Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Karabük Eskipazar Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Eskipazarcancel
Karabükcancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Eskipazar Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com olarak satılık konut arayışındakilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Eskipazar satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut satın alabilirsiniz.

Eskipazar Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Karabük iline bağlı Eskipazar ilçesi geçmiş dönemlerden günümüze kadar birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Eskipazar satılık konut arayan kişiler ilçenin iklimi ve coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. Batı Karadeniz Bölgesi içerisinde yer alan ilçe yer yer sert Marmara iklimi yer yer ise Karadeniz iklimi etkisi altındadır. İlçede yazlar ılık, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçe engebeli bir arazi yapısına sahiptir. Bu nedenle de ilçede dağınık yerleşme hakimdir. Eskipazar satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi hakkında da araştırmalar yürütmektedirler. İlçe ekonomisinin temeli tarım, hayvancılık ve madencilik faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında sebze ve meyve ürünlerinin tarım faaliyetleri yürütülmektedir. Hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise yoğun olarak büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir.

Eskipazar Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre mahalle toplam nüfusu 13 bin 185’tir. İlçe nüfusunun yüzde 51,68’ini (6 bin 814) erkek, yüzde 48,32’sini (6 bin 371) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Karabük Eskipazar satılık konut arayan kişilerin ilçe içerisinde konut tercihinde bulunabileceği 7 adet mahalle ve 50 adet köy bulunmaktadır. Bu mahalle ve köyler: Bahçepınar Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kıranköy Mahallesi, Merkez Mahallesi, Mermer Mahallesi, Yamanlar Mahallesi, Yeni Mahallesi, Adiller Köyü, Arslanlar Köyü, Babalar Köyü, Başpınar Köyü, Bayındır Köyü, Belen Köyü, Beytarla Köyü, Boncuklar Köyü, Bölükören Köyü, Budaklar Köyü, Bulduk Köyü, Büyükyayalar Köyü, Çandırlar Köyü, Çaylı Köyü, Çömlekçiler Köyü, Deresemail Köyü, Deresoblan Köyü, Doğancılar Köyü, Doğlacık Köyü, Gözlü Köyü, Hamamlı Köyü, Hamzalar Köyü, Hanköy Köyü, Hasanlar Köyü, Haslı Köyü, İmanlar Köyü, İnceboğaz Köyü, Kabaarmut Köyü, Kapaklı Köyü, Kapucular Köyü, Karahasanlar Köyü, Karaören Köyü, Köyceğiz Köyü, Kulat Köyü, Kuzören Köyü, Ortaköy Köyü, Ova Köyü, Ozanköy Köyü, Sadekaya Köyü, Sallar Köyü, Sofular Köyü, Söbüçimen Köyü, Şevkiler Köyü, Tamışlar Köyü, Topçalı Köyü, Üçevler Köyü, Yazıboy Köyü, Yazıkavak Köyü, Yeşiller Köyü, ve Yürecik Köyü’dür.

Sizler de satılık daire tercihini Karabük iline bağlı Eskipazar ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Karabük Eskipazar ilçesi uygun fiyatlı ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Konut Krizi Nasıl Çözülür?

Konut Krizi Nasıl Çözülür?

8 Aralık 2022

TOKİ 'İlk Evim, İlk İş Yerim' projesi...

TOKİ 'İlk Evim, İlk İş Yerim' projesi...

8 Aralık 2022

Türkiye'de 11 Ayda 3 Milyona Yakın Ga...

Türkiye'de 11 Ayda 3 Milyona Yakın Ga...

8 Aralık 2022

Emlakjet, gayrimenkul alıcı ve satıcı...

Emlakjet, gayrimenkul alıcı ve satıcı...

7 Aralık 2022

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

Eskipazar Satılık Daire
Adiller KöyüAdiller Köyü (Bölme Mahallesi)Adiller Köyü (Merkez Mahallesi)Arslanlar KöyüBabalar KöyüBahçepınar MahallesiBaşpınar KöyüBayındır KöyüBelen Köyü (Dağcıoğlu Mahallesi)Belen Köyü (Merkez Mahallesi)Belen Köyü (Orta Mahallesi)Beytarla KöyüBoncuklar KöyüBölükören KöyüBudaklar KöyüBulduk KöyüBüyükyayalar Köyü (Çötler Mahallesi)Büyükyayalar Köyü (Durmuşlar Mahallesi)Büyükyayalar Köyü (Merkez Mahallesi)Çandırlar KöyüÇaylı KöyüÇömlekçiler KöyüDeresemail KöyüDeresoblan KöyüDoğancılar KöyüDoğlacık KöyüGözlü KöyüHamamlı Köyü (İsmetpaşa Mahallesi)Hamamlı Köyü (Merkez Mahallesi)Hamzalar Köyü (Bürnük Mahallesi)Hamzalar Köyü (Karşı Mahallesi)Hamzalar Köyü (Kurudere Yaylası Mahallesi)Hamzalar Köyü (Merkez Mahallesi)Hamzalar Köyü (Seviller Mahallesi)Hamzalar Köyü (Tiryakioğlu Mahallesi)Hanköy KöyüHasanlar KöyüHaslı Köyü (Akpınar Mahallesi)Haslı Köyü (Aşağı Kazlar Mahallesi)Haslı Köyü (Merkez Mahallesi)Haslı Köyü (Yaplan Mahallesi)Haslı Köyü (Yukarı Kazlar Mahallesi)İmanlar Köyüİnceboğaz Köyüİstasyon MahallesiKabaarmut KöyüKapaklı KöyüKapucular KöyüKarahasanlar KöyüKaraören KöyüKıranköy MahallesiKöyceğiz KöyüKulat KöyüKuzören KöyüMerkez MahallesiMermer MahallesiOrtaköy KöyüOva KöyüOzanköy KöyüSadeyaka KöyüSallar KöyüSofular KöyüSöbüçimen KöyüŞevkiler Köyü (Demirciler Mahallesi)Şevkiler Köyü (İmciler Mahallesi)Şevkiler Köyü (Merkez Mahallesi)Şevkiler Köyü (Oruçlar Mahallesi)Şevkiler Köyü (Türkmenler Mahallesi)Tamışlar KöyüTopçalı KöyüÜçevler KöyüYamanlar MahallesiYazıboy Köyü (Merkez Mahallesi)Yazıboy Köyü (Şıhlar Mahallesi)Yazıboy Köyü (Taşmanlar Mahallesi)Yazıkavak KöyüYeni MahallesiYeşiller KöyüYürecik Köyü (Bekir Mahallesi)Yürecik Köyü (Çatacık Mahallesi)Yürecik Köyü (Eserler Mahallesi)Yürecik Köyü (Merkez Mahallesi)Yürecik Köyü (Meşecik Mahallesi)Yürecik Köyü (Musallar Mahallesi)
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.