Emlakjet

Düziçi Osmaniye Satılık Daire

araması için 38 ilan bulundu
search
Düziçicancel
Osmaniyecancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Düziçi Satılık Daire Arayan Kişiler için İlçe Yol Rehberi

Emlakjet.com olarak kiralık konut arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Düziçi satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut tercihinde bulunabilirsiniz.

 

Düziçi Satılık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgilendirme

Osmaniye ilçesine bağlı Düziçi ilçesi, Düziçi Ovası’nın kenarında kurulmuş olup etrafı dağlarla çevrilidir.Toplam yüzölçümü 460.90 kilometrekare olan ilçe ormanlık araziler bakımından da oldukça zengindir. Düziçi satılık daire arayan kişiler ilçenin iklimi ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe Akdeniz ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle de ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise ılık ve yağışlı geçmektedir. İlçe su kaynakları bakımından oldukça zengin olup birçok önemli akarsuyu içerisinde barındırmaktadır. Bu akarsular: Kızılca, Deliçay, Üzümlü ve Çamiçi’dir. Düziçi satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi hakkında da detaylı araştırmalar yürütmektedir. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır.

 

Düziçi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 83 bin 971’dir. İlçe nüfusunun yüzde 50,26’sını (42 bin 202) erkek, yüzde 49,74’ünü (41 bin 769) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Düziçi satılık konut arayan kişilerin ilçe içerisinde konut tercihinde bulunabileceği 38 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Aydınlar Mahallesi, Boğaziçi Mahallesi, Celiller Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çevlik Mahallesi, Çiftlik Mahallesi, Çiraz Mahallesi, Çukuroba Mahallesi, Demirciler Mahallesi, Dümbürdek Mahallesi, Ellek Mahallesi, Gökyıldız Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İrfaniye Mahallesi, İrfanlı Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Karacaoğlan Mahallesi, Karacaören Mahallesi, Karaçarlı Mahallesi, Karkın Mahallesi, Karlıca Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Katobası Mahallesi, Kurtbeyoğlu Mahallesi, Peçenek Mahallesi, Soylar Mahallesi, Şehit Asker Kemal Keskin Mahallesi, Uzun Banı Mahallesi, Yeşilova Mahallesi ve Yukarı Hacılar Mahallesi’dir.

 

Düziçi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Eğitim Kurumu Bilgileri

İlçeden konut arayan kişilerin bir diğer önem verdiği konu ise ilçenin eğitim imkanlarıdır. İlçe eğitim kurumları ve verilen eğitimler bakımından oldukça başarıldır. Bölge halkı da ilçedeki eğitim kurumlarından oldukça memnundur. Osmaniye Düziçi satılık daire arayan kişilerin etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Düziçi İlkokulu: Uzun Banı Mahallesi Mustafa Yalçın Caddesi Pk:80600 Düziçi/Osmaniye. Daha detaylı bilgiler için (0328) 876 34 96 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Özel Düziçi Özdem Anadolu Lisesi: Cumhuriyet, Cumhuriyet Caddesi No:154, 80600 Düziçi/Osmaniye. Daha detaylı bilgiler için (0328) 876 30 55 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Cumhuriyet İlkokulu: Cumhuriyet Mahallesi, İmamı Azam Sokak Pk:80600, 80600 Düziçi/Osmaniye. Daha detaylı bilgiler için (0328) 876 10 52 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de satılık daire tercihini Osmaniye ilinin Düziçi ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Osmaniye Düziçi uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut tercihinde bulunabilirsiniz.

 

Düziçi Satılık Daire

Aradığınız evi en kısa sürede güvenle bulabilmek için en doğru yerdesiniz. Düziçi satılık daire ilanlarına EmlakJet'ten ulaşabilirsiniz. Düziçi satılık daire arayışınızda aradığınız özellikteki evleri bulabilirsiniz. Satılık daire arayışınızda sıfır yapılar, birkaç yıl içerisinde yapılmış yapılar ya da daha eski binalara uygun fiyatlı seçenekler ile sahip olabilirsiniz. Her geçen gün daha da gelişen Düziçi sizin ihtiyaç ve beklentilerinize uygun konutlara ev sahipliği yapıyor. Bölgedeki sosyal hayat, ulaşım ve alışveriş olanakları ile ön plana çıkan Düziçi satılık daire ilanlarını keşfetmek için EmlakJet'te yer alan ilanları inceleyin. 

