Emlakjet

Ordu Çatalpınar Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Çatalpınarcancel
Orducancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Çatalpınar Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak satılık daire arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Çatalpınar satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Çatalpınar Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Ordu ilinin önemli ilçelerinden biri olan Çatalpınar ilçesinin il merkezine uzaklığı 57 kilometredir. İlçe Fatsa ilçesine ise 20 kilometrelik bir mesafede Fatsa-Aybastı karayolu üzerinde yer almaktadır. İlçe merkezi Keş Deresi ve Bolaman Çayı’nın kesişim noktasında kurulmuştur. Çatalpınar satılık konut arayan kişiler ilçe Canik Dağları’nın Karadeniz’e bakan yamaçları üzerinde yer almaktadır. İlçenin rakımı 120 metredir. İlçenin doğusunda Gürgentepe ve Çamaş ilçeleri, batısında Korgan ve Fatsa ilçeleri, güneyinde Kabataş, kuzeyinde ise Fatsa ilçesi yer almaktadır. İlçe Karadeniz iklimi etkisi altındadır. Bu sebep ile ilçede yazlar serin, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Bu sebeple ilçe ormanlık araziler bakımından oldukça zengindir. Akarsu kaynakları bakımından da oldukça zengin olan ilçede yer alan Bolaman Çayı ilçenin en önemli akarsuyudur. İlçe bitki örtüsü yoğun olarak fındık ağaçlarından oluşmaktadır. Çatalpınar satılık ev arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında yoğun olarak sulu tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede tarım faaliyetleri yürütülen ürünlerin başında fındık ve mısır gelmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık, büyükbaş hayvancılık ve balıkçılık faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri ilçe ekonomisi için oldukça önemlidir. İlçede yapılan balıkçılık faaliyetleri ilçenin ve komşu bölgelerin balık ihtiyacını büyük ölçüde karşılamaktadır.

Çatalpınar Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 14 bin 954’tür. İlçe nüfusunun yüzde 50,32’sini (7 bin 525) erkek, yüzde 49,68’ini (7 bin 429) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Çatalpınar satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 23 adet mahalle bulunmaktadır. Ordu Çatalpınar satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Akkaya Mahallesi, Dere Mahallesi, Elmaköy Mahallesi, Göller Mahallesi, Gündoğdu Mahallesi, Güney Mahallesi, Güneyce Mahallesi, Haşal Mahallesi, Hatipler Mahallesi, İncirli Mahallesi, Karahamza Mahallesi, Karahasan Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Kayatepe Mahallesi, Keçili Mahallesi, Kıran Mahallesi, Madenköy Mahallesi, Merkez Mahallesi, Ortaköy Mahallesi, Sayacatürk Mahallesi, Şirinköy Mahallesi, Terimli Mahallesi ve Yeni Mahallesi’dir.

Sizler de satılık konut tercihini Ordu ilinin Çatalpınar ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Ordu Çatalpınar da uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.