Emlakjet

Efeler Girne Mahallesi Kiralık Daire

araması için 1 ilan bulundu
search
Girne Mahallesicancel
Efelercancel
Aydıncancel
homeInfo
Arama kriterlerinize uygun başka ilan bulamadık. Kriterlerinize benzer ilanlara göz atabilirsiniz.
Benzer İlanlar

Aydın Girne Mahallesi Kiralık Daire & Aydın Girne Mahallesi Kiralık Ev İlan Arama Rehberi

 

Emlakjet güvencesiyle Aydın Girne Mahallesi'nde en güvenilir, en kaliteli ve en uygun daireleri bulabilmeniz için oluşturduğumuz bu ev arama rehberinde; Aydın Girne Mahallesi kiralık daire arayanlar için bazı önemli detayları sizler için burada derledik.

 

Aydın Girne Mahallesi Kiralık Daire

 

Aydın Girne Mahallesi kiralık daire arayanlar için Girne Mahallesi, Aydın’ın Efeler ilçesine bağlı bir mahalledir. Girne Mahallesi’nin bağlı olduğu Efeler ilçesi; Aydın ilinin en büyük ve merkez olarak kabul edilen ilçesidir. Tarihin bilinen en eski notaya dökülen şarkısı ‘Seikilos Ağıdı’ bu bölgenin sınırlarında bulunan Tralleis Antik Kenti’nde keşfedilmiştir. Seikilos’a ait olan bu parça, Danimarka Kopenhag Milli Müzesi’nde sergilenmektedir. Tarihi ve kültürel yapılarını günümüzde kadar ulaştırmaya başaran Efeler ilçesi, farklı ve gizemli dokusu, doğası, çeşitli yemekleri ve misafirperver insanlarıyla Aydın’ın geçmişten bu yana ön planda olan bir turizm ilçesidir. Girne Mahallesi’nin sınırları ise; kuzeyden Efeler’in Kemer Mahallesi, batıdan Efeler’in Mimar Sinan Mahallesi, doğudan Efeler’in Meşrutiyet Mahallesi ve güneyden ise Efeler’in Efeler Mahallesi ile çevrilmiştir. Aydın Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bu mahallenin sınırları içerisinde konumlanır. Aydın Girne Mahallesi Mahallesi, TUİK son nüfus bilgilerine göre toplam 23.461 nüfustan meydana gelmektedir. 

 

Aydın Girne Mahallesi Kiralık Daire İlanları ve Fiyatları

 

Emlakjet ekibi olarak Aydın Girne Mahallesi'nde yaşamak isteyenler için buraya dair öncelikle şunu belirtmek istersek Aydın Girne Mahallesi kiralık daire fiyatları; yıl içerisinde değişimler gösterebilmekte olup bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre genellikle dairenin bulunduğu çevreye, binanın yaşına, dairenin metrekaresine, manzarasına, oda sayısına, hastaneye, üniversiteye, turistik bölgelere ve merkeze yakınlıklarına göre değişimler gösterebilmektedir. Aydın Girne Mahallesi'nde iş, eğitim, tatil veya özel günler sebebiyle kiralayabileceğiniz dilediğiniz kriterlere uygun Aydın Girne Mahallesi kiralık daire ilanları için Emlakjet’in en güncel Aydın Girne Mahallesi kiralık daire ilanlarına mutlaka göz atmayı unutmayın!

 

Aydın Girne Mahallesi Kiralık Daire 3+1

 

Öğrenci, memur veya çalışan olup Aydın Girne Mahallesi ile sürekli bir bağlantı halinde olduğunuz durumlar için Aydın Girne Mahallesi'nde günlük, haftalık, aylık ve yıllık şekilde kiralayabileceğiniz dilediğiniz kriterlere en uygun Aydın Girne Mahallesi 3+1 kiralık daire seçenekleri için hemen şimdi Emlakjet’in Aydın Girne Mahallesi 3+1 kiralık daire ilanlarına göz atın!

 

Aydın Girne Mahallesi Kiralık Daire 2+1

 

Merkezi bölgelerde çağın yeni mimarilerine ayak uyduran dilediğiniz kriterlere uygun Aydın Girne Mahallesi 2+1 kiralık daire seçenekleri için mutlaka Emlakjet’in ilan sayfasını takipte kalın!

 

Aydın Girne Mahallesi Kiralık Daire 1+1

 

Aydın Girne Mahallesi'nde depreme dayanıklı, bakım onarım masraflarına pek ihtiyaç duymayan, tertemiz, en uygun ve en yaşanabilir Aydın Girne Mahallesi 1+1 kiralık daire ilanlarına Emlakjet’in ilan sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz!

 

Aydın Girne Mahallesi Kiralık Eşyalı Daire

 

Aydın Girne Mahallesi'nde tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren, dilediğiniz kriterlerdeki eşyalı olarak kiralayabileceğiniz müstakil ev, apartman, villa, rezidans ve apart tipindeki Aydın Girne Mahallesi eşyalı kiralık daire seçenekleri için Emlakjet’in ilan sayfasına göz atmayı unutmayın!