 

Düziçi Satılık Daire Fiyatları

Düziçi satılık daire fiyatları arasında bütçenize en uygun olan evi bulabilirsiniz. Gittikçe gelişen bölgede satılık daire fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişiyor. Evin metrekaresi, konumu, oda sayısı, ısıtması, bina yaşı, asansörünün olup olmaması, bulunduğu kat ve sahip olduğu diğer ek özelliklere göre dairelerin fiyatları değişmektedir. Beklentilerinize ve bütçenize en uygun evi bulmak için sayfadaki ilanları inceleyebilirsiniz. 

 

Düziçi Satılık Daire İlanları

EmlakJet'te yer alan Düziçi satılık daire ilanlarının inceleyerek hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz. Sitemizde yer alan ilanlar arasından sizin için en ideal eve sahip olabilirsiniz. Kriterlerinize ve bütçenize uygun ev ilanları EmlakJet'te sizleri bekliyor. 

 

Düziçi Satılık Daire 3+1

Düziçi satılık daire 3+1 ilanlarını sitemizden inceleyebilirsiniz. Ailenizle geniş ve ferah bir evde yaşamak için 3 oda ve 1 salon ev arayışında iseniz doğru adrestesiniz. EmlakJet'teki 3+1 ilanları ile istediğiniz bölgede aradığınız kriterlere uygun daireleri kolayca bulabilirsiniz. Aradığınız 3 oda bir salon daire ilanları ile istediğiniz eve kavuşun!

 

Düziçi Satılık Daire 2+1

Düziçi satılık daire 2+1 ilanları sitemizde sizleri bekliyor. EmlakJet sahibinden 2+1 satılık daire ilanları ile sizi aradığınız eve kavuşturuyor. Uygun fiyatlı ilanlar, aradığınız konumda, istediğiniz metrekarede incelenmek üzere sayfamızda sizleri bekliyor. EmlakJet aracılığıyla daire sahipleriyle doğrudan iletişime geçebilir ve daireler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Aile dostu ve uygun fiyatlı 2 oda 1 salon ev ilanlarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

 

Düziçi Satılık Daire 1+1

Düziçi satılık daire 1+1 ilanları ile aradığınız eve sahip olabilirsiniz. 1 oda 1 salondan oluşan evler için sayfamızdaki ilanları inceleyebilirsiniz. Daha çok öğrenciler, tek yaşayanlar ya da çocuksuz aileler tarafından tercih edilen 1+1 dairelere daha çok modern konut yapılarında ve rezidanslarda rastlanıyor. Bu yapı tipinde genel olarak mutfak salonun içinde yer alıyor. EmlakJet tarafından sizin için hazırlanan ilanlar aracılığıyla aradığınız o dairede yaşamaya başlayabilirsiniz. 

 

Düziçi Satılık Daire Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Düziçi satılık daire ararken, dikkatli bir şekilde hareket etmek oldukça önemlidir. Satılık daire arayışınızda ilk olarak, bütçenizi net bir şekilde belirlemelisiniz. Ardından, konum faktörüne dikkat etmelisiniz. Dairenin bulunduğu bölgenin güvenliği, ulaşım imkanları, altyapı olanakları, işyerinize ya da okula olan uzaklığı gibi faktörlere de dikkat etmelisiniz. Dairenin fiziksel durumunu da incelemek de gereklidir. Yapısal problemler ya da bakım gerektiren alanlar ilerleyen dönemlerde size ek masraflar çıkarabilir. Evde yaşamaya başlamadan önce eve ne kadar masraf yapılacağını belirlemelisiniz. Ayrıca tapu ve diğer tüm hukuki belgelerin eksiksiz ve güncel olduğundan emin olmalısınız. Yaşayacağınız ya da yatırım yapacağınız evi seçerken acele etmek yerine detaylı araştırma yapmak sizi ilerleyen zamanlarda oluşabilecek problemlerden kurtaracaktır. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

