Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Tekirdağ Çorlu Satılık Daire

araması için 1,764 ilan bulundu
search
Çorlucancel
Tekirdağcancel
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Çorlu Satılık Daire Arayanlara Yol Göstereck Bilgiler

Çorlu satılık daire ilanları ile hayallerinizi süsleyen evlere sahip olmanızı sağlamak hedefinde olan Emlakjet hizmetlerinde sınır tanımıyor. Kiralık veya satılık konut alternatiflerine rahatlıkla ulaşmak ve aradığınız ilanları kolaylıkla bulmak için aşağıda belirttiğimiz özellikleri kullanabilirsiniz.

 • Akıllı filtreleme özelliği
 • Haritalarda ara 

Kurumumuzun mobil uygulamasından ve web sitesinden Türkiye’nin her ilinde satılık ev ilanlarına ulaşabilirsiniz. Gayrimenkul yatırımcılarının tercih ettiği iller arasında bulunan Çorlu satılık daire arayanların vazgeçilmez sitesi Emlakjet güncel ilanları ile hizmetinizdedir. Çorlu satılık sıfır daireler cazip fiyatları ile konut yatırımı yapmanın avantajlarından yararlanmanızı sağlıyor. Satılık daire ilanlarını sitemizden ve mobil uygulamamızdan inceleyerek karar veren alıcılar, güvenli yatırımlarının ve kaliteli hizmetin getirdiği avantajları yaşıyor. Çorlu'da satılık evlerin metrekare birim fiyatı ortalama 1700 TL'dir.

Çorlu, Trakya’nın en büyük yerleşim yerlerinden bir tanesidir. Bununla birlikte Çorlu, Türkiye’nin de en büyük beşinci ilçesidir. Çorlu, Tekirdağ’ın yaklaşık 37 km doğusunda yer almaktadır. Silivri ilçesi ve Marmara Ereğlisi ile komşudur. Sahip olduğu Marmara Denizi Kıyı bandı ile insanlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Zengin alüvyal ovalara sahip olduğundan bereketli topraklara sahiptir. Trakya’nın yıllık yağışı incelendiğinde en fakir bölgesinin Çorlu olduğunu gözlemleriz. Fakat bölge sahip olduğu zengin su altı kaynakları sayesinde su konusunda sorun yaşamaz. Su kaynaklarının bilinçsiz tüketiminin ise, su fakirliğine sebep olduğu detayı atlanmamalıdır. 2017 verilerine bakıldığında Çorlu’un nüfusunun yaklaşık 300 bin kişi olduğunu görmekteyiz. Bu rakam içerisinden yalnızca yaklaşık olarak 35 bini köylerde diğer kalan kısım ise şehirlerde ikamet etmektedir. Çorlu ulaşım ağlarının kesiştiği bir yerde bulunduğundan dolayı, ulaşımı kolay yapılan bir bölge olarak ön plana çıkmaktadır. Ulaşım için TEM otoyolu ya da devlet demiryolları tercih edilebilir. Aynı zamanda Çorlu Uluslar arası Hava Limanı da ulaşımda önemli rol oynar. 

Emlakçıdan veya Sahibinden Çorlu Satılık Daire Seçenekleri

Kat alternatifli birçok daire Web sitesini ziyaret ederek size sunulan sayısız fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Çorlu’da satılık daire almanın avantajları her geçen gün artmaya devam ediyor. İstanbul’a olan yakın konumu, havalimanına sahip olması ve büyüyen sanayisi ile her geçen gün konutta kazandırmaya devam eden Çorlu’da sahibinden satılık ucuz daireler kurumumuz güvencesi ile siz alıcılarını bekliyor. Sahibinden tercih edeceğiniz daire seçeneklerinden satın alarak ucuz fiyata daire sahibi olabilir ve satın alma maliyetinizi düşürebilirsiniz. Emlakjet sitesinde yayınlanan sayısız ilan arasında sahibinden satılık daire Çorlu seçeneğindeki güncel ilanlar ile fırsat dairelere uygun fiyatlarla sahip olarak doğru yatırımı yapabilirsiniz. Çorlu’da satılık konut seçenekleri arasında aşağıda sıraladığımız alternatiflerin yanı sıra tercih edebileceğiniz sayısız ilanlar sitemizde yer alıyor. 

