Emlakjet

Kocaeli Kandıra Satılık Ev

araması için 56 ilan bulundu
search
Kandıracancel
Kocaelicancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Kandıra Satılık Konut Düşünenler İçin Özel İlçe Tanıtım Rehberi

Yeni bir ev almayı düşünenlerin internette arayacağı şeylerin başında semt hakkında bilgiler oluyor. EmlakJet yeni nesil ev arayanların merak ettiği tüm bilgileri toplayarak bölge hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanıza yardımcı oluyor. Kandıra satılık konut arayışında olanlar için özel olarak hazırladığımız ilçe rehberinde; ilçe hakkında genel bilgiler, ilçenin coğrafi ve idari bilgileri, mahalleleri, nüfusu, konut piyasası ve konut fiyatları hakkında tüm detaylı bilgilere sahip olabileceksiniz. 

Kandıra, Türkiye’nin Marmara Bölgesi üzerinde bulunan Kocaeli ilinin en az nüfusa sahip olan ikinci ilçesidir. İlçe, Marmara Bölgesi’nin Kocaeli Yarımadası’nın kuzeyinde Karadeniz Kıyısında konumlanmıştır. Coğrafi konum bir şehrin toplumu devlet ve bireysel hayatını şekillendiren en önemli etkenlerden birisidir. Anadolu’daki pek çok yerleşim yeri gibi burası da ilk çağlardan beri gelmiş çeşitli kültür ve medeniyetlerin izlerini taşır. Ticaret ve sanayi başlıca geçim kaynağıdır. İlçe sınırları içinde 96 mahalle vardır. Kandıra satılık konut arayışında olanlar için çevresinde bulunan diğer ilçeler şunlardır;

  • Kuzeyinde Karadeniz,
  • Batısında İstanbul ili ve Derince ilçesi,
  • Güneyinde İzmit ve Derince ilçesi,
  • Doğusunda Sakarya ili ile komşudur. 

Kandıra Satılık Kiralık Konut Alacaklar İçin İlçenin İdari Yapısı ve Ulaşım Bilgileri

2019 yılı TÜİK verilerine göre ilçede yaşayan kişi sayısı 51.348’dir. Bu sayının yüzde 44,88’i kadın, yüzde 55,12’si erkektir. İlçenin yüzölçümü toplam 840 kilometrekare, rakımı ise 100 metredir. Kandıra satılık daire arayışında olanların tercih edebileceği mahalleler; Akdurak Mahallesi, Kocakaymas Mahallesi, Aydınlık Mahallesi, Çarşı Mahallesi, Orhan Mahallesi, Kefken Mahallesi ve Karaağaç Mahallesidir. 

Kocaeli Kandıra Satılık müstakil ev arayışında olanlar için güncel ilan portföyümüz ile ilan sayfalarımızı detaylıca inceleyerek hayalinizdeki eve kolayca ulaşabilirsiniz. 

İlçeye ulaşım D 605 İzmit-Kandıra Kara Yolu ve D 020 Kandıra -Kaynarca Yolu ile kolaylıkla sağlanmaktadır. İlçeden hem Kocaeli ilçelerine hem de İstanbul’a ulaşım belediye otobüsleri ve minibüsleri ile sağlanmaktadır. Türkiye’nin pek çok iline Merkez’deki otobüs terminalinden karşılıklı seferler bulunur.

Kandıra Satılık Konut Piyasa Bilgileri

EmlakJet Bölge Raporu 2020 yılı Ocak ayı verilerine göre Kocaeli Kandıra ilçesindeki satılık konut piyasa bilgileri şu şekilde hesaplanmıştır:

  • Konutun ortalama brüt alanı; 120 metrekare,
  • Konutun minimum birim satış ücreti; 1.228 TL,
  • Konutun maksimum birim satış ücreti; 3.754 TL,
  • Ortalama konut satış ücreti; 288.000 TL’dir. 

