Emlakjet

Ordu Gürgentepe Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Gürgentepecancel
Orducancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Gürgentepe Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Gürgentepe satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinerek konut satın alabilirsiniz.

Gürgentepe Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Ordu ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan Gürgentepe ilçesi Ordu il merkezine 1,5 saat, Tokat’a ise 4 saatlik bir mesafede yer almaktadır. İlçe Ordu il merkezine 48 kilometrelik bir mesafede yer almakta olup toplam yüzölçümü 213 kilometrekaredir. Gürgentepe satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedirler. İlçenin doğusunda Ulubey ilçesi, kuzeyinde Perşembe ve Fatsa ilçeleri, batısında Çatalpınar ilçesi, güneyinde ise Gölköy ilçesi yer almaktadır. İlçenin denizden yüksekliği 1.275 metredir. İlçe dağlık ve engebeli bir arazi üzerinde yer almaktadır. Karadeniz iklim bölgesi içerisinde yer alan ilçede her mevsim yağış görülmektedir. İlçede yazlar ılıman ve yağışlı, kışlar ise soğuk ve kar yağışlı geçmektedir. İlçe ormanlık araziler bakımından zengindir. İlçede bulunan ağaç türlerinden başlıcaları; kestane, kızılağaç, pelit, meşe, kayın ve karaağaçtır. Gürgentepe satılık ev arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında belli başlı hububat, meyve ve sebze ürünleri yetiştirilmektedir. İlçede yapılan tarım faaliyetleri genellikle sulu tarım faaliyetleri şeklinde yapılmaktadır. İlçede en fazla fındık ve mısır ürünleri yetiştirilmektedir. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir. İlçeden konut tercihinde bulunmayı düşünen kişilerinde sayısında da her geçen gün artış yaşanmaktadır.

Gürgentepe Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 16 bin 929’dur. İlçe nüfusunun yüzde 51,21’ini (8 bin 670) erkek, yüzde 48,79’unu (8 bin 259) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Gürgentepe satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 20 adet mahalle bulunmaktadır. Ordu Gürgentepe satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Ağızlar Mahallesi, Akmescit Mahallesi, Akören Mahallesi, Akyurt Mahallesi, Alaseher Mahallesi, Bahtiyarlar Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Döşek Mahallesi, Eskiköy Mahallesi, Göller Mahallesi, Gülbelen Mahallesi, Gültepe Mahallesi, Hasancık Mahallesi, Işıktepe Mahallesi, Muratçık Mahallesi, Okçabel Mahallesi, Şirinköy Mahallesi, Tepeköy Mahallesi, Tikenlice Mahallesi ve Tuzla Mahallesi’dir.

Sizler de satılık daire tercihini Ordu ilinin Gürgentepe ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Ordu Gürgentepe de uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.