 • Merkezde bulunan fırsat daireler
 • Tripleks ve dubleks villalar
 • Acil satılık fırsat daireleri

Çorlu Satılık Daire Seçeneklerine En Cazip Tekliflerle Sitemizden Ulaşın

Çorlu satılık konut fiyatları ve fırsatlarından yararlanmak için Emlakjet uygulamasını tercih edenler, sahibinden satılık ev ilanlarındaki seçeneklerden yararlanarak alacakları daireler ile doğru bir yatırım yapmış olacaklardır. Ev alma planlarını hayata geçirerek arayışa giren kişiler, sitemizdeki emlakçıdan veya sahibinden Çorlu satılık daire fırsatlarını değerlendirebilirler. Çorlu’da satılık fırsat daireleri görmek için web sitesini ziyaret ederek uygun fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Çorlu Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Tanıtım Rehberi

Emlakjet.com ailesi olarak bölgede ki en güvenilir, en kaliteli ve en uygun evleri sizlere sunmak için oluşturduğumuz bu tanıtım rehberinde; bu defa Çorlu satılık daire arayanlarımız için Tekirdağ’ın Çorlu ilçesine doğru bir yolculuğa çıkıyoruz. Tarihi geçmişi, yaklaşık olarak Tunç Çağı’na kadar uzanan Çorlu, 26 mahalleden meydana gelmiş olup 2019 yılı TUİK son nüfus bilgilerine göre 262.862 nüfusla Tekirdağ’ın en kalabalık ilçesi olarak yüzde 25,52’lik kısımda yerini almaktadır. Ergene havzasında, Trakya’nın orta yerinde, yayla yüzeyinin üstündeki bir düzlükte yer alan bu ilçemizin, şehir merkezine uzaklığı 36 kilometre olup, 531 kilometrekare yüz ölçümlü bir toprak alanına sahiptir ve denizden yüksekliği 10 metredir. Eğitim alanında bünyesinde; Tekirdağ Namık Üniversitesi’ne ait bir tane Mühendislik Fakültesi ve bir tane de Meslek Yüksekokulu vardır. İlçenin başlıca ekonomik gelir kaynakları; Karatepe Taş Ocakları ve sanayi üzerinden sağlanmaktadır. Sınırları içerisinden akarsu olarak Ergene Nehri’ne dökülen Çorlu Deresi geçmektedir. İlçenin, ziyaret etmeniz gereken doğal güzelliklerinin ve tarihi yapıtlarının başında ise;

 • Süleymaniye Camii,
 • Thzolus Antik Kenti,
 • Atatürk Orman Korusu,
 • Çorlu Belediye Plajı gibi güzellikler gelmektedir.

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde Çorlu satılık konut arayanlar için ilçenin;

 • Kuzeyinde; Tekirdağ’ın Ergene ilçesi,
 • Batısında; Tekirdağ’ın Muratlı ve Süleymanpaşa ilçeleri,
 • Doğusunda; İstanbul ili,
 • Güneyinde ise; Tekirdağ’ın Marmaraereğlisi ilçesi ve Marmara Denizi yer almaktadır.

İlçeye ulaşım karayolu, demiryolu ve havayolu üzerinden olup ilçe içinde ki ulaşım; merkez duraklarından her yarım saatte bir kalkan toplu taşıma araçlarıyla çok rahat sağlanabilecek şekildedir.