Tercih edeceğiniz dairenin ilçe merkezindeki mahallelerinde ya da kırsal kesimdeki köylerde bulunmasına göre fiyatlarda değişiklik görülebilmektedir. Satın alacağınız dairenin iç ve dış özelliklerine dikkat ederek, satış işlemlerini gerçekleştirmeniz önerilmektedir. İhtiyacınıza yönelik en uygun evi kolaylıkla bulabilmek için sizde Emlakjet’in güvenilir emlakçılarından danışmanlık hizmeti alabilir ya da sitemizde bulunan en çok tercih edilen sahibinden Kocaeli Kandıra uygun satılık daire ilanlarını detaylıca inceleyebilirsiniz. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

27 Aralık 2023

Kandıra Satılık Ev
Ağaçağıl Mahallesi Satılık EvAhmethacılar Mahallesi Satılık EvAkbal Mahallesi Satılık EvAkçabeyli Mahallesi Satılık EvAkçakese Mahallesi Satılık EvAkçaova Mahallesi Satılık EvAkdurak Mahallesi Satılık EvAkıncı Mahallesi Satılık EvAlaybey Mahallesi Satılık EvAlefli Mahallesi Satılık EvAntaplı Mahallesi Satılık EvAvdan Mahallesi Satılık EvAydınlık Mahallesi Satılık EvBabaköy Mahallesi Satılık EvBabalı Mahallesi Satılık EvBağırganlı Mahallesi Satılık EvBalaban Mahallesi Satılık EvBalcı Mahallesi Satılık EvBallar Mahallesi Satılık EvBeyce Mahallesi Satılık EvBeylerbeyi Mahallesi Satılık EvBolu Mahallesi Satılık EvBozburun Mahallesi Satılık EvCebeci Mahallesi Satılık EvÇakırcaali Mahallesi Satılık EvÇakmaklar Mahallesi Satılık EvÇalca Mahallesi Satılık EvÇalköy Mahallesi Satılık EvÇalyer Mahallesi Satılık EvÇamkonak Mahallesi Satılık EvÇarşı Mahallesi Satılık EvÇerçili Mahallesi Satılık EvDalca Mahallesi Satılık EvDeliveli Mahallesi Satılık EvDoğancılı Mahallesi Satılık EvDöngelli Mahallesi Satılık EvDuraklı Mahallesi Satılık EvEğercili Mahallesi Satılık EvElmacık Mahallesi Satılık EvEsentepe Mahallesi Satılık EvFerizli Mahallesi Satılık EvGebeşler Mahallesi Satılık EvGoncaaydın Mahallesi Satılık EvHacılar Mahallesi Satılık EvHacımazlı Mahallesi Satılık EvHacışeyh Mahallesi Satılık EvHediyeli Mahallesi Satılık EvHıdırlar Mahallesi Satılık EvHüdaverdiler Mahallesi Satılık Evİncecik Mahallesi Satılık EvKabaağaç Mahallesi Satılık EvKanatlar Mahallesi Satılık EvKaraağaç Mahallesi Satılık EvKaradivan Mahallesi Satılık EvKarlı Mahallesi Satılık EvKaymaz Erikli Mahallesi Satılık EvKaymaz Mahallesi Satılık EvKefken Adası Satılık EvKefken Mahallesi Satılık EvKerpe Mahallesi Satılık EvKırkarmut Mahallesi Satılık EvKızılcapınar Mahallesi Satılık EvKocakaymas Mahallesi Satılık EvKubuzcu Mahallesi Satılık EvKurtyeri Mahallesi Satılık EvLokmanlı Mahallesi Satılık EvMancarlar Mahallesi Satılık EvMerkez Erikli Mahallesi Satılık EvMülküşehsuvar Mahallesi Satılık EvNasuhlar Mahallesi Satılık EvOrhan Mahallesi Satılık EvÖmerli Mahallesi Satılık EvÖzbey Mahallesi Satılık EvPelitpınarı Mahallesi Satılık EvPınardüzü Mahallesi Satılık EvPınarlı Mahallesi Satılık EvPirceler Mahallesi Satılık EvSafalı Mahallesi Satılık EvSarıahmetler Mahallesi Satılık EvSarıcaali Mahallesi Satılık EvSarıgazi Mahallesi Satılık EvSarnıçlar Mahallesi Satılık EvSelametli Mahallesi Satılık EvSelimköy Mahallesi Satılık EvSepetçi Mahallesi Satılık EvSeyitaliler Mahallesi Satılık EvSeyrek Satılık EvSinanlıbilallı Mahallesi Satılık EvSucuali Mahallesi Satılık EvSüllü Mahallesi Satılık EvŞerefsungur Mahallesi Satılık EvTatarahmet Mahallesi Satılık EvTeksen Mahallesi Satılık EvTerziler Mahallesi Satılık EvTopluca Mahallesi Satılık EvÜğümce Mahallesi Satılık EvYağcılar Mahallesi Satılık EvYusufça Mahallesi Satılık Ev
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.