Düziçi Satılık Daire
Akçakoyunlu Köyü (Aydınlı Mahallesi) Satılık DaireAkçakoyunlu Köyü Satılık DaireAlibozlu Köyü (Derealibozlusu Mahallesi) Satılık DaireAlibozlu Köyü (Hemenler Mahallesi) Satılık DaireAlibozlu Köyü (Merkez Mahallesi) Satılık DaireAlibozlu Köyü (Telliler Mahallesi) Satılık DaireAlibozlu Köyü (Yavuz Sultan Selim Mahallesi) Satılık DaireAtalan Bld. (Çukuroba Mahallesi) Satılık DaireAtalan Bld. (Katobası Mahallesi) Satılık DaireAtalan Bld. (Merkez Mahallesi) Satılık DaireAtalan Bld. (Şehit Hüseyin Sarı Mahallesi) Satılık DaireBayındırlı Köyü (İbişler Mahallesi) Satılık DaireBayındırlı Köyü (Manlar Mahallesi) Satılık DaireBayındırlı Köyü (Merkez Mahallesi) Satılık DaireBoğaziçi Mahallesi Satılık DaireBostanlar Köyü (Doruklar Mahallesi) Satılık DaireBostanlar Köyü (Göllüler Mahallesi) Satılık DaireBostanlar Köyü (Hacıibişler Mahallesi) Satılık DaireBostanlar Köyü (Kaş Mahallesi) Satılık DaireBostanlar Köyü (Merkez Mahallesi) Satılık DaireBöcekli Bld. (Boyalı Mahallesi) Satılık DaireBöcekli Bld. (Celiller Mahallesi) Satılık DaireBöcekli Bld. (Demirciler Mahallesi) Satılık DaireBöcekli Bld. (Dümbürdek Mahallesi) Satılık DaireBöcekli Bld. (Kürt Mahmutlar Mahallesi) Satılık DaireBöcekli Bld. (Yeşil Yurt Mahallesi) Satılık DaireCumhuriyet Mahallesi Satılık DaireÇamiçi Mahallesi Satılık DaireÇatak Köyü (Çamkonuşu Mahallesi) Satılık DaireÇatak Köyü (Merkez Mahallesi) Satılık DaireÇerçioğlu Köyü (Delihaliller Mahallesi) Satılık DaireÇerçioğlu Köyü (Hıdırlı Mahallesi) Satılık DaireÇerçioğlu Köyü (Karakuyu Mahallesi) Satılık DaireÇerçioğlu Köyü (Karayusuflar Mahallesi) Satılık DaireÇerçioğlu Köyü (Merkez Mahallesi) Satılık DaireÇerçioğlu Köyü (Yeşil Mahallesi) Satılık DaireÇiftlik Mahallesi Satılık DaireÇitli Köyü (Karaisa Mahallesi) Satılık DaireÇitli Köyü (Merkez Mahallesi) Satılık DaireÇotlu Köyü (Kızıl Ali Mahallesi) Satılık DaireÇotlu Köyü (Merkez Mahallesi) Satılık DaireÇotlu Köyü (Traşlar Mahallesi) Satılık DaireElbeyli Köyü (Çatal Mahallesi) Satılık DaireElbeyli Köyü (Ellezli Mahallesi) Satılık DaireElbeyli Köyü (Hartlap Mahallesi) Satılık DaireElbeyli Köyü (Keller Mahallesi) Satılık DaireElbeyli Köyü (Merkez Mahallesi) Satılık DaireEllek Bld. (Aydınlar Mahallesi) Satılık DaireEllek Bld. (Çevlik Mahallesi) Satılık DaireEllek Bld. (Çiraz Mahallesi) Satılık DaireEllek Bld. (Gökyıldız Mahallesi) Satılık DaireEllek Bld. (Merkez Mahallesi) Satılık DaireEllek Bld. (Peçenek Mahallesi) Satılık DaireEllek Bld. (Soylar Mahallesi) Satılık DaireEllek Bld. (Şehit Ali Gökçe Mahallesi) Satılık DaireFarsak Köyü (Nacarfarsağı Mahallesi) Satılık DaireFarsak Köyü Satılık DaireGökçayır Köyü (Arpaçukuru Mahallesi) Satılık DaireGökçayır Köyü (Çömezler Mahallesi) Satılık DaireGökçayır Köyü (Demirciler Mahallesi) Satılık DaireGökçayır Köyü (E. U. A. Ş. Mahallesi) Satılık DaireGökçayır Köyü (Ekizler Mahallesi) Satılık