 

Aydın Girne Mahallesi Kiralık Daire Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Aydın Girne Mahallesi yerleşimine bakıldığında nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan bölgelerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut kiralamadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Aydın Girne Mahallesi sahibinden kiralık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

 

Aydın Girne Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin Ulaşım Olanakları

 

Aydın Girne Mahallesi'nde en uygun ve en yaşanabilir Aydın Girne Mahallesi kiralık daireler için ulaşım ilçeler arası aktarmalı veya aktarmasız olarak belediye otobüsü ve taksi aracılığı ile sağlanmaktadır. 

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

Efeler Kiralık Daire
Adnan Menderes Mahallesi Kiralık DaireAlanlı Mahallesi Kiralık DaireAlatepe Mahallesi Kiralık DaireAmbarcık Mahallesi Kiralık DaireArmutlu Mahallesi Kiralık DaireAşağıkayacık Mahallesi Kiralık DaireAta Mahallesi Kiralık DaireAta OSB Mahallesi Kiralık DaireBademli Mahallesi Kiralık DaireBalıkköy Mahallesi Kiralık DaireBaltaköy Mahallesi Kiralık DaireBöcek Mahallesi Kiralık DaireCuma Mahallesi Kiralık DaireCumhuriyet Mahallesi Kiralık DaireÇarşı Kiralık DaireÇayyüzü Mahallesi Kiralık DaireÇeştepe Mahallesi Kiralık DaireÇiftlikköy Mahallesi Kiralık DaireDağeymiri Mahallesi Kiralık DaireDalama Bucağı Yeniköy Mahallesi Kiralık DaireDalama Mahallesi Kiralık DaireDanişment Mahallesi Kiralık DaireDereköy Mahallesi Kiralık DaireDoğan Mahallesi Kiralık DaireEfeler Mahallesi Kiralık DaireEğrikavak Mahallesi Kiralık DaireEmirdoğan Mahallesi Kiralık DaireFatih Mahallesi Kiralık DaireGirne Mahallesi Kiralık DaireGödrenli Mahallesi Kiralık DaireGölcük Mahallesi Kiralık DaireGölhisar Mahallesi Kiralık DaireGözpınar Mahallesi Kiralık DaireGüzelhisar Mahallesi Kiralık DaireHasanefendi - Ramazan Paşa Mahallesi Kiralık DaireHorozköy Mahallesi Kiralık DaireIlıcabaşı Mahallesi Kiralık DaireIşıklı Mahallesi Kiralık Daireİlyasdere Mahallesi Kiralık Daireİmamköy Mahallesi Kiralık Daireİstiklal Mahallesi Kiralık DaireKadıköy Mahallesi Kiralık DaireKalfaköy Mahallesi Kiralık DaireKarahayıt Mahallesi Kiralık DaireKaraköy Mahallesi Kiralık DaireKardeşköy Mahallesi Kiralık DaireKemer Mahallesi Kiralık DaireKenger Mahallesi Kiralık DaireKırıklar Mahallesi Kiralık DaireKızılcaköy Mahallesi Kiralık DaireKocagür Mahallesi Kiralık DaireKonuklu Mahallesi Kiralık DaireKozalaklı Mahallesi Kiralık DaireKöprülü Kiralık DaireKöprülü - Veysipaşa Mahallesi Kiralık DaireKuloğullar Mahallesi Kiralık DaireKurtuluş Kiralık DaireKurtuluş Mahallesi Kiralık DaireKuyucular Mahallesi Kiralık DaireKuyulu Mahallesi Kiralık DaireMerkez Bucağı Yeniköy Mahallesi Kiralık DaireMesudiye Mahallesi Kiralık DaireMesutlu Mahallesi Kiralık DaireMeşrutiyet Mahallesi Kiralık DaireMimar Sinan Mahallesi Kiralık DaireMusluca Mahallesi Kiralık DaireOrtaköy Mahallesi Kiralık DaireOrta Mahallesi Kiralık DaireOsman Yozgatlı Mahallesi Kiralık DaireOvaeymir Mahallesi Kiralık DairePınardere Mahallesi Kiralık DaireRamazan Paşa Kiralık DaireSanayi Kiralık DaireSavrandere Mahallesi Kiralık DaireSerçeköy Mahallesi Kiralık DaireSıralılar Mahallesi Kiralık DaireŞahnalı Mahallesi Kiralık DaireŞevketiye Mahallesi Kiralık DaireTepecik Mahallesi Kiralık DaireTepeköy Mahallesi Kiralık DaireTerziler Mahallesi Kiralık DaireUmurlu Mahallesi Kiralık DaireYağcılar Mahallesi Kiralık DaireYedi Eylül Mahallesi Kiralık DaireYılmazköy Mahallesi Kiralık DaireYukarıkayacık Mahallesi Kiralık DaireZafer Mahallesi Kiralık DaireZeybek Mahallesi Kiralık DaireZeytinköy Mahallesi Kiralık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.