Emlakjet

Efeler Aşağıkayacık Mahallesi Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Aşağıkayacık Mahallesicancel
Efelercancel
Aydıncancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Aşağıkayacık Mahallesi Kiralık Daire Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi

Ev bakarken aklınızdaki sorulara cevap olabileceğine inandığımız bu yazıda mahalle hakkında genel bilgilere yer verdik. Ev ilanları artık EmlakJet sayesinde sadece bir tık uzaklıkta. Aşağıkayacık Mahallesi kiralık daire arayışınızda EmlakJet sizin yanınızda. Bu kapsamda sizler için Aşağıkayacık Mahallesi hakkında konum, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Siz de bu yazımıza göz atarak istediğiniz bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Aydın Efeler Aşağıkayacık Mahallesi’nin nüfusu toplam 450  kişidir. Nüfusun 243'ü erkek, 207'si kadındır.

 

Aşağıkayacık Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler

Efeler, Aydın ilinin bir ilçesidir. Aydının en büyük ve merkez kabul edilen ilçesidir. Deniz seviyesinden yüksekliği ortalama 40 metredir. Yüzölçümü 631 kilometrekaredir. Bölgeyi Büyük Menderes Vadisi kaplar. Ova güneyden Menteşe yöresi kuzey kesimi, kuzeyden ise Aydın Dağları ile çevrelenir. Bölgeye Akdeniz iklimi hakimdir. İlçenin ovalık kesimlerinde yaz ayları sıcak, kışlar ılık geçer.  Kış aylarında ortalama sıcaklık yaklaşık 8.1 derece, kış aylarında 28.3 derecedir. Aşağıkayacık Mahallesi Aydın ilinin Efeler ilçesine bağlıdır. Bölgedeki önemli turizm merkezlerinden bazıları: Tahir Paşa Konağı, Tralleis Antik Kenti Kazı Alanı, Üveys Paşa Camii ve Rum Hamamıdır.

 

Aşağıkayacık Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçenin Ulaşım Olanakları

Aşağıkayacık Mahallesi kiralık daire arayan okuyucularımız için ulaşım olanaklarını derledik. İlçe E-21 Aydın - Denizli ile Aydın - İzmit karayolları üzerinde konumlanır. İzmir'e (otoban bağlantısı ile) ortalama 100 kilometre uzaklıkta yer alır. Efeler Ankara'ya 530, İstanbul'a yaklaşık 930 kilometre mesafededir. Otobüs ile şehirlerarası ulaşım için Şehirlerarası Otobüs Terminali kullanılır. Havayolu ile seyahat için en yakın havalimanlarından biri olan İzmir Adnan Menderes Havalimanı kullanılır. Havalimanın ilçeye düzenlenen seferlerle ya da özel araç ve taksiyle ilçeye ulaşım mümkündür. Efeler'de ulaşım için kullanabileceğiniz bazı otobüs hatları: 103, 105, 106, 503, 603 ve 604'tür. 

 

Aşağıkayacık Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Aşağıkayacık Mahallesi kiralık daire arayan çocuklu aileler için eğitim kurumu araştırmaları gerçekleştirdik. Aşağıkayacık Mahallesi’nde okul bulunmamaktadır. Taşımalı eğitim tercih edecek olan okurlarımız bölgede bulunan diğer devlet okullarını veya özel okulları tercih edebilirler. İlçede bulunan bazı okullar şu şekildedir;

  • Baltaköy Hacı İbrahim Akdemir İlkokulu

  • Cumhuriyet İlkokulu

  • Ahmet Şerife Sanlı Ortaokulu

  • Dalama Yeniköy Ortaokulu

  • Aydın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

  • Aydın Fen Lisesi

 

Aşağıkayacık Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri

EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki kiralık dairelerin alanları ortalama 100 metrekare olarak karşımıza çıkar. Aydın Aşağıkayacık Mahallesi kiralık daire fiyatları 4,000 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim kira fiyatı 40 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 23 yıldır. Siz de Aydın Aşağıkayacık Mahallesi kiralık daire arayışınızda bu bilgilerden yararlanabilirsiniz. EmlakJet kiralık evler ile ev arayanları buluşturuyor. Hayalinizdeki eve bir an önce kavuşmak için ev ilanlarına sitemizden bakmalısınız. Aşağıkayacık Mahallesi sahibinden kiralık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

