Emlakjet
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Yenimahalle Kentkoop Mahallesi Kiralık Daire

araması için 8 ilan bulundu
search
Kentkoop Mahallesicancel
Yenimahallecancel
Ankaracancel

Kentkoop Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin Mahalle Hakkında Temel Bilgiler

Emlakjet.com ailesi olarak, kiralık ev ilanlarına bakanlar için, hayallerindeki evi bulabilmeleri adına her türlü desteği sağlamak amacında çalışmaktayız. Ankara'nın Yenimahalle ilçesi sınırları içerisinde kalan Kentkoop Mahallesi kiralık daire arayanlar için mahalle hakkında topladığımız kısa bilgiler ile dolu yazımıza da göz atabilirsiniz.

Kentkoop Mahallesi; Ankara ilinde bulunan Yenimahalle ilçesine bağlı bir mahalledir. 

Mahalle Ankaranın en gelişmekte olan ve kalabalık nüfusa sahip Yenimahalle ilçesi sınırları içerisinde yer alır. Ulaşım ve konum bakımından yaşam için tercih edilen mahallelerden biridir. Adını Batıkentteki konut kooperatiflerinin, üst birliğinden alır. Ankara metrosunun  Batı Merkezi İstasyonu ile ulaşım sağlanabilir. Meydan Batıkent AVM, Atlantis AVM ve Atlantis City Sitesi mahalle sınırları içerisinde yer almaktadır. Nüfus bilgilerine göre mahallede toplam 29.244 kişi yaşadığı bilinmektedir. Ankara metrosu ile merkezden yaklaşık yarım saatlik yol ile ulaşım kolaylıkla sağlanabilmektedir. İç Anadolu bölgesinde yer almasından dolayı karasal iklim hakimdir. Kış ayları soğuk ve karlı geçerken, yaz ayları oldukça sıcaktır. Gündüz ve gece arasındaki sıcaklık farkı fazladır. Mahallede bir adet muhtarlık binası ve bir adet çocuk oyun parkı da bulunmaktadır.

 

Kentkoop Mahallesi Kiralık Daire Arayışında Olanlar İçin Emlak Bilgisie

Yenimahalle Kentkoop Mahallesi kiralık daire fiyatları hakkında fikir edinebilmek için emlak endeksi verileri şöyledir:

 • Evlerin birim fiyatı ortalama birim kirası 12Türk Lirasıdır. 

 • Evlerin büyüklükleri yaklaşık 120 metrekaredir.

 • Ortalama kirası 1.498 Türk Lirası arasında değişen evlerin geri dönüşüm/amortisman süresi ise 24 yıl olarak öngörülmektedir.

Bu fiyatlar; evin konumu, daire katı, ulaşım imkanları, cephesi, bina yaşı gibi özelliklere göre değişim gösterebilmektedir. Ev kiralamadan önce öngördüğünüz yaşam süresini ve yaşam alanınızdaki beklentilerinizi göz önünde bulundurarak arama yapmanızı öneririz.

 

 Kentkoop Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgileri

Yenimahalle Kentkoop Mahallesi kiralık daire arayışında olan özellikle çocuklu aileler için yaptığımız eğitim kurumları araştırmaları sonucunda; mahalle sınırları içerisinde yer alan ya da eğitimin taşımalı olarak gerçekleştirildiği okulların adres ve iletişim bilgileri şu şekildedir:

 • Kent Koop İlkokulu: Kentkoop, Şht. Hüseyin Bahadır Sk. No:8, 06370 Yenimahalle/Ankara.

 • Prof.Dr.Mehmet Sağlam Ortaokulu: Kentkoop, Kent Koop Mah, 1867. Cad No:3, 06370 Yenimahalle/Ankara.

 • İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ankara Batıkent Kampüsü: Kent Koop. Mah. 1868 Sok. No: 11, Batıkent / Yenimahalle, 06370 Ankara.

Okullar hakkında detaylı bilgi almak için telefonla arayabilir ya da ziyaret edebilirsiniz.

 

Kentkoop Mahallesi Kiralık Daire Arayışındakiler İçin Mahalle Devlet Kurumu Bilgisi

Kentkoop Mahallesi kiralık ev ilanlarına bakanlar için, yaşayacağı dairenin çevresinde bir hastalık anında kolaylıkla ulaşım sağlayabileceği sağlık kurumu ve ihtiyaç anında gideceği muhtarlık, belediye ve nüfus müdürlüğü gibi kurumlarının isim ve adres bilgileri şu şekildedir:

 • Kentkoop Mahallesi Muhtarlığı: Kentkoop Mahallesi Harb-İş-5 Konut Sitesi yanı 1-15, 06370 Yenimahalle.

 • Yıldırım Beyazıt üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi: Yeni Batı Mah 2026. Caddesi, 2367.Sokak No:4, 06370 Batıkent/Yenimahalle/Ankara.

