/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Demetevler Mahallesicancel
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Ankara Yenimahalle Demetevler Mahallesi Kiralık Daire

araması için 11 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR

Demetevler Mahallesi Kiralık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

Demetevler Mahallesi kiralık daire ilanları bulunduğu ilçenin önemli bir konumda olmasından dolayı gittikçe popülerlik kazanmaktadır. Yenimahalle’ye bağlı bulunan Demetevler, Ankara’nın son yıllarda hızlı gelişen bölgelerinden bir tanesidir. Bağlı bulunduğu Yenimahalle’nin nüfusunun yarım milyondan biraz daha fazla olduğu biliniyor. Bölgede bulunan tarihi ve turistik yerler sayesinde semt hem yerli halk hem de yabancı turistler tarafından ilgi ile karşılanıyor. Ak köprü, hayvanat bahçeleri, Ankara hipodromu gibi yerler bahsedilen önemli bölgeler arasında yer alıyor.

 

Siz de Demetevler mahallesi kiralık daire ilanlarına ulaşmak için sitemizi tercih ederek hem zamanınızdan hem de paranızdan tasarruf edebilirsiniz. Farklı kiralama türleri sunan kurumumuz ile Demetevler kiralık daire günlük ilanlarına ya da aylık ve haftalık olarak kiralama yapabileceğiniz ilanlara bir tık ile ulaşabilirsiniz. Sizde milyonlarca insana katılarak Emlakjet’e girin.

 

Demetevler Mahallesi Kiralık Daire Seçenekleri Birçok Mahallede Sizleri Bekliyor

Emlak firmaları genellikle kiracıların kiralama sürelerini 12 ay yani 1 sene olarak kısıtlamaktadır. Bu nedenle kısa süreli kiralama ihtiyaçlarınızı yaparken zorlanabilirsiniz. Fakat sitemizin esnek kiralama seçenekleri sayesinde kiralamalarınızı 12 aylık olarak yapmak zorunda değilsiniz. Bulduğunuz evi uygun koşullar olduğu takdirde aylık, günlük ve haftalık olarak da kiralayabilirsiniz. İş geziniz için ve tatiliniz için ya da kısa süreli kiralama ihtiyaçlarınızın tümünü gidermek için Emlakjet’i tercih edin, Demetevler Havacılar Sitesi kiralık daire ilanı ve çok daha fazlası için oteller ile uğraşmadan ev konforunda kısa süreli kiralamalarınızı yapın. 

 

Ankara’nın merkezi ve metropol ilçelerinden biri olan Yenimahalle ilçesi, bünyesinde birçok önemli merkezi ve mahalleyi bulundurmaktadır. Ankara Yenimahalle’nin en önemli merkez noktaları olarak aşağıdaki mahalleler karşımıza çıkmaktadır.

 

 • Demetevler Mahallesi 
 • Çamlıca Mahallesi
 • Demetgül Mahallesi
 • Demetlale Mahallesi 
 • Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 

 

Yenimahalle ilçesinin en önemli noktası olan Demetevler daha çok geniş yerleşim alanlarına sahip ve ulaşım açısından elverişli bir konumda yer almaktadır. Demetevler bölgesi Ankara’da yeni sayılabilecek bir yerleşim merkezidir. Yenimahalle ilçesi 1940’lı yılların sonlarına doğru imara açılmış ve başkentin devamlı gelişen yapısına ayak uydurmak için hızlı bir gelişim göstererek ilçe konumuna yerleşmiştir. Türkiye’nin en önemli merkezi teşkilatlarının da bulunduğu bu bölgede aşağıda belirttiğimiz kurumlar bulunmaktadır.

 

 • MİT Müsteşarlığı 
 • Polis Koleji 
 • Cumhurbaşkanlığı Sarayı 
 • Atatürk Orman Çiftliği

 

Demetevler Mahallesi Kiralık Daire Arayışınızı Hızlı Bir Şekilde Nihayete Erdirin

Yenimahalle gibi önemli bir bölgede kiralama yapmak sandığınızdan daha fazla harcama yapmanıza sebep olabilir. Bu nedenle Demetevler Yeşilevlerde kiralık daire seçeneklerine ulaşmak bütçenizi zorlayabilir. Emlakjet’in karşılaştırmalı arama seçeneği sayesinde bütçenize en uygun daireyi bulabilirsiniz. Siz de Demetevler kiralık daire ilanları ve çok daha fazlası için Emlakjet’i tercih ederseniz daire kiralarken paranızdan tasarruf edebilirsiniz. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

12 Haziran 2021

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

1 Haziran 2021

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

24 Mayıs 2021

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

17 Mayıs 2021

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Yenimahalle Kiralık Daire
Ankara Yenimahalle Demetevler Mahallesi Kiralık Daire ilanları ve fiyatları Emlakjet'te! Diğer ilan seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Ankara Yenimahalle Güventepe Mahallesi Kiralık Daire
 • Ankara Yenimahalle Kayalar Mahallesi Kiralık Daire
 • Ankara Yenimahalle Kentkoop Mahallesi Kiralık Ev
 • Ankara Yenimahalle Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Kiralık Ev
 • Ankara Yenimahalle Özevler Mahallesi Kiralık Ev
 • Emlakjet
  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

  Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
  Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.