Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Milascancel
Muğlacancel

Muğla Milas Satılık Ev

araması için 430 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Milas Satılık Konut Arayanlara Özel Bilgiler 

Milas satılık konut almayı düşünen okuyucularımızın ilçe hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmaları için bu yazıyı hazırladık. Milas, Muğla'nın ilçelerinden biridir. Düzenli kent merkezi, antik kalıntıları, tarihî değeri bulunan eserleri ve evleri, canlı çarşısı, dünyaca ünlü Milas halıları ile turistik açıdan pek çok ilginç özelliği bulunur. Günümüz Milas'ının yerleşiminin belkemiğini Yörük-Türkmenler oluşturmaktadır. Milas şehri, hükmettiği geniş ve verimli ova, ve sırtını dayadığı dağlardaki, günümüzde de işletilmeye devam eden, zengin mermer yatakları ile tarih boyunca avantajlı bir konumda olmuştur. 

Milas Satılık Konut Arayanlara Bölgenin Turizmi

Çam ağaçları ile kaplı çevresi ve masmavi denizi ile dikkat çeken Milas önemli bir turizm bölgesidir. Milas ilçesinde çok sayıda doğal güzellik bulunmaktadır. Herakleia Antik Kenti, Köklü bir geçmişe sahip Milas ilçesinde çok sayıda antik kent bulunmaktadır. M.Ö. 7 yüzyıllara dayanan bu antik kent liman kenti olarak kullanılmıştır. Milas Athena Tapınağı: Herakleia Antik Kentinde yer almaktadır. Antik kentin baş tanrıçası adına inşa edilen Athena Tapınağı tarihi yapısı ile dikkat çekmektedir. Milas gezinizde Athena Tapınağı ve Herakleia Antik Kentini ziyaret edebilirsiniz. Beçin Kalesi, Bizans Döneminde inşa edilen kale Menteşeoğulları döneminde onarılarak kullanılmıştır. Surlar ile çevrili Beçin Kalesi 1974 yılında restore edilerek günümüze sağlam olarak ulaşması sağlanmıştır. Beçin Kalesi içinde hamam, sarnıç kalıntıları ve Bizans Şapeli bulunmaktadır. Milas Müzesi, Milas ilçe merkezinde Hayıtlı Mahallesinde yer almaktadır. İki katlı bir binaya sahip Milas Müzesinde çok sayıda tarihi eser sergilenmektedir. Bafa Gölü Milli Parkı, Milas’ın doğal güzelliklerinden olan Bafa Gölü içinde barındırdığı binlerce kuştan dolayı milli park ilan edilmiştir. 7 bin hektarlık alanı kaplayan Bafa Gölü Milli Parkı çam ormanları ile kaplıdır. Zeytinlikuyu Plajı, Milas ilçesinde çok sayıda doğal güzelliğe sahip plajlar bulunmaktadır. Milas ilçe merkezine 30 km uzaklıkta Kıyıkışlacık Mevkinde bulunan Zeytinlikuyu Plajı her yıl binlerce turist almaktadır. Siz de bu ilçede yaşamak istiyorsanız Milas satılık daire ilanlarına sitemizden bakabilirsiniz.

Milas Satılık Konut Fiyatları 

2019 EmlakJet bölge raporu verilerine göre ilçedeki evlerin ortalama büyüklükleri 120 metrekaredir. Milas satılık konut fiyatları ortalama 351.960 Türk Lirasıdır. Metrekareye düşen birim satış fiyatı 2.933 TL’ye denk gelir. Evlerin geri dönüş süreleri 28 yıldır.

 • 1+1, 58 metrekare bir konut 216.514 Türk Lirası,
 • 2+1, 90 metrekare bir konut 297.630 Türk Lirası,
 • 3+1, 130 metrekare bir konut 317.720 Türk Lirası ve
 • 4+1, 166 metrekare bir konut 559.586 Türk Lirasıdır.

