gelin, bir ev satın alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini birlikte irdeleyelim.

Satılık Daire Arayışında Ev Seçimi 

Ailenizle veya tek başınıza bir ev satın almaya karar verdiğinizde, öncelikli olarak yapmanız gereken şey konutun yer alacağı lokasyonu belirlemektedir. Eğer küçük bir şehirde yaşıyorsanız doğrudan ilçenizi seçebilirsiniz. Ancak büyük bir metropolde ikamet ediyorsanız veya etmek istiyorsanız, arama ölçeğini geniş tutmakta yarar olacaktır. Örneğin satılık daire İstanbul Avrupa Yakası başlangıç için güzel bir konum olacaktır. Ancak daha sonraki adımda, arayışınızı bir ya da birkaç ilçeye indirmeniz gerekecektir. Yukarıdaki örnekten devam edersek,  bir diğer basamakta arayışınızı satılık daire Beylikdüzü olarak sınırlandırabilirsiniz. Bu konuda nihai karara vardıktan sonra, EmlakJet listeleme sayfalarında yer alan satılık konut ilanlarına göz gezdirebilirsiniz. Araştırmalarınız sırasında gözünüze çarpan ya da beğendiğiniz evleri kaydetmeniz, daha sonra size kolaylık sağlayacaktır.  Bir sonraki adımda, beğendiğiniz evleri tercih etme olasılığınız en yüksek olandan en düşük olana göre listelemeniz gerekecektir.. Ayrıca sahibinden satılık daire düşünüyorsanız, aramanızda bu kritere göre hareket etmenizde yarar olacaktır. Bahsi geçen sıralamayı yaptıktan sonra ev ziyaretlerine başlayabilirsiniz. Satılık ev bakarken; ev ziyaretleriniz sırasında aşağıda maddeler halinde sıralanan soruları cevaplamanız işinizi kolaylaştıracaktır:

 • Evin lokasyonu beklentileri mi karşılıyor mu ? 
 • Dairenin ortalama kullanım alanı benim için veya ailem için yeterli mi? 
 • Satılık konut fiyatı bütçemi aşıyor mu? 
 • Bölgeye ulaşım olanakları nasıl?
 • Evin yakınlarında sağlık hizmetleri veren kurum ve kuruluşlar bulunuyor mu?
 • Konutun çevresinde kolaylıkla ulaşabileceğim alışveriş mekanları yer alıyor mu?
 • Dairenin bulunduğu binanın inşaat kalitesi nasıl? Depreme karşı güvencesi var mı?
 • Evde uzun sürebilecek, geniş çaplı bir tadilata gereksinim var mı? 
 • Baktığınız satılık daire  sosyal alanlara yakın mı? 
 • Konut bedeli, piyasa değerine uygun mu?

Tüm bu sorulara cevap verdiğinizde, isteklerinizin karşılandığını görüyorsanız doğru yoldasınız. Hatta hayallerinizdeki eve ulaşmış bile olabilirsiniz. Ancak hızlı hareket etmemenizi ve iyice düşünmenizi tavsiye ederiz. Zira bir ev satın almak kolay bir karar değildir ve geri döndürülmesi de epeyce zordur.  Ancak kararınızdan eminseniz, harekete geçmekte sakınca olmayacaktır. Satılık konut arayışınızın en zorlu süreçlerinden biri de bürokratik işlemler olacaktır. Bu işlemler sırasında da aşağıdaki belirtilen öncüllere dikkat etmeniz gerekecektir:

 • Konut değerinin gerçekçi bir şekilde belirlendiğinden emin olun.
 • Daire üzerinde ipotek gibi bir kısıtlama varsa, kaldırılması gerektiğini ev sahibine iletin.
 • Satışı gerçekleşecek evde eğer kiracı varsa, satış sözleşmesinde bu durumu belirtin.
 • Satılık daire deprem sigortasına sahip olmayabilir, kontrol edin. 
 • Satış işlemlinin güvenilir bir şekilde gerçekleştiğinden emin olun.
 • Evin elektrik, doğalgaz, su gibi aboneliklerinin borçsuz olarak sonlandırıldığını kontrol edin.
 • Satın alma süreci sona erdikten sonra,  işlem belediyeye bildirilmeli ve ikametgah işleri halledilmelidir. 

