Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Gölyakacancel
Düzcecancel

Düzce Gölyaka Satılık Daire

araması için 1 ilan bulundu

Gölyaka Satılık Daire Arayanlar İçin Bölge Kılavuzu

EmlakJet ev arayışlarınızı hızlı bir şekilde sonlandırmanız için burada. Gölyaka satılık daire arayışlarınızda kısa bir ara vererek ilçe hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Gölyaka, Düzce’nin ilçelerindendir. 1987 yılında ilçe konumuna getirilmiştir. İstanbul’a 200 kilometre ve Ankara’ya 200 kilometre uzaklıktadır. Şehir merkezine 20 kilometre uzaklıktadır. Etrafı dağlarla çevrelenmiştir. 228 kilometreden oluşan bir arazi üzerindedir. Deniz seviyesinden yüksekliği ortalama 131 metredir. İlçenin kuzeyinde Gümüşova, doğusunda Düzce Merkez ve Kaynaşlı ilçeleri, güneyinde Bolu ve batısında Sakarya illeri yer alır. İlçe halkının geçimi tarıma dayanır. Tarımda fındık yetiştiriciliği ön plandadır. Hayvancılıkta ise büyükbaş ve küçükbaş hayvancılık yapılır. 

Gölyaka Satılık Daire Tercihinde Bulunacaklara Efteni Gölü

Bölge Efteni Gölünün etrafında kurulduğu için Gölyaka adını almıştır. Efteni Gölü ve gölün yakınları bitki örtüsü bakımından oldukça zengindir. Bölge göçmen kuşların göç yolunda yer alan ender yerlerdir. 1992 senesinde hayvanların ve tabiatın korunması Orman Bakanlığı Milli Parklar Av ve Yaban Hayatı Koruma Genel Müdürlüğü kararı ile koruma konumuna alınmış ve bölgede avlanma yasaklanmıştır. Korunma alanı içinde bulunan açık su yüzeyleri, çamur düzlükleri, sazlık alanlar ve bataklıklar gibi farklı habitatlar farklı türlerdeki hayvanların barınmasını sağlar. Göl etrafındaki en önemli canlı türü su kuşlarıdır. Bölgede 150 çeşit kuş türü yaşar ve bunlardan 35’i kalıcıdır. Yaban ördekleri, angıt, kuğular, tepeli beyaz balıkçıllar, sakarmeke ve leylekler gölde kolayca görülebilen kuş türlerindendir. Gölün kuzeybatı – güney yönündeki göç yolunda bulunan kısım ülkemizdeki nadir rastlanan veya nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan kuş türlerine ev sahipliği yapar. Göl Avrupa’da yaşayan fakat daha fazla güneye inemeyen kuşların kuluçka ve kışlama alanıdır. Bu sebeple göç zamanlarında çok farklı türden kuş gözlenebilir. Güzeldere Şelalesi ve Kardüz Yaylası da bölgedeki görülmeye değer diğer güzellikler arasındadır. 

Gölyaka Satılık Daire Bakabileceğiniz Köy ve Mahalleler 

Gölyaka ilçesinin 10 mahalle ve 21 köyü vardır. İlçenin ev bakabileceğiniz köyleri; İçmeler Köyü, Değirmentepe Köyü, Saçmalıpınar Köyü, Açma Köyü, Yunusefendi Köyü, Hacısüleymanbey Köyü, Çamlıbel Köyü, Aksu Köyü, Zekeriya Köyü, Kemeryanı Köyü, Bakacak Köyü, Yeşilova Köyü, Muhapdede Köyü, Bekiroğlu Köyü, Yazlık Köyü, Hamamüstü Köyü, Çay Köyü, Sarıdere Köyü, Güzeldere Köyü, Taşlık Köyü ve Hacıyakup Köyüdür. Düzce Gölyaka satılık ev bakabileceğiniz mahalleleri ise; 

 • Yeşil Mahallesi,
 • Açma Mahallesi,
 • Kültür Mahallesi,
 • Esen Mahallesi,
 • İmamlar Mahallesi,
 • Kuyudüzü Mahallesi,
 • Yazıpınar Mahallesi,
 • Fatih Mahallesi,
 • Cumakırı Mahallesi ve 
 • Yeni Mahallesidir. 

Gölyaka Satılık Daire Fiyatları 

2019 EmlakJet bölge raporuna göre ilçede 9.886 adet konut ve 1.041 adet konut vardır. Konut başına 1,82 kişi düşer. İlçede yer alan satılık dairelerin ortalama alanları 114 metrekare olarak karşımıza çıkar. Gölyaka satılık daire fiyatları ortalama 137.142 Türk Lirasıdır. Ortalama birim satış fiyatı 1.203 Türk Lirasında denk gelir. Evlerin geri dönüş süreleri 21 yıldır. Yani bir ev kendi fiyatını ortalama 21 yılda çıkarır. 

EmlakJet sayesinde ev arayışlarınızı daha kısa sürede tamamlayabilirsiniz. İlgili ilanlar arasında sizin için en iyisi olan eve en kısa sürede sahip olmak için sitemize uğramalısınız. Düzce Gölyaka sahibinden satılık daire ya da emlakçıdan satılık daire ilanlarına listeleme sayfalarımız üzerinden dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

23 Haziran 2022

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

22 Haziran 2022

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

22 Haziran 2022

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

22 Haziran 2022

MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI HAZİRAN ...

MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI HAZİRAN ...

13 Haziran 2022

Düzce Gölyaka Satılık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com'da! Emlakjet.com'da Düzce Gölyaka Satılık Daire ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilir, en uygun seçeneği pratik bir şekilde bulabilirsin. Sahibinden, ara kat, 2+1, 3+1, dubleks Düzce Gölyaka Satılık Daire fırsatları emlakjet.com'da!
 • Düzce Kaynaşlı Satılık Daire Fiyatları ve İlanları
 • Düzce Merkez Aziziye Mahallesi Satılık Daire Fiyatları ve İlanları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Düzce Merkez Beyciler Mahallesi Satılık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Düzce Merkez Darıcı Mahallesi Satılık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Düzce Merkez Körpeşler Mahallesi Satılık Daire Fiyatları
 • Emlakjet
  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir

  grup şirketidir

  Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
  Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.