Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Düzce Satılık Daire

araması için 484 ilan bulundu
search
Düzcecancel
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Düzce Satılık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

Satılık Düzce daireleri için internet başta olmak üzere birçok platformda yapılan arayışlar çerçevesinde ön plana çıktığı kolaylıkla görülen Emlakjet, Düzce’de ev sahibi olmak isteyen müşterilerine önemli hizmetler sağlarken; ilan detaylarında sağladığı avantajlarla da sektörün tartışmasız lideri konumundadır. Düzce satılık daire talepleri özellikle Düzce’nin il olduğu tarihten itibaren oldukça artmış, bu yönde il genelinde önemli konut projelerinin de hayata geçirildiği göze çarpmıştır. Emlakjet Düzce genelinde yüzlerce farklı ilanı alıcılarıyla buluştururken; ilanlarda sağlamış olduğu detaylar, görsel öğeler ve can alıcı bilgilerle de müşterilerinin Düzce’de hayal ettikleri eve kısa sürede ulaşmasını sağlamaktadır. Düzce'de satılık evlerin metrekare birim fiyatı ortalama 1400 TL'dir.

 

Batı Karadeniz Bölgesi’nin ve Türkiye’nin en son il olma özelliği taşıyan Düzce, doğal alanlarını kaybetmemesinden dolayı özellikle doğa turizmi için oldukça elverişli bir bölgedir. Karadeniz iklim özelliklerinin yoğun olarak görüldüğü bölgede, orman yoğunluğu oldukça fazladır. Genel itibariyle Karadeniz iklim özelliklerine sahip olsa da zaman zaman Marmara iklim özellikleri de şehirde hissedilmektedir. Düzce, aşağıda sıraladığımız özellikleri ve sahip olduklarıyla yeni bir cazibe merkezi olma yolunda hızla ilerlemektedir.

 

 • Doğal tabiat parkları 
 • Denizi 
 • Doğa sporları 
 • Ormanları 
 • Jeotermal suları

 

350 binden fazla nüfusa sahip bu bölge nüfus bakımından da sürekli artış göstermektedir. Özellikle coğrafi konumu yerleşimcilere birçok avantaj sağlayacaktır. Bölgenin enerji ihtiyacını ise büyük ölçüde Hasanlar barajı sağlamaktadır. 

 

Düzce Satılık Daire Seçenekleri

Düzce, Batı Karadeniz Bölgesi’nin en önemli geçiş noktası olarak İstanbul ve Ankara arasında bulunan önemli bir konum da bulunmakta, adından da kolaylıkla anlaşılabileceği üzere içinden derelerin aktığı düz bir ova üzerine kurulu durumdadır. Sahibinden satılık Düzce satılık ev talepleri Düzce’nin il olmasıyla birlikte iyice artmış, bu paralelde gittikçe gelişen iş imkânları da şehrin büyük illerden dahi göç almasına neden olmuştur. Aynı zamanda şehrin doğayla iç içe yapısı ve birçok sportif faaliyete ev sahipliği yapması da şehrin hem ikamet hem de yatırım amaçlı tercih edilebilir bir konuma gelmesine neden olmaktadır. Bu durum Düzce satılık ev fiyatları için nispeten artma anlamına gelmiş olsa da Düzce’deki evlerin özellikleriyle fiyat kıyaslaması yapılacak olursa, çevre illere göre Düzce’deki konut fiyatlarının gayet uygun olduğundan da bahsedilebilecektir.

 

Düzce Satılık Daire İlanlarında Ön Plana Çıkan Bölgeler

Düzce şehrinin gelişimine paralel olarak şehrin geneline yayılan satılık ev ilanları yanında Düzce satılık daire TOKİ ilanları da son dönemde oldukça ön plana çıkmış durumdadır. Aynı zamanda Düzce’ye yapılan inşaat yatırımlarının 2024 yılına kadar artarak devam edeceği de varsayılacak olursa aşağıda sıraladığımız TOKİ evleri biraz daha ön planda bulunmaktadır.

 

 • Düzce Kültür Mahallesi
 • Azmimilli 
 • Düzce Nusrettin Mahallesi
 • Uzunmustafa Mahallesi
 • Hamidiye Mahallesi
 • Camikebir Mahallesi

 

Buradan hareketle emlakçıdan veya Düzce satılık daire sahibinden veya emlakçıdan ilanları için Emlakjet her türlü detayı müşterileriyle buluştururken, müşterilerin en doğru seçimi yaptıklarından emin olarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

15 Kasım 2022

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

15 Kasım 2022

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

15 Kasım 2022

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

15 Kasım 2022

Düzce Satılık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com'da! Emlakjet.com'da Düzce Satılık Daire ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilir, en uygun seçeneği pratik bir şekilde bulabilirsin. Sahibinden, ara kat, 2+1, 3+1, dubleks Düzce Satılık Daire fırsatları emlakjet.com'da!
 • Edirne Edirne Merkez Satılık Daire Fiyatları ve İlanları
 • Havsa Yeni Mahallesi Satılık Daire Fiyatları ve İlanları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Edirne Keşan Satılık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Edirne Merkez 1. Murat Mahallesi Satılık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Edirne Merkez Abdurrahman Mahallesi Satılık Daire Fiyatları
 • Emlakjet
  Bjk Logo

  BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir

  iLab

  grup şirketidir

  Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
  Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.