Emlakjet

İstanbul Satılık Yalı (Komple)

araması için 19 ilan bulundu
search
İstanbulcancel

Satılık Yalı Arayanlar İçin Ev Arama Rehberi

 

Emlakjet güvencesiyle İstanbul'daki en güvenilir, en kaliteli ve en uygun yalıları bulabilmeniz için oluşturduğumuz bu ev arama rehberinde; İstanbul satılık yalı arayanlar için bazı önemli detayları sizler için burada derledik.

 

Satılık Yalı Fiyatları

 

Emlakjet ekibi olarak satılık yalı almak isteyenler için öncelikle şunu belirtmek istersek  satılık yalı fiyatları; yıl içerisinde değişimler gösterebilmekte olup bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre genellikle yalının bulunduğu çevreye, yalının yaşına, metrekaresine, manzarasına, oda sayısına, hastaneye, üniversiteye, turistik bölgelere ve merkeze yakınlıklarına göre değişimler gösterebilmektedir. Satılık yalı arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel satılık yalı ilanlarını takip edebilirsiniz.

 

Satılık Yalı İlanları

 

Gün geçtikçe artan satış fiyatları karşısında alım-satımda ne kadar hızlı düşünüp doğru adımlar atarsanız o kadar daha çok kar elde edersiniz! İstanbul'da iş, eğitim, tatil, gezi veya özel günler sebebiyle satın alabileceğiniz dilediğiniz kriterlere uygun satılık yalı ilanları için Emlakjet’in en güncel İstanbul satılık yalı ilanlarına mutlaka göz atmayı unutmayın!

 

Satılık Yalı Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Bir yalı satın almadan hemen önce dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden biri yalının mimarisi ve tarihi ile ilgili bilgi edinilmesi gerekmektedir. Tarihi yapılarda yaşanan olaylarla ilgili detaylı bir araştırma yapılmalı ve belgelerle kanıtlanmalıdır. Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu’nun bina ile ilgili kararlarından (Çap, Roperli Kroki) haberdar olmanız gerekmektedir. Konuda yeterli olduğu tespit edilen birbirinden haberi olmayan SPK lisanslı en az iki firmadan gerekçeli, emsaller gösterilerek değerleme raporu alınmalı ve bu sayede raporun geçerliliğinin kanıtlanmış olması gerekmektedir. Satın alacağınız yalı; sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fıyatlarında değişiklik gösterecektir. Bu yüzden bir yalı satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Sahibinden satılık yalı arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Haziran Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Haziran Ayı Gayrimenkul Raporu

22 Temmuz 2024

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.