Emlakjet

Beşiktaş Sinanpaşa Mahallesi Satılık Daire

araması için 6 ilan bulundu
search
Sinanpaşa Mahallesicancel
Beşiktaşcancel
İstanbulcancel

Sinanpaşa Mahallesi Satılık Daire Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi

Ev bakarken aklınızdaki sorulara cevap olabileceğine inandığımız bu yazıda mahalle hakkında genel bilgilere yer verdik. Ev ilanları artık EmlakJet sayesinde sadece bir tık uzaklıkta. Sinanpaşa Mahallesi satılık daire arayışınızda EmlakJet sizin yanınızda. Bu kapsamda sizler için Sinanpaşa Mahallesi hakkında konum, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Siz de bu yazımıza göz atarak istediğiniz bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İstanbul Beşiktaş Sinanpaşa Mahallesi’nin nüfusu toplam 2.478 kişidir. Nüfusun 1.338'i erkek, 1.140'sı kadındır.

 

Sinanpaşa Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler

Beşiktaş, İstanbul ilinin bir ilçesidir. İstanbul'un Avrupa Yakasındaki ilçelerinden biridir. İsmini İstanbul'un en eski semtlerinden biri olan Beşiktaş semtinden almıştır. Yaklaşık 8.4 kilometre sahil şeridine sahiptir. Yüzölçümü 18 kilometrekaredir. Batısında Kağıthane ve Şişli, güneyinde Beyoğlu, kuzeyinde Sarıyer, doğusunda Marmara Denizi ile çevrelenmiştir. Levent Maslak hattındaki iş merkezleri sebebiyle nüfus yoğunluğu artmaktadır. Galatasaray Üniversitesi‎, Bahçeşehir Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi kampüsleri Beşiktaş'ta yer almaktadır. Sinanpaşa Mahallesi İstanbul ilinin Beşiktaş ilçesine bağlıdır. Bölgedeki önemli merkezlerden bazıları: Beşiktaş Çarşısı, Beşiktaş Meydanı ve Sahil, Beşiktaş İskelesi, Deniz Müzesi, Dolmabahçe Sarayı, Yıldız Sarayı, Ortaköy ve Yıldız Parkı Korusudur.

 

Sinanpaşa Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçenin Ulaşım Olanakları

Sinanpaşa Mahallesi satılık daire arayan okuyucularımız için ulaşım olanaklarını derledik. Beşiktaş ulaşımda oldukça avantajlı bir bölgedir. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsüne olan bağlantı yollarıyla önemli bir konuma sahiptir. İskelenin önüne yer alan alandan hareket eden otobüslerle İstanbul Otogarı, Sarıyer, Büyükdere Caddesi, Gaziosmanpaşa, Kâğıthane, Dolmabahçe Caddesi, Nispetiye Caddesi ve Boğaziçi sahil yolu gibi önemli bölgelere ulaşım sağlanabilir. Ayrıca Metrobüs duraklarından biri olan Zincirlikuyu da ilçede yer alır. Yenikapı-Hacıosman Metro Hattındaki Levent durağı Beşiktaş-Şişli ilçe sınırlarındadır. Beşiktaş iskelesinden Üsküdar ve Kadıköy'e vapur seferleri düzenlenmektedir. Kabataş - Mahmutbey metro hattının Beşiktaş'taki duraklarının 2024 yılında açılması planlanmaktadır. 

 

Sinanpaşa Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Sinanpaşa Mahallesi satılık daire arayan çocuklu aileler için eğitim kurumu araştırmaları gerçekleştirdik. İlçede bulunan bazı okullar;

  • Bernar Nahum İlkokulu

  • Beşiktaş İlkokulu

  • Büyük Esma Sultan Ortaokulu

  • Cumhuriyet Ortaokulu

  • Bingül Erdem Anadolu Lisesi

  • Etiler Anadolu Lisesi

 

Sinanpaşa Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri

EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki satılık dairelerin alanları ortalama 140 metrekare olarak karşımıza çıkar. İstanbul Sinanpaşa Mahallesi satılık daire fiyatları 9.438.800 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim fiyatı 67.420 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 29 yıldır. İstanbul Sinanpaşa Mahallesi satılık daire arayışınızda bu bilgiler oldukça faydalı olacaktır. Ev arayışınız hala devam ediyor ise size en uygun olan evler EmlakJette sizleri bekliyor. İhtiyaçlarınıza, kriter ve bütçenize uygun olan evi bir an önce bulabilmek için emlakçıdan ya da sahibinden satılık daire Sinanpaşa Mahallesi ilanları sitemizde incelemeyi bekliyor.

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Beşiktaş Satılık Daire
Abbasağa Mahallesi Satılık DaireAbbasağa Satılık DaireAkaretler Satılık DaireAkatlar Satılık DaireAkat Mahallesi Satılık DaireAkat Satılık DaireArnavutköy Mahallesi Satılık DaireArnavutköy Satılık DaireBalmumcu Mahallesi Satılık DaireBalmumcu Satılık DaireBebek Mahallesi Satılık DaireBebek Satılık DaireBeşiktaş Satılık DaireCihannüma Mahallesi Satılık DaireÇırağan Satılık DaireDikilitaş Mahallesi Satılık DaireDikilitaş Satılık DaireDolmabahçe Satılık DaireEtiler Mahallesi Satılık DaireEtiler Satılık DaireGalatasaray Adası Satılık DaireGayrettepe Mahallesi Satılık DaireGayrettepe Satılık DaireIhlamur Satılık DaireKaranfilköy Satılık DaireKonaklar Mahallesi Satılık DaireKonaklar Satılık DaireKuruçeşme Mahallesi Satılık DaireKuruçeşme Satılık DaireKültür Mahallesi Satılık DaireLevazım Mahallesi Satılık DaireLevazım Satılık DaireLevent Mahallesi Satılık DaireLevent Satılık DaireMaçka Satılık DaireMecidiye Mahallesi Satılık DaireMuradiye Mahallesi Satılık DaireNisbetiye Mahallesi Satılık DaireNisbetiye Satılık DaireOrtaköy Mahallesi Satılık DaireOrtaköy Satılık DaireSinanpaşa Mahallesi Satılık DaireTürkali Mahallesi Satılık DaireTürkali Satılık DaireUlus Mahallesi Satılık DaireUlus Satılık DaireValideçeşme Satılık DaireVişnezade Mahallesi Satılık DaireYeni Levent Satılık DaireYıldız Mahallesi Satılık DaireYıldız Satılık DaireZincirlikuyu Satılık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.