Emlakjet

Düzce Cumayeri Satılık Daire

araması için 6 ilan bulundu
search
Cumayericancel
Düzcecancel

Cumayeri Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Rehberi

Emlakjet olarak konut satın almayı düşünen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Cumayeri satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, eğitim, sağlık, mahalleleri ve konut kira piyasasını hakkında bilgi edinerek konut alma sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Cumayeri Satılık Daire Arayanlara İlçe Genel Bilgileri

Düzce ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan bölge 1987 yılında Gümüşova Belediyesi ile birleşerek Cumaova adı altında ilçe olmuştur. Bir süre bu şekilde devam etmiştir. 1993 yılına gelindiğinde Gümüşova’dan ayrılarak tek başına ilçe statüsüne kavuşan ilçe Aralık 1999’da Düzce’nin il statüsüne kavuşması ile birlikte bu ile bağlanmıştır. Cumayeri satılık daire arayan kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. Yüzölçümü 10 bin 11 hektardır. İlçe Batı Karadeniz dağlarının sahile parelel olarak uzanan kısmında yer almaktadır. İlçe içerisinde yer alan toprakların 5 bin 619 hektarı fındık bahçelerinden, 214 hektarı tarım arazisi, 3 bin 520 hektarı ormanlık araziler ve 200 hektarı da başka arazilerden oluşmaktadır. İlçede yaşayan halkın temel geçim kaynakları arasında tarım ve hayvancılık faaliyetleri yer almaktadır. Bölge halkının tarımsal faaliyetleri içerisinde fındık yetiştiriciliği oldukça önemli olup halkın büyük bir çoğunluğu geçimini fındık üretiminden sağlamaktadır. Büyük şehirlere yakın bir lokasyonda yer alan ilçede hayvancılık faaliyetleri de oldukça önemlidir. İlçede büyükbaş ve küçükbaş hayvancılık faaliyetleri yapılarak büyük şehirlerin ihtiyaçları karşılanmaktadır. İlçe son dönemlerde yaşanan gelişmelerle birlikte ilerleme göstermiştir. Cumayeri satılık ev arayışında olan kişiler için bu unsurlar oldukça önemlidir.

Cumayeri Satılık Daire Arayanalar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 14 bin 895’tir. İlçe nüfusunun yüzde 50,59’unu (7 bin 536) erkek, yüzde 49,41’ini (7 bin 359) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Cumayeri satılık ev tercihinde bulunacak olan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 5 adet mahalle ve 21 adet köy bulunmaktadır. Cumayeri satılık daire tercihinde bulunabileceğiniz mahalle ve köyler: Çevrik Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, Orta Mahallesi, Yaka Mahallesi, Yeni Mahallesi, Akpınar Köyü, Avlayan Köyü, Büyükmelen Köyü, Çamlıpınar Köyü, Çelikdere Köyü, Esentepe Köyü, Dokuzdeğirmen Köyü, Hamascık Köyü, Harmankaya Köyü, Iğdır Köyü, Kızılüzüm Köyü, Mısırlık Köyü, Ordulukaradere Köyü, Ören Köyü, Sırtpınar Köyü, Subaşı Köyü, Taşlık Köyü, Üvezbeli Köyü, Yenitepe Köyü, Yeşiltepe Köyü ve Yukarıavlayan Köyü’dür.

Sizler de satılık ev tercihinizi Düzce Cumayeri ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Düzce Cumayeri’nde uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut tercihinize hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

27 Aralık 2023

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Aralık 2023

Cumayeri Satılık Daire
Akpınar Köyü Satılık DaireAvlayan Köyü (Kabaçayır Mahallesi) Satılık DaireAvlayan Köyü (Kozlar Mahallesi) Satılık DaireAvlayan Köyü (Merkez Mahallesi) Satılık DaireAvlayan Köyü (Osmancık Mahallesi) Satılık DaireBekirler Köyü Satılık DaireBüyükmelen Köyü (Süleyman Hancı Mahallesi) Satılık DaireBüyükmelen Köyü Satılık DaireÇamlıpınar Köyü Satılık DaireÇelikdere Köyü (Ali Usta Mahallesi) Satılık DaireÇelikdere Köyü (Alt Mahallesi) Satılık DaireÇelikdere Köyü (Kıran Mahallesi) Satılık DaireÇelikdere Köyü (Merkez Mahallesi) Satılık DaireÇelikdere Köyü (Öreniçi Mahallesi) Satılık DaireÇevrik Mahallesi Satılık DaireDokuzdeğirmen Köyü (Korazoğlu Mahallesi) Satılık DaireDokuzdeğirmen Köyü (Merkez Mahallesi) Satılık DaireEsentepe Köyü Satılık DaireHamascık Köyü (İmriz Mahallesi) Satılık DaireHamascık Köyü (Merkez Mahallesi) Satılık DaireHamascık Köyü (Tomas Mahallesi) Satılık DaireHarmankaya Köyü Satılık DaireIğdır Köyü Satılık DaireKızılüzüm Köyü (Dere Mahallesi) Satılık DaireKızılüzüm Köyü (Hatipoğlu Mahallesi) Satılık DaireKızılüzüm Köyü (Kuru Ali Mahallesi) Satılık DaireKızılüzüm Köyü (Merkez Mahallesi) Satılık DaireMehmet Akif Mahallesi Satılık DaireMısırlık Köyü Satılık DaireOrdulukaradere Köyü (Fırınyanı Mahallesi) Satılık DaireOrdulukaradere Köyü (Güney Mahallesi) Satılık DaireOrdulukaradere Köyü (Kuz Mahallesi) Satılık DaireOrdulukaradere Köyü (Merkez Mahallesi) Satılık DaireOrdulukaradere Köyü (Okul Mahallesi) Satılık DaireOrdulukaradere Köyü (Şakir Mahallesi) Satılık DaireOrta Mahallesi Satılık DaireÖren Köyü Satılık DaireSırtpınar Köyü (Merkez Mahallesi) Satılık DaireSırtpınar Köyü (Ören Mahallesi) Satılık DaireSubaşı Köyü (Cami Mahallesi) Satılık DaireSubaşı Köyü (Değirmen Mahallesi) Satılık DaireTaşlık Köyü Satılık DaireÜvezbeli Köyü (Arif Mahallesi) Satılık DaireÜvezbeli Köyü (Kaşaltı Mahallesi) Satılık DaireÜvezbeli Köyü (Kersen Düzü Mahallesi) Satılık DaireÜvezbeli Köyü (Kıran Mahallesi) Satılık DaireÜvezbeli Köyü (Küreklik Mahallesi) Satılık DaireÜvezbeli Köyü (Merkez Mahallesi) Satılık DaireÜvezbeli Köyü (Sıvazoğlu Mahallesi) Satılık DaireYaka Mahallesi Satılık DaireYeni Mahallesi Satılık DaireYenitepe Köyü (Dere Mahallesi) Satılık DaireYenitepe Köyü (Merkez Mahallesi) Satılık DaireYeşiltepe Köyü (Elmalıdere Mahallesi) Satılık DaireYeşiltepe Köyü (Eskioğlu Mahallesi) Satılık DaireYeşiltepe Köyü (Kıran Mahallesi) Satılık DaireYeşiltepe Köyü (Orta Mahallesi) Satılık DaireYukarıavlayan Köyü Satılık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.