Efeler Kiralık Daire
Adnan Menderes Mahallesi Kiralık DaireAlanlı Mahallesi Kiralık DaireAlatepe Mahallesi Kiralık DaireAmbarcık Mahallesi Kiralık DaireArmutlu Mahallesi Kiralık DaireAşağıkayacık Mahallesi Kiralık DaireAta Mahallesi Kiralık DaireAta OSB Mahallesi Kiralık DaireBademli Mahallesi Kiralık DaireBalıkköy Mahallesi Kiralık DaireBaltaköy Mahallesi Kiralık DaireBöcek Mahallesi Kiralık DaireCuma Mahallesi Kiralık DaireCumhuriyet Mahallesi Kiralık DaireÇarşı Kiralık DaireÇayyüzü Mahallesi Kiralık DaireÇeştepe Mahallesi Kiralık DaireÇiftlikköy Mahallesi Kiralık DaireDağeymiri Mahallesi Kiralık DaireDalama Bucağı Yeniköy Mahallesi Kiralık DaireDalama Mahallesi Kiralık DaireDanişment Mahallesi Kiralık DaireDereköy Mahallesi Kiralık DaireDoğan Mahallesi Kiralık DaireEfeler Mahallesi Kiralık DaireEğrikavak Mahallesi Kiralık DaireEmirdoğan Mahallesi Kiralık DaireFatih Mahallesi Kiralık DaireGirne Mahallesi Kiralık DaireGödrenli Mahallesi Kiralık DaireGölcük Mahallesi Kiralık DaireGölhisar Mahallesi Kiralık DaireGözpınar Mahallesi Kiralık DaireGüzelhisar Mahallesi Kiralık DaireHasanefendi - Ramazan Paşa Mahallesi Kiralık DaireHorozköy Mahallesi Kiralık DaireIlıcabaşı Mahallesi Kiralık DaireIşıklı Mahallesi Kiralık Daireİlyasdere Mahallesi Kiralık Daireİmamköy Mahallesi Kiralık Daireİstiklal Mahallesi Kiralık DaireKadıköy Mahallesi Kiralık DaireKalfaköy Mahallesi Kiralık DaireKarahayıt Mahallesi Kiralık DaireKaraköy Mahallesi Kiralık DaireKardeşköy Mahallesi Kiralık DaireKemer Mahallesi Kiralık DaireKenger Mahallesi Kiralık DaireKırıklar Mahallesi Kiralık DaireKızılcaköy Mahallesi Kiralık DaireKocagür Mahallesi Kiralık DaireKonuklu Mahallesi Kiralık DaireKozalaklı Mahallesi Kiralık DaireKöprülü Kiralık DaireKöprülü - Veysipaşa Mahallesi Kiralık DaireKuloğullar Mahallesi Kiralık DaireKurtuluş Kiralık DaireKurtuluş Mahallesi Kiralık DaireKuyucular Mahallesi Kiralık DaireKuyulu Mahallesi Kiralık DaireMerkez Bucağı Yeniköy Mahallesi Kiralık DaireMesudiye Mahallesi Kiralık DaireMesutlu Mahallesi Kiralık DaireMeşrutiyet Mahallesi Kiralık DaireMimar Sinan Mahallesi Kiralık DaireMusluca Mahallesi Kiralık DaireOrtaköy Mahallesi Kiralık DaireOrta Mahallesi Kiralık DaireOsman Yozgatlı Mahallesi Kiralık DaireOvaeymir Mahallesi Kiralık DairePınardere Mahallesi Kiralık DaireRamazan Paşa Kiralık DaireSanayi Kiralık DaireSavrandere Mahallesi Kiralık DaireSerçeköy Mahallesi Kiralık DaireSıralılar Mahallesi Kiralık DaireŞahnalı Mahallesi Kiralık DaireŞevketiye Mahallesi Kiralık DaireTepecik Mahallesi Kiralık DaireTepeköy Mahallesi Kiralık DaireTerziler Mahallesi Kiralık DaireUmurlu Mahallesi Kiralık DaireYağcılar Mahallesi Kiralık DaireYedi Eylül Mahallesi Kiralık DaireYılmazköy Mahallesi Kiralık DaireYukarıkayacık Mahallesi Kiralık DaireZafer Mahallesi Kiralık DaireZeybek Mahallesi Kiralık DaireZeytinköy Mahallesi Kiralık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.