Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Turhalcancel
Tokatcancel

Tokat Turhal Satılık Ev

araması için 38 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Turhal Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Yol Rehberi

Emlakjet olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Turhal satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasasını öğrenebilirsiniz.

Turhal Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Orta Karadeniz Bölgesi içerisinde yer alan Tokat iline bağlı Turhal ilçesinin toplam yüzölçümü 911 kilometrekaredir. Denizden yüksekliği 493 metre olan ilçe Yeşilırmak Vadisi üzerinde yer almaktadır. Turhal satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçenin etrafı önemli yükseltiler ilçe çevrilidir. İlçede yar alan önemli dağlardan başlıcaları; Kesicik Tepe, Kamalı Çal Tepe, İskele Tepe, Varvara Tepesi ve Mercimek Tepe’dir. Turhal satılık ev arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçede karasal iklimin etkili olduğu bilgisine ulaşmaktadır. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçe ekonomisinin temeli ise tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında hububat tarımı yapılmaktadır. İlçedeki hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise yoğun olarak küçükbaş hayvancılık faaliyetleri yürütülmektedir.

Turhal Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 79 bin 916’dır. İlçe nüfusunun yüzde 48,66’sını (38 bin 886) erkek, yüzde 51,34’ünü (41 bin 30) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Turhal satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 34 adet mahalle ve 52 adet köy bulunmaktadır. Tokat Turhal satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Asarcık Mahallesi, Bahar Mahallesi, Borsa Mahallesi, Boyacılar Mahallesi, Camikebir Mahallesi, Celal Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Emek Mahallesi, Fatih Mahallesi, Gazi Osman Paşa Mahallesi, Gündoğdu Mahallesi, Güneş Mahallesi, Gürsel Mahallesi, Hacılar Mahallesi, Hamam Mahallesi, Karaevli Mahallesi, Kayacık Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Kova Mahallesi, Maraşal Fevzi Çakmak Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Meydan Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Müftü Mahallesi, Nurkavak Mahallesi, Ortaköy Mahallesi, Pazar Mahallesi, Ray Mahallesi, Seyfi Demirsoy Mahallesi, Üçgözen Mahallesi, Varvara Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Yeşilırmak Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi, Ağcaşar Köyü, Akbuğday Köyü, Akçatarla Köyü, Arapören Köyü, Arzupınar Köyü, Ataköy Köyü, Ayranpınar Köyü, Bağlarpınarı Köyü, Bahçebaşı Köyü, Buzluk Köyü, Çamlıca Köyü, Çarıksız Köyü, Çayıraltı Köyü, Çaylı Köyü, Çivril Köyü, Dazya Köyü, Derbentçi Köyü, Dökmetepe Köyü, Necip Köyü, Ormanözü Köyü, Samurçay Köyü, Sarıçiçek Köyü, Sarıkaya Köyü, Sütlüce Köyü, Şatroba Köyü, Taşlıhüyük Köyü, Tatlıcak Köyü, Uluöz Köyü, Ulutepe Köyü, Üçyol Köyü ve Yağlıalan Köyü’dür.

Sizler de satılık daire tercihini Tokat ilinin Turhal ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Tokat Turhal da uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

28 Haziran 2022

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

27 Haziran 2022

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

27 Haziran 2022

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Yeni Y...

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Yeni Y...

27 Haziran 2022

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

23 Haziran 2022

Turhal Satılık Ev
Ağcaşar KöyüAkbuğday KöyüAkçatarla KöyüArapören KöyüArzupınar KöyüAtaköy KöyüAyranpınar KöyüBağlarpınarı KöyüBahar MahallesiBahçebaşı Köyü (Aşağı Mahallesi)Bahçebaşı Köyü (Yukarı Mahallesi)Borsa MahallesiBoyacılar MahallesiBuzluk KöyüCamikebir MahallesiCelal MahallesiCumhuriyet MahallesiÇamlıca KöyüÇarıksız KöyüÇayıraltı KöyüÇaylı KöyüÇevlikler MahallesiÇivril KöyüDazya KöyüDerbentçi KöyüDökmetepe KöyüElalmış KöyüEmek MahallesiErenli KöyüEriklitekke KöyüFatih MahallesiGazi Osman Paşa MahallesiGökdere KöyüGündoğdu MahallesiGüneş MahallesiGürsel MahallesiHacılar MahallesiHamam MahallesiHamide KöyüHasanlı KöyüKalaycık KöyüKamalı KöyüKarkın KöyüKat Köyü (Cumhuriyet Mahallesi)Kat Köyü (Çalılık Mahallesi)Kat Köyü (Çay Mahallesi)Kat Köyü (Uzunyurt Mahallesi)Kayacık MahallesiKazancı KöyüKazım Karabekir MahallesiKızkayası KöyüKoruluk KöyüKova MahallesiKuşoturağı KöyüKuytul KöyüKuzalan KöyüMaraşal Fevzi Çakmak MahallesiMevlana MahallesiMeydan MahallesiMimar Sinan MahallesiMüftü MahallesiNecip KöyüNurkavak MahallesiOrganize Sanayi Bölgesi MahallesiOrmanözü KöyüOsmangazi MahallesiPazar MahallesiRay MahallesiSamurçay KöyüSarıçiçek KöyüSarıkaya KöyüSütlüce KöyüŞatroba KöyüŞenyurt Bld. (Asarcık Mahallesi)Şenyurt Bld. (Karaevli Mahallesi)Şenyurt Bld. (Ortaköy Mahallesi)Şenyurt Bld. (Üçgözen Mahallesi)Taşlıhöyük KöyüTatlıcak KöyüUluöz KöyüUlutepe KöyüÜçyol KöyüVarvara MahallesiYağlıalan KöyüYavuz Selim MahallesiYazıtepe Köyü (Cumhuriyet Mahallesi)Yazıtepe Köyü (Çay Mahallesi)Yazıtepe Köyü (Güzelyurt Mahallesi)Yazıtepe Köyü (Meydan Mahallesi)Yeniceler KöyüYeniköy KöyüYenisu Köyü (Atatürk Mahallesi)Yenisu Köyü (Cumhuriyet Mahallesi)Yenisu Köyü (İnönü Mahallesi)Yeşilalan KöyüYeşilırmak MahallesiYunus Emre Mahallesi
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.