Eğer  satılık konut arayışı içerisinde iseniz,  tercih ettiğiniz bir emlakçıdan danışmanlık hizmeti satın alabilir veya Anadolu Yakası satılık daire kelepir gibi ilanların dahi yer aldığı Emlakjet listeleme sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. 

Satılık Ev Düşünenlere Sahibinden Seçenekler

Sahibinden satılık evler yeni bir ev alacak kişilere büyük avantaj sağlar. Geçmiş yıllarda mülk sahibi tarafından satışa çıkartılmış evlere ulaşabilmek için ev satın alınmak istenen muhitte haftalarca süren gezintiler yapılırken Emlakjet ile birlikte sahibinden satışa çıkartılmış evlere ulaşmak oldukça kolay bir hal aldı. Ziyaretçilerinin memnuniyeti için her geçen gün kendini geliştiren ve hizmetlerine bir yenisi eklemeye devam eden Emlakjet’in mülk sahipleri tarafından da tercih ediliyor olması, ziyaretçilerimizin çeşitli alternatiflere sahip olmasında en büyük etkidir.

Aynı zamanda Emlakjet’in tüm Türkiye ile birlikte KKTC’de kurduğu geniş emlak ağının önemli bir bölümünü oluşturan sahibinden ev satılık ya da sahibinden kiralık evler en fazla detay ve kıyaslama seçenekleriyle müşterileriyle buluşmaktadır. Bu yönde Emlakjet müşterileri satın alınmak ya da kiralanmak istenen evle alakalı birçok filtreleme şansına sahip olmakla beraber, her yönden en iyi seçimi yaptıklarına emin bir şekilde hayallerindeki eve de kavuşmuş olacaklardır.

Hiçbir Yerde Bulamayacağınız Sahibinden Satılık Ev İlanları Emlakjet’te! 

Sahibinden ev satılık ilanlarına ulaşmak büyük bir ayrıcalıktır. Satın alma maliyetlerini ciddi oranlarda düşürme şansı tanıyan bu ilanlarda karşılaşılan en büyük problem hayal ettiğiniz evi bulmanıza yetecek kadar sayıda alternatife sahip olmamanızdır. Sahibinden satılık ev Emlakjet kategorisine giriş yaptığınızda aşağıda sıraladığımız özelliklerde alt yapısı ile hayal edilen eve ulaşmak için yeterince alternatife sahip olduğunu görebileceksiniz.

 • Türkiye’nin her ili için alternatif seçenekler sunan,
 • Acil satılık veya fiyatı düşen ilanlara ulaşım sağlayan.

Emlakjet’i tercih etmemeniz halinde tercih ettiğiniz muhitte bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıda ilan arasından seçim yapmaya zorlanmak yerine yüzlerce seçenek arasından seçim yaparak hayalinizdeki evi bulma şansınızı artırabileceksiniz.

Satın Alma Maliyetinizi Düşürmek İçin Sahibinden Satılık Evleri Takip Edin

Sahibinden satılık ev tercihi sağladığı satın alma maliyetini düşürücü artıları nedeniyle kabul edilebilir bir tercihtir. Yeni ev satın almak isteyen herkes satın alacağı ev için fazla ödeme yapmaktan kaçınır. Tapu, taşınma ve diğer masrafların yanında emlakçıya verilecek komisyon ve mülk sahibiyle yapılabilecek pazarlıkla cepten ciddi miktarlarda az para çıkmasına yardımcı olur. Özellikle sahibinden satılık ev müstakil Bahçelievler Mahallesi tercihinizi yapmanız halinde elde edeceğiniz tasarruf miktarı ile yeni satın aldığınız ev için pek çok yeni eşyalar satın alabilirsiniz. Bütçenizi aşmadan ve mümkünse bütçenizden tasarruf etmenize sebep olacak sahibinden ev ilanları ile her zaman en ekonomik konut satın almak istiyorsanız Emlakjet ilanlarında yer alan fırsatları vakit kaybetmeden değerlendirin.

