Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Çankırı Çerkeş Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Çerkeşcancel
Çankırıcancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Çerkeş Satılık Daire Arayanlar İçin ilçe Rehberi

Emlakjet.com olarak konut kiralamak isteyen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Çerkeş satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, eğitim, sağlık, mahalleleri ve konut kira piyasasını hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çerkeş Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Coğrafi Bilgileri

Çankırı iline bağlı önemli ilçelerden biri olan Çerkeş, Ulus Çayı’nın aktığı ova üzerine kurulmuştur. Yüzölçümü 990 kilometrekare olan ilçenin kuzeyinde Ovacık, güneyinde Ankara ilinin Kızılcahamam ilçesi, doğusunda Atkaracalar, batısında ise Gerede ve Eskipazar ilçeleri yer almaktadır. Çerkeş satılık daire arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalarda ilçe rakımının 1.140 metre olduğu bilgisine ulaşmışlardır. İlçe içerisinde irili ufaklı birçok dağ bulunmaktadır. İlçede bulunan dağlardan başlıcaları:

  • Dumanlı Dağı

  • Karataş Dağı

  • Kütüklü Dağları

  • Derviş Tepe Dağı

  • Kocadağ

  • Işık Dağı’dır.

Çerkeş Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Ulaşım Bilgisi

İlçe hakkında yapılan araştırmalarda ilçenin merkezinden Zonguldak-Ankara demiryolunun geçtiği bilgisine ulaşılmaktadır. Çankırı Çerkeş satılık daire arayan kişiler ilçenin kuzeyinden İstanbul-Samsun devlet Karayolu, güneyinde ise Işık Dağı Geçidi yer almaktadır. İlçe içerisinde yer alan Kızılcahamam bölgesinden Ankara-İstanbul Karayoluna çıkan bir yol bulunmaktadır. İlçe Çankırı merkezine 85 kilometre, Başkent Ankara’ya ise 128 kilometrelik bir mesafede bulunmaktadır.

Çerkeş Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Ekonomi Bilgisi

İlçe halkının ekonomik faaliyetlerinin başında tarım ve hayvancılık faaliyetleri yer almaktadır. İlçede yapılan tarım faaliyetleri oldukça gelişmiştir. Bölgede kışlar soğuk ve yağışlı, kışlar ise serin geçtiği için tahıl ve hububat üretimi yapılmaktadır. Çankırı Çerkeş satılık daire arayan kişiler ilçede tarım faaliyetleri dışında hayvancılık faaliyetleri yapıldığı bilgisine ulaşmaktadırlar. İlçede büyükbaş hayvan yetiştiriciliği yapılmaktadır. Hayvancılık faaliyetleri yazın mera ve yaylalarda, kışın ise ahırda yapılmaktadır. Bölgede modern hayvancılık gelişmiş olup ilçede Aytaç Entegre Et Tesisleri kurulmuştur. İlçede arıcılık faaliyetleri de oldukça gelişmiştir. İlçedeki Çerkeş balı kendine has oluşundan ötürü Türkiye’deki çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir. İlçe içerisinde teşvik kapsamında tekstil fabrikaları açılmıştır. Bölge halkı bu işletmelerde çalışarak da geçimlerini sağlayabilmektedirler.

Çerkeş Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Yeraltı Kaynakları

Çerkeş satılık daire arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin yeraltı kaynakları bakımından çok zengin olmamakla birlikte bazı rezervleri bünyesinde barındırdığı bilgisine ulaşmaktadırlar. İlçede Killidere mevkiinde 450 bin ton civarında bentonit ve Aksahan Köyü civarında ise 3 milyon ton rezervli diyatomit bulunmaktadır. Bu rezervler dışında ilçede traverten kökenli mermer ve traverten taşları bulunmaktadır.