Ev arayışınız hala aktifse yukarıda yer alan verilere göre kendi bütçenizi belirleyebilirsiniz. İstediğiniz özelliklere sahip ve bütçenizi de aşmayan evler için emlakçıdan ya da sahibinden satılık ev Muğla Milas ilanlarına listeleme sayfalarımız üzerinden dilediğiniz zaman kolayca göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

1 Temmuz 2022

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

30 Haziran 2022

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

28 Haziran 2022

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

27 Haziran 2022

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

27 Haziran 2022

Milas Satılık Ev
Ağaçlıhüyük MahallesiAhmet Çavuş Hayıtlı MahallesiAkçakaya MahallesiAkçalı MahallesiAkkovanlık MahallesiAkyol MahallesiAlaçam MahallesiAlagün AdasıAlatepe MahallesiAslanyaka MahallesiAvşar MahallesiAydınlıkevler MahallesiBafa MahallesiBağdamları MahallesiBaharlı MahallesiBahçeburun MahallesiBahçe MahallesiBalcılar MahallesiBayır MahallesiBeçin MahallesiBeyciler MahallesiBoğaziçi MahallesiBozalan MahallesiBozbük MahallesiBurgaz MahallesiCumhuriyet MahallesiÇakıralan MahallesiÇallı MahallesiÇamköy MahallesiÇamlıbelen MahallesiÇamlıca MahallesiÇamlıyurt MahallesiÇamovalı MahallesiÇandır MahallesiÇınarlı MahallesiÇiftlik MahallesiÇomakdağ Kızılağaç MahallesiÇökertme MahallesiÇukur MahallesiDamlıboğaz MahallesiDanişment MahallesiDemirciler MahallesiDere MahallesiDerince MahallesiDibekdere MahallesiDörttepe MahallesiEğridere MahallesiEkinanbarı MahallesiEkindere MahallesiEkizköy MahallesiEkiztaş MahallesiEmek MahallesiEpçe MahallesiEtrenli MahallesiFesleğen MahallesiFiruzpaşa - Gazipaşa MahallesiGökbel MahallesiGökçeler MahallesiGöldere MahallesiGölyaka MahallesiGüllük MahallesiGümüşlük MahallesiGüneş MahallesiGünlük MahallesiGürceğiz MahallesiGürçamlar MahallesiHacıabti MahallesiHacıahmetler MahallesiHacı İlyas MahallesiHasanlar MahallesiHisarbaşı - Hoca Bedrettin MahallesiHisarcık MahallesiHüsamlar Mahallesiİçme Mahallesiİsmet Paşa MahallesiKafaca MahallesiKalem MahallesiKalınağıl MahallesiKandak MahallesiKapıkırı MahallesiKaracaağaç MahallesiKaracahisar MahallesiKarahayıt MahallesiKarakuyu MahallesiKarapınar MahallesiKargıcak MahallesiKarşıyaka MahallesiKayabaşı MahallesiKayabükü MahallesiKayadere MahallesiKazıklı MahallesiKemikler MahallesiKetendere MahallesiKılavuz MahallesiKırcağız MahallesiKısırlar MahallesiKıyıkışlacık MahallesiKızılağaç MahallesiKızılcakuyu MahallesiKızılcayıkık MahallesiKonak MahallesiKorucuk MahallesiKoru MahallesiKöşk MahallesiKultak MahallesiKurudere MahallesiKuzyaka MahallesiKüçük AdaKüçükdibekdere MahallesiMenteş MahallesiMeşelik MahallesiMetelik AdasıMilasNarhisar MahallesiOlukbaşı MahallesiOrtaköy MahallesiOvakışlacık MahallesiÖren MahallesiPınararası MahallesiPınarcık MahallesiPinar MahallesiSakarkaya MahallesiSalih AdasıSarıkaya MahallesiSavran MahallesiSek MahallesiSelimiye MahallesiSöğütçük MahallesiŞenköy MahallesiŞevketiye MahallesiTaş AdasıToprak AdasıTuzabat MahallesiTürkevleri MahallesiUlaş MahallesiYaka MahallesiYaşyer MahallesiYılan AdasıYoğunoluk MahallesiYusufca MahallesiZiraat Adası
Muğla Milas Satılık Ev fiyatları ve ilanları emlakjet.com'da! Emlakjet.com'da Muğla Milas Satılık Ev ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilir, en uygun seçeneği pratik bir şekilde bulabilirsin. Sahibinden, ara kat, 2+1, 3+1, dubleks Muğla Milas Satılık Ev fırsatları emlakjet.com'da!
 • Milas Çökertme Mahallesi Satılık Ev Fiyatları ve İlanları
 • Ortaca Dalyan Mahallesi Satılık Ev Fiyatları ve İlanları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Ortaca Mergenli Mahallesi Satılık Ev Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Ula Akyaka Mahallesi Satılık Ev Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Ula Gökova Mahallesi Satılık Ev Fiyatları
 • Emlakjet
  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir

  grup şirketidir

  Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
  Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.