Sahibinden konut ilanları tüm Türkiye için Emlakjet’te yeni sahiplerini arıyor! “Sen o evi hayal et, gerisi Emlakjet!” sloganı ile çıktığımız bu yolda yıllık 20 Milyon kişinin hayalindeki evi aradığı platform haline gelmeyi başararak iddiamızda haklı olduğumuzu tüm Türkiye’ye kanıtladık. 

Her yıl milyonlarca vatandaşımızı hayalindeki eve en kısa yoldan ulaştırmak için devam eden yenilenme ve gelişme sürecimiz sonucunda aşağıdaki özelliklere sahip, kullanıcı deneyimi yüksek bir ara yüz platform yaratmayı başararak milyonlarca kişiyi hayalindeki evleri ile buluşturmaya devam ediyoruz.

 • Akıllı filtrelemelere sahip,
 • Güncel fırsatlara kolay ulaşım imkanı sunan,
 • Akıllı öneri sistemine sahip
 • Konut kiralama veya satın almada rehber niteliği taşıyan,
 • Sahibinden satılık veya kiralık ilanlara ulaşımı kolaylaştıran.

Bir ilan sitesinde aradığınızdan fazlasını sizlere sunmayı başaran yenilikçi hizmet anlayışımızla konut alışverişlerinin en çok tercih edilen markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Ziyaretçilerimizin sitemiz içerisinde geçirdiği zamanı minimum düzeyde tutmaları için her geçen gün yeni hizmetlerimizi sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz.

Sahibinden kiralık ve satılık dairelerle alakalı en güncel ve en detaylı ilanlar Emlakjet vasıtasıyla müşterilerle buluşurken, portföyüne her geçen gün yeni ilanları katan Emlakjet tüm ilanları her türlü yazılı ve görsel detaylarla da süslemektedir. Sahibinden müşterisine sunulan her türlü ilan ilgili ilanın maliyetinde ciddi oranda avantajlar içerirken, daha sıcak bir alışverişin de kapılarının açılması anlamına gelmektedir. Aynı zamanda sahibinden satışa sunulan tüm emlak süreci daha kısa sürede tamamlanarak, bu yönde sürecin çok daha kısaldığı da göze çarpan bir diğer detaydır. O halde hemen şimdi ihtiyaca en uygun ilanları inceleyerek hayallerdeki eve sahip olmanın tam zamanı!

Türkiye’nin En Güncel Sahibinden Satılık İlan Portföyü

Emlakjet olarak Türkiye’nin tüm şehirleri için sahibinden ilan kategorisinde yer verdiğimiz güncel ilanlarımızla hayalinizde eve ulaşmanın en düşük maliyetli yöntemini sizlerle paylaşıyoruz. Herhangi bir aracıya ihtiyaç duymadan doğrudan ilana konu olan sahibinden satılık ev seçeneklerine ulaşabileceğiniz web sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. 

 • Seçkin projelerde yer almak,
 • Her bütçeye uygun ilanlar arasından hayalinizdeki evi seçmek,
 • Arama ayarlarınızı kaydedebilerek en kısa sürede ilgilendiğiniz ilanlara ulaşabilmek için Emlakjet’i hemen ziyaret ederek hayalinizdeki evi sahibinden satın almak için aramaya başlayabilirsiniz.

Harita Üzerinden Fiyat Kıyaslaması Yaparak Hayalinizdeki Eve Sahibinden Ulaşın

Emlakjet yenilikleri olarak sizlere hayalinizdeki sahibinden ev seçenekleri harita üzerinden seçme imkanı sunuyor. Türkiye haritası üzerinden seçtiğiniz filtrelemelere uygun sahibinden satılık daire ilanların görüntülenmesini sağlayan bu uygulamayı kullanarak aşağıda belirttiğimiz fırsatları elde edebilirsiniz.

 • Aynı muhitte fiyat karşılaştırması yapma,
 • Bütçenize uygun ilanların yer aldığı muhitlere kısa yoldan ulaşma.

Harita üzerinden ilan görüntüleme yeniliğinin sizlerle buluştuğu adresi ziyaret ederek sahibinden tüm ilanlara tek bir Türkiye haritası üzerinden ulaşarak benzersiz hizmet kalitesinin hayalinizdeki eve sizi ulaştırmadaki başarısını deneyimleyebilirsiniz. Sahibinden satılık daire İstanbul Bahçelievler ilçesi gibi en fazla tercih edilen ilçelerde aradığınız evi bulmak artık Emlakjet ile çok kolay!

