Emlakjet

İstanbul Silivri Satılık Daire

araması için 292 ilan bulundu
search
Silivricancel
İstanbulcancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Silivri Satılık Ev & Silivri Satılık Daire İlan Arama Rehberi

 

Emlakjet güvencesiyle Silivri'deki en güvenilir, en kaliteli ve en uygun evleri bulabilmeniz için oluşturduğumuz bu ev arama rehberinde; Silivri satılık ev arayanlar için bazı önemli detayları sizler için burada derledik.

 

Silivri Satılık Ev

 

Silivri satılık ev arayanlar için Silivri, Marmara Bölgesi’nde İstanbul’a bağlı bir ilçe olup şehrin il merkezinin 69 kilometre batısında bir sahil ilçesidir. Eski Yunancada Selymbra veya Selybria olarak adı geçen Silivri, tarihsel önemini doğal limanına ve önemli ticari yollar üzerindeki konumuna borçluydu. Bilinen tarihi geçmişte; Romalılar, Bizanslılar, Bulgarlar, Latin İmparatorluğu, İznik İmparatorluğu ve Osmanlılar gibi önemli devletlere ev sahipliği yapmıştır. Silivri’de görmeniz gereken bazı tarihi ve doğal güzellliklerin başında; Danamandıra Tabiat Parkı, Mimar Sinan Köprüsü, Masalköy, Karaca At Çiftliği Kurfallı, Silivri Kale Park, Silivri Sahili, Semizkum Mocamp ve Duruman Sahili gelir. 35 mahalleden meydana gelen bu ilçemiz TUİK son nüfus bilgilerine göre toplam 217.163 nüfustan meydana gelmektedir.

 

Silivri Satılık Ev Fiyatları ve İlanları

 

Emlakjet ekibi olarak Silivri'de yaşamak isteyenler için öncelikle şunu belirtmek istersek Silivri satılık ev fiyatları; yıl içerisinde değişimler gösterebilmekte olup bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre genellikle evin bulunduğu çevreye, binanın yaşına, metrekaresine, manzarasına, oda sayısına, hastaneye, üniversiteye, turistik bölgelere ve merkeze yakınlıklarına göre değişimler gösterebilmektedir. Silivri'de bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Silivri'de iş, eğitim, tatil, gezi veya özel günler sebebiyle satın alabileceğiniz dilediğiniz kriterlere uygun Silivri satılık ev ilanları için Emlakjet’in en güncel Silivri satılık ev ilanlarına mutlaka göz atmayı unutmayın!

 

Silivri Satılık Ev 3+1

 

Memur veya çalışan olup Silivri ile sürekli bir bağlantı halinde olduğunuz durumlar için Silivri'de dilediğiniz kriterlere en uygun Silivri 3+1 satılık ev seçenekleri için hemen şimdi Emlakjet’in Silivri 3+1 satılık ev ilanlarına göz atın!

 

Silivri Satılık Ev 2+1

 

Merkezi bölgelerde çağın yeni mimarilerine ayak uyduran, gayrimenkul değeri yüksek dilediğiniz kriterlere uygun Silivri 2+1 satılık ev seçenekleri için mutlaka Emlakjet’in ilan sayfasını takipte kalın!

 

Silivri Satılık Ev 1+1

 

Silivri'de depreme dayanıklı, bakım onarım masraflarına pek ihtiyaç duymayan, tertemiz, en uygun ve en yaşanabilir Silivri 1+1 satılık ev ilanlarına Emlakjet’in ilan sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz!

 

Silivri Satılık Ev Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Silivri yerleşimine bakıldığında nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan bölgelerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Silivri sahibinden satılık ev arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

 

Silivri Satılık Ev Arayanlar İçin Ulaşım Olanakları

 

Silivri'de en uygun ve en yaşanabilir Silivri satılık ev için ulaşım ilçeler arası; aktarmalı veya aktarmasız olarak İETT otobüs hattı ve taksi aracılığı ile sağlanmaktadır. 
İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

27 Aralık 2023

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Aralık 2023

Silivri Satılık Daire
Akören Köyü Satılık DaireAkören Mahallesi Satılık DaireAlibey Mahallesi Satılık DaireAlipaşa Mahallesi Satılık DaireBekirli Köyü Satılık DaireBekirli Mahallesi Satılık DaireBeyciler Köyü Satılık DaireBeyciler Mahallesi Satılık DaireBüyük Çavuşlu Mahallesi Satılık DaireBüyük Çavuşlu Satılık DaireBüyükkılıçlı Köyü Satılık DaireBüyük Kılıçlı Mahallesi Satılık DaireBüyük Sinekli Mahallesi Satılık DaireCumhuriyet Mahallesi Satılık DaireÇanta Balaban Mahallesi Satılık DaireÇanta Sancaktepe Mahallesi Satılık DaireÇanta Satılık DaireÇayırdere Köyü Satılık DaireÇayırdere Mahallesi Satılık DaireÇeltik Köyü Satılık DaireÇeltik Mahallesi Satılık DaireDanamandıra Köyü Satılık DaireDanamandıra Mahallesi Satılık DaireDeğirmenköy Fevzipaşa Mahallesi Satılık DaireDeğirmenköy İsmetpaşa Mahallesi Satılık DaireDeğirmenköy Satılık DaireFatih Mahallesi Satılık DaireFenerköy Köyü Satılık DaireFener Mahallesi Satılık DaireGazitepe Mahallesi Satılık DaireGümüşyaka Mahallesi Satılık DaireGümüşyaka Satılık DaireKadıköy Mahallesi Satılık DaireKavaklı Hürriyet Mahallesi Satılık DaireKavaklı İstiklal Mahallesi Satılık DaireKavaklı Satılık DaireKurfallı Köyü Satılık DaireKurfallı Mahallesi Satılık DaireKüçük Kılıçlı Mahallesi Satılık DaireKüçük Sinekli Mahallesi Satılık DaireKüçük Sinekli Satılık DaireMimar Sinan Mahallesi Satılık DaireOrtaköy Mahallesi Satılık DaireOrtaköy Satılık DairePiri Mehmet Paşa Mahallesi Satılık DaireSahil Satılık DaireSayalar Köyü Satılık DaireSayalar Mahallesi Satılık DaireSelimpaşa Mahallesi Satılık DaireSelimpaşa Satılık DaireSemizkumlar Mahallesi Satılık DaireSeymen Köyü Satılık DaireSeymen Mahallesi Satılık DaireSilivri Satılık DaireSinekli Köyü Satılık DaireYeni Mahallesi Satılık DaireYolçatı Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.