Sizler de satılık daire tercihinizi Çankırı Çerkeş ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Çerkeş’te uygun fiyatlı satılık daireler için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

15 Kasım 2022

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

15 Kasım 2022

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

15 Kasım 2022

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

15 Kasım 2022

Çerkeş Satılık Daire
Afşar Köyü (İncegez Mahallesi)Afşar Köyü (Merkez Mahallesi)Afşar Köyü (Örencik Mahallesi)Ağaca KöyüAkbaş KöyüAkhasan KöyüAliözü KöyüAydınlar KöyüBayındır KöyüBedil KöyüBelkavak Köyü (Karaağaç Mahallesi)Belkavak Köyü (Merkez Mahallesi)Beymelik Köyü (Kışla Mahallesi)Beymelik Köyü (Merkez Mahallesi)Bozoğlu KöyüCumhuriyet MahallesiÇakmak KöyüÇalcıören Köyü (Çetin Mahallesi)Çalcıören Köyü (Çoroğlu Mahallesi)Çalcıören Köyü (Merkez Mahallesi)Çaylı Köyü (Güvem Mahallesi)Çaylı Köyü (Merkez Mahallesi)Çaylı Köyü (Yörük Mahallesi)Çerkeş OSB MahallesiÇördük KöyüDağçukurören Köyü (Abdullar Mahallesi)Dağçukurören Köyü (Merkez Mahallesi)Dağçukurören Köyü (Ömerler Mahallesi)Dikenli KöyüDodurga KöyüFındıcak KöyüGelik Ovacık KöyüGelik Ovacık Köyü (Merkez Mahallesi)Gökçeler Köyü (Bey Mahallesi)Gökçeler Köyü (Erenler Mahallesi)Gökçeler Köyü (Merkez Mahallesi)Göynükçukuru Köyü (Bölükören Mahallesi)Göynükçukuru Köyü (Dağlı Mahallesi)Göynükçukuru Köyü (Merkez Mahallesi)Göynükçukuru Köyü (Yeşilören Mahallesi)Hacılar KöyüHalkaoğlu Köyüİdris Mahallesiİstasyon MahallesiKabak KöyüKadıköy Köyü (Çömlekçi Mahallesi)Kadıköy Köyü (Ilıca Mahallesi)Kadıköy Köyü (Merkez Mahallesi)Kadıköy Köyü (Yalnızca Mahallesi)Kadıözü KöyüKaracahöyük KöyüKaralar MahallesiKaramuklu MahallesiKaramustafa KöyüKaraşar KöyüKarga KöyüKısaç Köyü (Bozcaarmut Mahallesi)Kısaç Köyü (Merkez Mahallesi)Kiremitçi KöyüKiremitçi Köyü (Merkez Mahallesi)Kiremitçi Köyü (Yortan Mahallesi)Kurtlar MahallesiKuzdere KöyüKuzören Köyü (Karakoca Mahallesi)Kuzören Köyü (Merkez Mahallesi)Kuzören Köyü (Yusufoğlu Mahallesi)Meydan KöyüOkçular MahallesiÖrenköy KöyüÖrenli Köyü (Ahallar Mahallesi)Örenli Köyü (Merkez Mahallesi)Örenli Köyü (Nahallar Mahallesi)Saçak Bld. (Güzelyurt Mahallesi)Saçak Bld. (Kayabaşı Mahallesi)Saçak Bld. (Yalıözü Mahallesi)Saçak Bld. (Yeni Mahallesi)Saraycık Köyü (Boyuncak Mahallesi)Saraycık Köyü (Merkez Mahallesi)Şeyhdoğan Köyü (Eymür Mahallesi)Şeyhdoğan Köyü (Merkez Mahallesi)Taşanlar KöyüTürbaşı KöyüTürbaşı Köyü (Merkez Mahallesi)Türbaşı Köyü (Örencik Mahallesi)Uluköy KöyüUlusu MahallesiYakuplar Köyü (Elpirek Mahallesi)Yakuplar Köyü (Merkez Mahallesi)Yeni Kent MahallesiYeniköy KöyüYeni MahallesiYeşilöz KöyüYeşilöz Köyü (Avdan Yaylası Mahallesi)Yeşilöz Köyü (Merkez Mahallesi)Yıprak Köyü (Kirenözü Mahallesi)Yıprak Köyü (Merkez Mahallesi)Yıprak Köyü (Tohumlar Mahallesi)Yoncalı KöyüYumaklı Köyü
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.