Satılık ev ilanları Emlakjet güvencesiyle sizleri bekliyor. Her bütçeye uygun, aradığınız konuma göre birçok kiralık ve satılık konut ilanına anında ulaşabilirsiniz. Satılık ev ilanlarının yanı sıra iş yerleri, günlük kiralık daireler ve projelere aynı anda ulaşabilmeniz ve kriterlerinize göre filtreleme seçenekleri uygulayabilmeniz mümkündür. Tercihlerinize göre filtreleyeceğiniz aramalar sayesinde hem vakit tasarrufu yapabilir hem de bütçenize en uygun tüm seçenekleri kolayca listeleyebilirsiniz. Her geçen gün gelişen inşaat sektörüne paralel olarak Türkiye geneli güncellenen ilanlarımızı inceleyerek hayalini kurduğunuz ‘’pembe panjurlu eve’’ kavuşabilirsiniz. 

Emlakjet vasıtasıyla müşterilerle buluşan satılık ev ilanları yerleşim bakımından popüler olan bölgelerle birlikte yerleşim bakımından seyrek olan bölgelerde de oldukça fazla seçenekle göze çarparken, Emlakjet müşterilerine sunduğu hizmette kesintisiz olarak %100 müşteri memnuniyeti ilkesini de gözetmeye devam etmektedir. 

Bu noktada aşağıdaki özellikler göze çarpmaktadır;  

 • Satılık ev araması yapılan bölgenin coğrafi özellikleri
 • Sosyoekonomik yapısı
 • Nüfus artış hızı (göç alan ya da göç veren bir bölge olması)
 • Kültürel özellikleri ve tarihi 

Emlakjet aynı zamanda her türlü satılık ev ilanında kullandığı fotoğraflar sayesinde de alıcılara önemli avantajlar sağlamakta, geçmiş yıllarda olduğu gibi gelecekte de sektörün tartışmasız lideri olmaya da devam edecektir.

Sahibinden Satılık Ev İlanları

Günümüzde konut satışları iki farklı şekilde yapılabilmektedir. Konut satışları emlak şirketleri aracılığıyla yapılabileceği gibi sahibinden direkt satışlarda gerçekleştirilebilmektedir. Sahibinden satılık ev ilanlarıyla birlikte Emlaklardan satılık ev ilanlarını karşılaştırarak size en uygun seçenekleri bulabilirsiniz. Ev sahiplerini, emlak şirketlerini ve müşterileri bir araya getiren Emlakjet, sahibinden satılık ev ilanları ile diğer ev ilanlarını karşılaştırarak konuma göre filtreleme imkanlarını da sizlere sunmaktadır. Sahibinden ev ilanları ile elde edeceğiniz faydalar ise;

 • Komisyon, depozito vb. ödemeler yapmazsınız
 • Fiyat, kira vb. konularda pazarlık yapabilirsiniz
 • Taleplerinizi direkt ev sahibine iletebilirsiniz

Sahibinden satılık konut ilanları her zaman için bu gibi faydaları size sağlamaktadır. Emlakjet tarafından Türkiye geneli bütün sahibinden satılık ev ilanlarına anında ulaşabilmeniz mümkündür. 

Emlak ofislerinin yaptığı satışların dezavantajları olduğu gibi birçok avantajı da bulunmaktadır. Emlak ofislerinden satılık ilanlarının tercih edilmesinin önünde ki tek engel alınan aracılık ücretleri, depozito vb. konulardır. Bu konular dışında satın alacağınız ev hakkında detaylı bilgilere ulaşmanız, olası sorunlarda başvurabileceğiniz aracı kurumsal bir firmanın olması gibi konular size büyük avantajlar da sağlayabilir. Emlakjet sayesinde ister sahibinden Anadolu yakası satılık daire kelepir  ilanları olsun ister emlak ofislerinin ilanları olsun birçok ilan aynı anda sunulmaktadır. Satılık ev İzmir, Antalya, Ankara, İstanbul, Bursa vb. büyük şehirleri ilanlar arasından filtreleyebileceğiniz gibi aynı zamanda aradığınız ilçeye, semte ve mahalleye göre de satılık ev ilanlarına büyük bir kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ev

