Emlakjet

Beykoz Baklacı Mahallesi Satılık Ev

araması için 5 ilan bulundu
search
Baklacı Mahallesicancel
Beykozcancel
İstanbulcancel

Baklacı Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahalle Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Baklacı Mahallesi satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan aylar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile mahallenin iklim, eğitim, sağlık, nüfus, sokakları ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Baklacı Mahallesi Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Hakkında Genel Bilgiler

İstanbul Beykoz ilçesine bağlı Baklacı Mahallesi Marmara Bölgesi geçiş ikliminin etkisi altındadır. Baklacı Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahallenin ulaşım imkanları ve alışveriş imkanları hakkında detaylı araştırmalar yürütmektedir. Mahalle ulaşımında otobüs hattından faydalanılmaktadır. Bu otobüs hattı:

  • 11ÇB Numaralı Otobüs Hattı’dır.

Baklacı Mahallesi satılık ev arayan kişilerin merak ettiği bir diğer konuda mahallede yer alan marketlerdir. Bu marketlerden başlıcaları:

  • Mertler Mini Market: Baklacı, Fatih Caddesi No:43, 34830 Beykoz/İstanbul. Sipariş vermek ya da daha detaylı bilgiler için 0537 856 37 00 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Baklacı Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişilere Mahalle Eğitim Kurumları Hakkında Bilgiler

Baklacı Mahallesi’nden konut arayışında olan kişiler mahallenin eğitim imkanları ile yakından ilgilenmektedir. Mahalle eğitim kurumları bakımından mahalle halkının ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Mahalle halkından edinilen bilgilere göre mahalle içerisinde yer alan eğitim kurumlarının kalitesi de oldukça yüksektir. Baklacı Mahallesi satılık daire arayan kişilerin etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Türker İnanoğlu İlkokulu ve Ortaokulu: Baklacı, Fatih Cd. No:123, 34830 Beykoz/İstanbul. Kurum sabah 8 buçuk ile akşam 5 saatleri arasında hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0216) 479 64 86 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Vera Anaokulu: Aşağı Baklacı Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi Aşık Veysel Caddesi, Dağlar Sokak No: 7, 34830 Beykoz. Kurum hakkında daha detaylı bilgiler edinmek için  (0216) 479 69 59 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Baklacı Mahallesi Satılık Konut Arayan Vatandaşlara Mahalle Sağlık Kurumları Hakkında Bilgiler

Mahalleden satılık konut almak isteyen kişiler mahallenin sağlık imkanları ile yakından ilgilenmektedir. Beykoz Baklacı Mahallesi satılık konut arayan kişiler yaptıkları araştırmalar sonucunda mahalle içerisinde sağlık kuruluşunun yer almadığı bilgisine ulaşmaktadır. Ancak mahalleye yakın konumda yer alan birçok sağlık kurumu bulunmaktadır. Öyle ki burada yaşayan kişiler komşu mahallelerde yer alan sağlık ocaklarındaki aile hekimlerine bağlıdır. İlçe içerisinde ulaşım kolay ve kısa süreli olduğundan, mahalleler arası mesafe de oldukça kısadır. Bu nedenle de mahallede yaşayan kişiler kolaylıkla komşu mahallelerdeki sağlık kurumların gidebilirler.

Sizler de satılık daire tercihini İstanbul ilinin Beykoz ilçesine bağlı Baklacı Mahallesi’nden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Beykoz Baklacı Mahallesi uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilir, böylelikle de tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

Beykoz Satılık Ev
Acarlar Mahallesi Satılık EvAkbaba Mahallesi Satılık EvAlibahadır Köyü Satılık EvAlibahadır Mahallesi Satılık EvAnadolufeneri Köyü Satılık EvAnadolufeneri Mahallesi Satılık EvAnadolu Hisarı Mahallesi Satılık EvAnadolu Hisarı Satılık EvAnadolu Kavağı Mahallesi Satılık EvAnadolukavağı Satılık EvBaklacı Mahallesi Satılık EvBeykoz Satılık EvBozhane Mahallesi Satılık EvBozhane Satılık EvCumhuriyet Köyü Satılık EvCumhuriyet Mahallesi Satılık EvÇamlıbahçe Mahallesi Satılık EvÇamlıbahçe Satılık EvÇavuşbaşı Satılık EvÇekmeköy Satılık EvÇengeldere Mahallesi Satılık EvÇiftlik Mahallesi Satılık EvÇiğdem Mahallesi Satılık EvÇubuklu Mahallesi Satılık EvÇubuklu Satılık EvDereseki Köyü Satılık EvDereseki Mahallesi Satılık EvElmalı Mahallesi Satılık EvElmalı Satılık EvFatih Mahallesi Satılık EvGöksu Mahallesi Satılık EvGöksu Satılık EvGöllü Köyü Satılık EvGöllü Mahallesi Satılık EvGörele Köyü Satılık EvGörele Mahallesi Satılık EvGöztepe Mahallesi Satılık EvGümüşsuyu Mahallesi Satılık EvGümüşsuyu Satılık Evİncirköy Mahallesi Satılık Evİshaklı Köyü Satılık Evİshaklı Mahallesi Satılık EvKanlıca Mahallesi Satılık EvKanlıca Satılık EvKavacık Mahallesi Satılık EvKavacık Satılık EvKaynarca Köyü Satılık EvKaynarca Mahallesi Satılık EvKılıçlı Köyü Satılık EvKılıçlı Mahallesi Satılık EvMahmutşevketpaşa Köyü Satılık EvMahmutşevketpaşa Mahallesi Satılık EvMerkez Mahallesi Satılık EvOrtaçeşme Mahallesi Satılık EvOrtaçeşme Satılık EvÖğümce Mahallesi Satılık EvÖrnekköy Mahallesi Satılık EvPaşabahçe Mahallesi Satılık EvPaşabahçe Satılık EvPaşamandıra Köyü Satılık EvPaşamandıra Mahallesi Satılık EvPolonezköy Mahallesi Satılık EvPolonez Köyü Satılık EvPoyrazköy Mahallesi Satılık EvRiva Köyü Satılık EvRiva Mahallesi Satılık EvRüzgarlıbahçe Mahallesi Satılık EvSoğuksu Mahallesi Satılık EvSoğuksu Satılık EvTokatköy Mahallesi Satılık EvTokatköy Satılık EvYalıköy Mahallesi Satılık EvYalıköy Satılık EvYavuz Selim Mahallesi Satılık EvYeni Mahalle Mahallesi Satılık EvYenimahalle Satılık EvZerzavatçı Mahallesi Satılık Ev
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.