/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Cumayericancel
Düzcecancel

Düzce Cumayeri Satılık Daire

araması için 7 ilan bulundu

Cumayeri Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Rehberi

Emlakjet olarak konut satın almayı düşünen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Cumayeri satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, eğitim, sağlık, mahalleleri ve konut kira piyasasını hakkında bilgi edinerek konut alma sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Cumayeri Satılık Daire Arayanlara İlçe Genel Bilgileri

Düzce ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan bölge 1987 yılında Gümüşova Belediyesi ile birleşerek Cumaova adı altında ilçe olmuştur. Bir süre bu şekilde devam etmiştir. 1993 yılına gelindiğinde Gümüşova’dan ayrılarak tek başına ilçe statüsüne kavuşan ilçe Aralık 1999’da Düzce’nin il statüsüne kavuşması ile birlikte bu ile bağlanmıştır. Cumayeri satılık daire arayan kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. Yüzölçümü 10 bin 11 hektardır. İlçe Batı Karadeniz dağlarının sahile parelel olarak uzanan kısmında yer almaktadır. İlçe içerisinde yer alan toprakların 5 bin 619 hektarı fındık bahçelerinden, 214 hektarı tarım arazisi, 3 bin 520 hektarı ormanlık araziler ve 200 hektarı da başka arazilerden oluşmaktadır. İlçede yaşayan halkın temel geçim kaynakları arasında tarım ve hayvancılık faaliyetleri yer almaktadır. Bölge halkının tarımsal faaliyetleri içerisinde fındık yetiştiriciliği oldukça önemli olup halkın büyük bir çoğunluğu geçimini fındık üretiminden sağlamaktadır. Büyük şehirlere yakın bir lokasyonda yer alan ilçede hayvancılık faaliyetleri de oldukça önemlidir. İlçede büyükbaş ve küçükbaş hayvancılık faaliyetleri yapılarak büyük şehirlerin ihtiyaçları karşılanmaktadır. İlçe son dönemlerde yaşanan gelişmelerle birlikte ilerleme göstermiştir. Cumayeri satılık ev arayışında olan kişiler için bu unsurlar oldukça önemlidir.

Cumayeri Satılık Daire Arayanalar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 14 bin 895’tir. İlçe nüfusunun yüzde 50,59’unu (7 bin 536) erkek, yüzde 49,41’ini (7 bin 359) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Cumayeri satılık ev tercihinde bulunacak olan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 5 adet mahalle ve 21 adet köy bulunmaktadır. Cumayeri satılık daire tercihinde bulunabileceğiniz mahalle ve köyler: Çevrik Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, Orta Mahallesi, Yaka Mahallesi, Yeni Mahallesi, Akpınar Köyü, Avlayan Köyü, Büyükmelen Köyü, Çamlıpınar Köyü, Çelikdere Köyü, Esentepe Köyü, Dokuzdeğirmen Köyü, Hamascık Köyü, Harmankaya Köyü, Iğdır Köyü, Kızılüzüm Köyü, Mısırlık Köyü, Ordulukaradere Köyü, Ören Köyü, Sırtpınar Köyü, Subaşı Köyü, Taşlık Köyü, Üvezbeli Köyü, Yenitepe Köyü, Yeşiltepe Köyü ve Yukarıavlayan Köyü’dür.

Sizler de satılık ev tercihinizi Düzce Cumayeri ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Düzce Cumayeri’nde uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut tercihinize hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Milyon Dolarlık Malikanesini Satmıştı...

Milyon Dolarlık Malikanesini Satmıştı...

20 Mayıs 2022

Kaan Yıldırım İle Yeni Aşka Yelken Aç...

Kaan Yıldırım İle Yeni Aşka Yelken Aç...

20 Mayıs 2022

UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesinde...

UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesinde...

20 Mayıs 2022

 Konut Satış İstatistikleri, Nisan 20...

Konut Satış İstatistikleri, Nisan 20...

18 Mayıs 2022

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı k...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı k...

10 Mayıs 2022

Düzce Cumayeri Satılık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com'da! Emlakjet.com'da Düzce Cumayeri Satılık Daire ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilir, en uygun seçeneği pratik bir şekilde bulabilirsin. Sahibinden, ara kat, 2+1, 3+1, dubleks Düzce Cumayeri Satılık Daire fırsatları emlakjet.com'da!
 • Düzce Düzce Merkez Satılık Daire Fiyatları ve İlanları
 • Düzce Gölyaka Satılık Daire Fiyatları ve İlanları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Düzce Kaynaşlı Satılık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Düzce Merkez Aziziye Mahallesi Satılık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Düzce Merkez Beyciler Mahallesi Satılık Daire Fiyatları
 • Emlakjet
  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir

  grup şirketidir

  Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
  Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.