 • Yenimahalle Nüfus Müdürlüğü:Işınlar , İvedik Cd. No:84, 06170 Yenimahalle/Ankara.

 • Yenimahalle Belediye Sarayı: Ragıp Tüzün,  İvedik Caddesi Üzeri No:34, 06170 Yenimahalle/Ankara

 • Yenimahalle İlçe Emniyet Müdürlüğü: Ostim Mh., D:22, 06374 Yenimahalle/Ankara.

Mahalle hakkında bilgiler doğrultusunda, emlakçıdan ya da sahibinden Kentkoop Mahallesi kiralık daire ilanlarına Emlakjet.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Kentkoop Mahallesi Kiralık Daireler 

Aradığınız evi en kısa sürede güvenle bulabilmek için en doğru yerdesiniz. Kentkoop Mahallesi Kiralık Daireler ilanlarına EmlakJet'ten ulaşabilirsiniz. Kentkoop Mahallesi Kiralık Daireler Sahibinden arayışınızda aradığınız özellikteki evleri bulabilirsiniz. Kiralık daire arayışınızda sıfır yapılar, birkaç yıl içerisinde yapılmış yapılar ya da daha eski binalara uygun fiyatlı seçenekler ile sahip olabilirsiniz. Her geçen gün daha da gelişen Bölge ihtiyaç ve beklentilerinize uygun konutlara ev sahipliği yapıyor. Bölgedeki sosyal hayat, ulaşım ve alışveriş olanakları ile ön plana çıkan Kentkoop Mahallesi Kiralık Daireler Sahibinden ilanlarını keşfetmek için EmlakJet'te yer alan ilanları inceleyin. 

 

Kentkoop Mahallesi Kiralık Daireler Fiyatları

Kentkoop Mahallesi Kiralık Daireler fiyatları arasında bütçenize en uygun olan evi bulabilirsiniz. Gittikçe gelişen bölgede kiralık daire fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişiyor. Evin metrekaresi, konumu, oda sayısı, ısıtması, bina yaşı, asansörünün olup olmaması, bulunduğu kat ve sahip olduğu diğer ek özelliklere göre dairelerin fiyatları değişmektedir. Beklentilerinize ve bütçenize en uygun evi bulmak için sayfadaki ilanları inceleyebilirsiniz. 

 

Kentkoop Mahallesi Kiralık Daireler İlanları

EmlakJet'te yer alan Kentkoop Mahallesi Kiralık Daireler ilanlarının inceleyerek hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz. Sitemizde yer alan ilanlar arasından sizin için en ideal eve sahip olabilirsiniz. Kriterlerinize ve bütçenize uygun ev ilanları EmlakJet'te sizleri bekliyor. 

 

Kentkoop Mahallesi Kiralık Daireler 3+1

Kentkoop Mahallesi Kiralık Daireler 3+1 ilanlarını sitemizden inceleyebilirsiniz. Ailenizle geniş ve ferah bir evde yaşamak için 3 oda ve 1 salon ev arayışında iseniz doğru adrestesiniz. EmlakJet'teki 3+1 ilanları ile istediğiniz bölgede aradığınız kriterlere uygun daireleri kolayca bulabilirsiniz. Aradığınız 3 oda bir salon daire ilanları ile istediğiniz eve kavuşun!

 

Kentkoop Mahallesi Kiralık Daireler 2+1

Kentkoop Mahallesi Kiralık Daireler 2+1 ilanları sitemizde sizleri bekliyor. EmlakJet sahibinden 2+1 kiralık daire ilanları ile sizi aradığınız eve kavuşturuyor. Uygun fiyatlı ilanlar, aradığınız konumda, istediğiniz metrekarede incelenmek üzere sayfamızda sizleri bekliyor. EmlakJet aracılığıyla daire sahipleriyle doğrudan iletişime geçebilir ve daireler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Aile dostu ve uygun fiyatlı 2 oda 1 salon ev ilanlarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

 

Kentkoop Mahallesi Kiralık Daireler 1+1

Kentkoop Mahallesi Kiralık Daireler 1+1 ilanları ile aradığınız eve sahip olabilirsiniz. 1 oda 1 salondan oluşan evler için sayfamızdaki ilanları inceleyebilirsiniz. Daha çok öğrenciler, tek yaşayanlar ya da çocuksuz aileler tarafından tercih edilen 1+1 dairelere daha çok modern konut yapılarında ve rezidanslarda rastlanıyor. Bu yapı tipinde genel olarak mutfak salonun içinde yer alıyor. EmlakJet tarafından sizin için hazırlanan ilanlar aracılığıyla aradığınız o dairede yaşamaya başlayabilirsiniz. 

