KAPAT

Beşiktaş Satılık Daire

araması için 1.025 ilan bulundu
Görünüm:
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Beşiktaş Satılık Daire Arayanlar Neden Bu İlçeyi Tercih Ediyor?

 

İstanbul’un en güzel ve en yaşanılası ilçelerinden olan Beşiktaş; restoran, turistik yer, eğitim öğretim ve ulaşım anlamında çok fazla seçeneğin bir arada sunulduğu keyifli bir semt olarak biliniyor. Aynı zamanda tarihi dokusu ve modern çizgileri ile de yolu buraya düşenleri adeta kendisine hayran bırakan Beşiktaş satılık daire seçenekleri ile de ön plana çıkıyor. İstanbul’da yaşamak için en fazla tercih edilen Beşiktaş’tan ev satın alarak sizde bu ilçenin sağladığı avantajlardan fazlası ile yararlanabilirsiniz.

 

Sunduğu avantajlar göz önünde bulundurulduğunda yatırım açısından da ön plana çıkan bu semtten ev alarak hem doğru bir yatırım yapabilir hem de sunduğu ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Beşiktaş satılık daire seçeneklerimizi incelerken Beşiktaş’ta yaşamanın artılarını da göz önünde bulundurmanızı öneriyoruz. Peki ama Beşiktaş’ta yaşamanın sağladığı avantajlar nelerdir?

 

  • Doğal ve Tarihi Manzarası: Beşiktaş’ta satılık daire almanın avantajları saymakla bitmiyor. Doğal ve tarihi manzarasını ilk sıralarda sayabiliriz. Beşiktaş’tan ev alanlar veya bir şekilde burada yaşayanlar bir daha buradan asla vazgeçemiyor. Hem tarihi hem de doğal manzarasının yanında, sadece güzel sahili ve Marmara Denizi’ne yakınlığı bile bu semti yaşamak için ayrıcalıklı kılıyor.

 

  • Abbasağa Parkının Bu İlçede Olması: Söz konusu Beşiktaş’ta yaşamanın avantajlarıyken Abbasağa Parkını saymamak tabii ki olmaz. Semt ile tam anlamı ile bütünleşen bu parkın çevresinde yaşamak isteyenlerin sayısı ise hiçte az değil. Çeşitli buluşmalara tanıklık etmiş olan Beşiktaş Abbasağa satılık daire seçeneklerini sayfamızdan inceleyerek aradığınız evi hemen bulabilirsiniz.

 

  • Ulaşımının Kolay Olması: Ulaşım ağı açısından oldukça gelişmiş olan Beşiktaş’ın çevresindeki semtlere çok kolay bir şekilde ulaşım sağlanabiliyor. Hatta birçoğuna yürüyerek gitmek bile mümkün. Minibüs, otobüs, dolmuş durakları ve hatları sayesinde istediğiniz lokasyona hiç sorun yaşamadan ulaşabilme rahatlığı sizi biraz daha bu İlçeye bağlıyor. Ayrıca Beşiktaş İskelesini kullanarak da Anadolu Yakası başta olmak üzere adalara deniz yolunu kullanarak da ulaşılabilme imkanınız bulunuyor.

 

  • Taksim’e Yakın Olması: Beşiktaş İlçesinin sunduğu avantajlar üstelik bu kadar ile de sınırlı değil. Beşiktaş’ın Taksim’e olan yakınlığını da göz ardı etmemek gerekiyor. Beşiktaş’ın hem toplu taşıma araçlarının yaygın olduğu hem de İstanbul’un en popüler yerlerinden olan Taksim’e bu kadar yakın olması daha fazla yaşanmak için tercih edilmesine sebep oluyor. Tüm bu özellikler göz önünde bulundurulduğunda Beşiktaş satılık daire arayanların vazgeçilmezi oluyor.

 

İstanbul’un yaşamak için en çok tercih edilen ilçeleri arasında ilk sıralarda gelen Beşiktaş, eğitim, öğretim ve ulaşım avantajları ile ön plana çıkıyor. Beşiktaş satılık ev arayanlar için çok sayıda seçenek bulunuyor. Emlakçıdan ya da sahibinden Beşiktaş satılık daire seçeneklerini sitemizden inceleyerek istediğiniz bütçe aralığındaki evi kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Siz aradığınız evi hayal edin, gerisini Emlakjet’e bırakın!

 

Devamını oku
Aradığın bölgenin çevresinde neler olduğunu hemen keşfet.
HARİTADA ARA

Beşiktaş satılık daire fiyatları

İstanbul Beşiktaş ilçesinde bulunan 1025 ilandan size en uygun satılık daire ilanları Emlakjet’te! Bu sayfada gördüğünüz ilanların, m2 fiyatları 10.910 TL ile 24.773 TL arasında değişmektedir. Beşiktaş satılık daire ilanlarını sahibinden veya emlakçıdan olacak şekilde filtreleyebilir, fiyat ve özelliklerini kıyaslayabilirsiniz.