/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Kumrucancel

Ordu Kumru Satılık Ev

araması için 1 ilan bulundu

Kumru Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Rehberi

Emlakjet ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Kumru satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut tercihinize hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

Kumru Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Ordu ilinin önemli ilçelerinden biri olan Kumru ilçesi geçmişten günümüze birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Kumru satılık konut arayanlar ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedirler. İlçenin doğusunda Korgan ilçesi, güneyinde Niksar ilçesi, kuzeyinde Fatsa, kuzeybatısında ise Ünye ilçesi yer almaktadır. İlçe dağlık ve engebeli bir araziye sahiptir. İlçede yer alan dağların yakınında yayla arazileri de yer almaktadır. İlçe Karadeniz iklimi etkisi altındadır. Bu nedenle ilçe her mevsim yağış almaktadır. Bu sebeple de ilçede ormanlık araziler oldukça fazladır. Kumru satılık ev arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmaktadırlar. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında belli başlı hububat, meyve ve sebze ürünlerinin tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir. İlçede yapılan ekonomik faaliyetler son dönemlerde modernleşme eğilimindedir. Bu sebeple yapılan faaliyetlerden alınan verim oldukça artmıştır. İlçe ekonomisinin her geçen gün büyümesi sebebi ile ilçede konut arayan kişilerin sayısında da artış gözlemlenmektedir.

Kumru Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 31 bin 438’dir. İlçe nüfusunun yüzde 50,17’sini (15 bin 774) erkek, yüzde 49,83’ünü (15 bin 664) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Kumru satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 37 adet mahalle bulunmaktadır. Ordu Kumru satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Ağcaalantürk Mahallesi, Akçadere Mahallesi, Avdullu Mahallesi, Ayvalı Mahallesi, Balı Mahallesi, Ballık Mahallesi, Çatılı Mahallesi, Demircili Mahallesi, Derbent Mahallesi, Divanıtürk Mahallesi, Duman Mahallesi, Ergentürk Mahallesi, Erikçeli Mahallesi, Esence Mahallesi, Eskiçokdeğirmen Mahallesi, Fizme Mahallesi, Gökçeli Mahallesi, Güneycik Mahallesi, Kadıncık Mahallesi, Karaağaç Mahallesi, Karacalar Mahallesi, Karacalı Mahallesi, Kayabaşı Mahallesi, Konaklı Mahallesi, Kovancılı Mahallesi, Küçükakçakese Mahallesi, Ortaca Mahallesi, Ortaçokdeğirmen Mahallesi, Samur Mahallesi, Şenyurt Mahallesi, Tekkeköy Mahallesi, Yalnızdam Mahallesi, Yemişken Mahallesi, Yeniakçaalan Mahallesi, Yenidivan Mahallesi, Yeniergen Mahallesi ve Yukarıdamlalı Mahallesi’dir.

Sizler de satılık konut tercihini Ordu ilinin Kumru ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Ordu Kumru da uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

11 Haziran 2021

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

1 Haziran 2021

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

24 Mayıs 2021

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

17 Mayıs 2021

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Kumru Satılık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.