 

Kentkoop Mahallesi Kiralık Daireler Bakarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Kentkoop Mahallesi Kiralık Daireler ararken, dikkatli bir şekilde hareket etmek oldukça önemlidir. Kiralık daire arayışınızda ilk olarak, bütçenizi net bir şekilde belirlemelisiniz. Ardından, konum faktörüne dikkat etmelisiniz. Dairenin bulunduğu bölgenin güvenliği, ulaşım imkanları, altyapı olanakları, işyerinize ya da okula olan uzaklığı gibi faktörlere de dikkat etmelisiniz. Dairenin fiziksel durumunu da incelemek de gereklidir. Yapısal problemler ya da bakım gerektiren alanlar ilerleyen dönemlerde size ek masraflar çıkarabilir. Evde yaşamaya başlamadan önce eve ne kadar masraf yapılacağını belirlemelisiniz. Ayrıca tapu ve diğer tüm hukuki belgelerin eksiksiz ve güncel olduğundan emin olmalısınız. Yaşayacağınız ya da yatırım yapacağınız evi seçerken acele etmek yerine detaylı araştırma yapmak sizi ilerleyen zamanlarda oluşabilecek problemlerden kurtaracaktır.

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

27 Aralık 2023

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Aralık 2023

Yenimahalle Kiralık Daire
25 Mart Mahallesi Kiralık DaireAkköprü Kiralık DaireAnadolu Mahallesi Kiralık DaireAOÇ Kiralık DaireAşağı Yahyalar Mahallesi Kiralık DaireAta Mahallesi Kiralık DaireAvcılar Mahallesi Kiralık DaireBarış Mahallesi Kiralık DaireBarıştepe Mahallesi Kiralık DaireBatıkent Kiralık DaireBatı Sitesi Mahallesi Kiralık DaireBeşevler Kiralık DaireBeştepe Mahallesi Kiralık DaireBurç Mahallesi Kiralık DaireÇamlıca Kiralık DaireÇamlıca Mahallesi Kiralık DaireÇarşı Mahallesi Kiralık DaireÇiğdemtepe Mahallesi Kiralık DaireDemetevler Kiralık DaireDemetevler Mahallesi Kiralık DaireDemetgül Mahallesi Kiralık DaireDemetlale Mahallesi Kiralık DaireEmniyet Mahallesi Kiralık DaireErgazi Mahallesi Kiralık DaireErgenekon Mahallesi Kiralık DaireEsentepe Mahallesi Kiralık DaireGayret Mahallesi Kiralık DaireGazi Mahallesi Kiralık DaireGazi Mahallesi Kiralık DaireGimat Kiralık DaireGüventepe Mahallesi Kiralık DaireGüvercinlik Kiralık DaireGüzelyaka Mahallesi Kiralık DaireHurdacılar Kiralık DaireIşınlar Mahallesi Kiralık Daireİlkyerleşim Kiralık Daireİlkyerleşim Mahallesi Kiralık Daireİnönü Mahallesi Kiralık Daireİvedikköy Mahallesi Kiralık Daireİvedik Organize Sanayi Kiralık Daireİvedik OSB Mahallesi Kiralık DaireKaletepe Mahallesi Kiralık DaireKaracakaya Mahallesi Kiralık DaireKardelen Kiralık DaireKardelen Mahallesi Kiralık DaireKarşıyaka Kiralık DaireKarşıyaka Mahallesi Kiralık DaireKarşıyaka Mezarlığı Kiralık DaireKayalar Mahallesi Kiralık DaireKent Kooperatif Kiralık DaireKentkoop Mahallesi Kiralık DaireKuzey Yıldızı Kiralık DaireKuzey Yıldızı Mahallesi Kiralık DaireLalegül Kiralık DaireMacun Mahallesi Kiralık DaireMehmet Akif Ersoy Mahallesi Kiralık DaireMemlik Mahallesi Kiralık DaireOstim Kiralık DaireOstim Mahallesi Kiralık DaireOstim OSB Mahallesi Kiralık DaireÖzevler Mahallesi Kiralık DairePamuklar Kiralık DairePamuklar Mahallesi Kiralık DaireRagıp Tüzün Mahallesi Kiralık DaireSerhat Mahallesi Kiralık DaireSusuz Kiralık DaireSusuz Mahallesi Kiralık DaireŞentepe Kiralık DaireTepealtı Mahallesi Kiralık DaireTurgut Özal Mahallesi Kiralık DaireUğur Mumcu Mahallesi Kiralık DaireVarlık Kiralık DaireVarlık Mahallesi Kiralık DaireYakacık Kiralık DaireYakacık Mahallesi Kiralık DaireYeni Batı Mahallesi Kiralık DaireYeniçağ Mahallesi Kiralık DaireYenimahalle Kiralık DaireYeşilevler Mahallesi Kiralık DaireYukarı Yahyalar Mahallesi Kiralık DaireYunus Emre Mahallesi Kiralık DaireYuvaköy Mahallesi Kiralık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.