Ev, bir veya daha fazla kişinin barınmak, yaşamak, dinlenmek, güvenlik sağlamak ve özel alanlarında kişisel aktivitelerini gerçekleştirmek amacıyla kullandığı yapıya verilen genel bir isimdir. Evler, insanların temel ihtiyaçlarını karşılamak, aile birliğini sürdürmek, topluluk içinde yer almak ve sosyal hayatlarını devam ettirmek için kullanılan yaşam alanlarıdır. Evler, farklı boyutlarda ve yapıda olabilir. Kimi insanlar küçük bir dairede yaşarken, kimileri büyük bir villa veya müstakil evde yaşar. Evler, çeşitli odalardan oluşur ve genellikle oturma odası, yatak odası, mutfak, banyo ve tuvalet gibi temel mekanlardan oluşur. Ayrıca, evlerin bahçesi veya terası da yaşam alanına ekstra bir değer katar. İnsanlar evlerini kişisel zevkleri ve ihtiyaçları doğrultusunda dekore eder ve evleri, kişilerin kimliklerini yansıtan özel mekanlar olarak kabul edilir.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

Kıbrıscık Satılık Daire
Alanhimmetler Köyü Satılık DaireAlemdar Köyü Satılık DaireBalı Köyü Satılık DaireBelen Köyü (Akpınar Mahallesi) Satılık DaireBelen Köyü (Bataklık Mahallesi) Satılık DaireBelen Köyü (Bedeste Mahallesi) Satılık DaireBelen Köyü (Bedesten Mahallesi) Satılık DaireBelen Köyü (Çarıklar Mahallesi) Satılık DaireBelen Köyü (Çukur Mahallesi) Satılık DaireBelen Köyü (Çukur Yaylası Mahallesi) Satılık DaireBelen Köyü (Dikmen Tepegöz Mahallesi) Satılık DaireBelen Köyü (Erikli Mahallesi) Satılık DaireBelen Köyü (Merkez Mahallesi) Satılık DaireBelen Köyü (Yayla Bölgesi Mahallesi) Satılık DaireBelen Köyü (Yukarı Bedesten Mahallesi) Satılık DaireBelen Köyü (Yukarı Köy Yaylası Mahallesi) Satılık DaireBorucak Köyü Satılık DaireBölücekkaya Köyü Satılık DaireÇökeler Köyü Satılık DaireDeveci Köyü Satılık DaireDeveören Köyü (Ardalan Mahallesi) Satılık DaireDeveören Köyü (Tembel Mahallesi) Satılık DaireDeveören Köyü Satılık DaireDokumacılar Köyü Satılık DaireGeriş Köyü Satılık DaireKaracaören Köyü Satılık DaireKaradoğan Mahallesi Satılık DaireKaraköy Köyü (Merkez Mahallesi) Satılık DaireKaraköy Köyü (Saraycık Mahallesi) Satılık DaireKılkara Köyü Satılık DaireKızılcaören Köyü Satılık DaireKökez Köyü (Bağışlar Mahallesi) Satılık DaireKökez Köyü (Merkez Mahallesi) Satılık DaireKöroğlu Mahallesi Satılık DaireKöseler Köyü Satılık DaireKuzca Köyü (Çalkara Mahallesi) Satılık DaireKuzca Köyü (Merkez Mahallesi) Satılık DaireNadas Köyü (Merkez Mahallesi) Satılık DaireNadas Köyü (Peçenek Mahallesi) Satılık DaireSarıkaya Köyü (Kızık Mahallesi) Satılık DaireSarıkaya Köyü (Kızık Yaylası Mahallesi) Satılık DaireSarıkaya Köyü (Merkez Mahallesi) Satılık DaireSarıkaya Köyü (Sarıkaya Yaylası Mahallesi) Satılık DaireTaşlık Köyü (Merkez Mahallesi) Satılık DaireTaşlık Köyü (Soğuksu Mahallesi) Satılık DaireYazıca Köyü Satılık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.