DaireGökçayır Köyü (Horozlar Mahallesi) Satılık DaireGökçayır Köyü (Hökelekler Mahallesi) Satılık DaireGökçayır Köyü (Kadirler Mahallesi) Satılık DaireGökçayır Köyü (Köşkerler Mahallesi) Satılık DaireGökçayır Köyü (Merkez Mahallesi) Satılık DaireGökçayır Köyü (Tabaklar Mahallesi) Satılık DaireGümüş Köyü (Abacı Mahallesi) Satılık DaireGümüş Köyü (Çirişlikaş Mahallesi) Satılık DaireGümüş Köyü (Kışla Mahallesi) Satılık DaireGümüş Köyü (Merkez Mahallesi) Satılık DaireGümüş Köyü (Mezdağ Mahallesi) Satılık DaireGümüş Köyü (Tozluyurt Mahallesi) Satılık DaireGüzelyurt Köyü (Ahrazlar Mahallesi) Satılık DaireGüzelyurt Köyü (Merkez Mahallesi) Satılık DaireGüzelyurt Köyü (Şamlar Mahallesi) Satılık DaireHürriyet Mahallesi Satılık Daireİrfanlı Mahallesi Satılık Daireİstiklal Mahallesi Satılık DaireKaracaoğlan Mahallesi Satılık DaireKaragedik Köyü (Aksaylar Mahallesi) Satılık DaireKaragedik Köyü (İkizler Mahallesi) Satılık DaireKaragedik Köyü (Karanlıkdere Mahallesi) Satılık DaireKaragedik Köyü (Uzundere Mahallesi) Satılık DaireKaraguz Köyü Satılık DaireKarkın Mahallesi Satılık DaireKarlıca Mahallesi Satılık DaireKarşıyaka Mahallesi Satılık DaireKurtbeyoğlu Mahallesi Satılık DaireKurtuluş Mahallesi Satılık DaireKuşcu Köyü (Adaca Mahallesi) Satılık DaireKuşcu Köyü (Mehmetoğluyeri Mahallesi) Satılık DaireKuşcu Köyü (Merkez Mahallesi) Satılık DaireMerkez Mahallesi Satılık DaireOluklu Köyü (Kazıklı Mahallesi) Satılık DaireOluklu Köyü (Koyuntaş Mahallesi) Satılık DaireOluklu Köyü (Merkez Mahallesi) Satılık DairePirsultanlı Köyü (Boşnak Mahallesi) Satılık DairePirsultanlı Köyü (Emirkara Mahallesi) Satılık DairePirsultanlı Köyü (Karagöl Mahallesi) Satılık DairePirsultanlı Köyü (Kaş Mahallesi) Satılık DairePirsultanlı Köyü (Merkez Mahallesi) Satılık DaireSelverler Köyü (Karanidere Mahallesi) Satılık DaireSelverler Köyü Satılık DaireSöğütlügöl Köyü Satılık DaireŞehit Asker Kemal Keskin Mahallesi Satılık DaireUzun Banı Mahallesi Satılık DaireÜzümlü Mahallesi Satılık DaireYarbaşı Bld. (Karacaören Mahallesi) Satılık DaireYarbaşı Bld. (Karaçarlı Mahallesi) Satılık DaireYarbaşı Bld. (Merkez Mahallesi) Satılık DaireYazlamazlı Köyü (Ayşeler Mahallesi) Satılık DaireYazlamazlı Köyü (Höbür Mahallesi) Satılık DaireYazlamazlı Köyü (Merkez Mahallesi) Satılık DaireYenice Haruniye Mahallesi Satılık DaireYenifarsak Köyü (Fındık Mahallesi) Satılık DaireYenifarsak Köyü (Hodu Mahallesi) Satılık DaireYenifarsak Köyü (Merkez Mahallesi) Satılık DaireYeşildere Köyü (Ağalar Mahallesi) Satılık DaireYeşildere Köyü (Eğrelti Mahallesi) Satılık DaireYeşildere Köyü (Nasıflı Mahallesi) Satılık DaireYeşildere Köyü (Yolatı Mahallesi) Satılık DaireYeşilköy Köyü (Köşkerli Mahallesi) Satılık DaireYeşilköy Köyü (Merkez Mahallesi) Satılık DaireYeşilova Mahallesi Satılık DaireYeşilyurt Köyü Satılık DaireYukarı Hacılar Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.