Çorlu Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Konut Fiyat Bilgisi

Emlakjet’in emlakçılarından edinilen bilgiler doğrultusunda Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinden ev satın almak isteyenlere Çorlu’ya ait dairelerin fiyatlarını ve metrekarelerini, oda sayılarıyla birlikte sizler için paylaşmak istiyoruz. İlçede, ortalama üzerinden; birim fiyatı metrekare üzerine 1.688 TL olan alanı 120 metrekareye sahip bir daireyi, 202.560 TL’ye satın alabilirsiniz. Yani;

 • Ortalama; 65 metrekare alana sahip bir 1+1 daireyi 131.300 TL civarında,
 • Ortalama; 100 metrekare alana sahip bir 2+1 daireyi 168.400 TL civarında,
 • Ortalama; 140 metrekare alana sahip bir 3+1 daireyi 231.000 TL civarında,
 • Ortalama; 180 metrekare alana sahip bir 4+1 daireyi 324.720 TL civarında,
 • Ortalama; 200 metrekare alana sahip bir 4+2 daireyi 280.600 TL civarında,
 • Ortalama; 230 metrekare alana sahip bir 5+1 daireyi 439.530 TL civarındabir fiyata satın alabilirsiniz.

Öncelikle şunu belirtmek istersek satın alacağınız dairelerin fiyatları; bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre değişim gösterebilir. Genellikle; dairenin bulunduğu çevreye, binanın yaşına, dairenin metrekaresine, oda sayısına, hastaneye, turistik bölgelere, merkeze ve merkez duraklarının yakınlıklarına göre fiyatlar değişim gösterebiliyor. Dilerseniz bu daireleri istediğiniz kriterlere uyduğu takdirde eşyalı veya eşyasız özelliklerle de bulabileceğiniz gibi müstakil ev, köy evi, arsa, dükkan veya daire tipinde de satın alabilmeniz mümkün. Eğer Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde müstakil ev veya daire almak gibi bir fikriniz var ise bu konuda daha detaylı bir yardım almak için Emlakjet.com listeleme sayfasına Çorlu TOKİ satılık daire veya sahibinden satılık daire Çorlu Havuzlar Mahallesi yazıp istediğiniz kriterlerde ki evi filtreleyip emlakçılarımızla veya ev sahiplerimizle iletişime geçebilirsiniz. 

Çorlu Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Mahalle Bilgileri

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesine ait ev satın alabileceğiniz toplam 26 mahalle vardır. Emlakjet, buradan ev satın almayı düşünenler için en kalabalık nüfusa ait mahallerinden birkaçını sizleri bilgilendirmek amaçlı yazıya döküp derledi. Bunlar;

 • Muhittin Mahallesi,
 • Şeyhsinan Mahallesi,
 • Reşadiye Mahallesi,
 • Nusratiye Mahallesi,
 • Kemalettin Mahallesi,
 • Esentepe Mahallesi,
 • Çobançeşme Mahallesi,
 • Kazımiye Mahallesi,
 • Havuzlar Mahallesi’dir.

Çorlu ilçesine ait satılık en uygun ve en yaşanabilir evlere kolaylıkla ulaşabilmeniz için bölgenin en güvenilir emlakçılarını ve ev sahiplerini sizlere sunan Emlakjet.com listeleme sayfasına sahibinden satılık daire Çorlu Belediye Konutları veya Tekirdağ Çorlu satılık daire Reşadiye Mahallesi yazarak dilediğiniz kriterlerde ki özellikleri filtreleyip en hızlı bir şekilde hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Konut Krizi Nasıl Çözülür?

Konut Krizi Nasıl Çözülür?

8 Aralık 2022

TOKİ 'İlk Evim, İlk İş Yerim' projesi...

TOKİ 'İlk Evim, İlk İş Yerim' projesi...

8 Aralık 2022

Türkiye'de 11 Ayda 3 Milyona Yakın Ga...

Türkiye'de 11 Ayda 3 Milyona Yakın Ga...

8 Aralık 2022

Emlakjet, gayrimenkul alıcı ve satıcı...

Emlakjet, gayrimenkul alıcı ve satıcı...

7 Aralık 2022

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.