/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Gönencancel
Balıkesircancel

Balıkesir Gönen Kiralık Daire

araması için 4 ilan bulundu

Gönen Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Rehberi

Emlakjet .com ekibi olarak satılık daire arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Gönen kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut tercihinde bulunabilirsiniz.

Gönen Kiralık Daire Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir iline bağlı Gönen ilçesi bulunduğu konum itibari ile ulaşım bakımından oldukça avantajlı bir lokasyonda yer almaktadır. Gönen kiralık daire arayan kişiler ilçenin iklim koşulları ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedirler. İlçenin toplam yüzölçümü 1.152 kilometrekaredir. Denizden yüksekliği ortalama 2000 metre olan ilçe Ayvalık ilçesinde 54 kilometre, Burhaniye ilçesinde 12 kilometre, Edremit ilçesine ise 32 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Gönen kiralık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi hakkında yaptıkları araştırmalarda ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve turizm faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadır.

Gönen Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 73 bin 829’dur. İlçe nüfusunun yüzde 49,79’unu (36 bin 756) erkek, yüzde 50,21’ini (37 bin 73) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Gönen kiralık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 101 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahallelerden başlıcaları: Bostancı Mahallesi, Buğdaylı Mahallesi, Büyüksoğuklar Mahallesi, Canbaz Mahallesi, Çakmak Mahallesi, Çalıca Mahallesi, Çalıoba Mahallesi, Çatak Mahallesi, Çığmış Mahallesi, Çınarlı Mahallesi, Çınarpınar Mahallesi, Çifteçeşmeler Mahallesi, Çiftlikalan Mahallesi, Çobanhamidiye Mahallesi, Dereköy Mahallesi, Dışbudak Mahallesi, Dumanalan Mahallesi, Ekşidere Mahallesi, Fındıklı Mahallesi, Gaybular Mahallesi, Gebeçınar Mahallesi, Gelgeç Mahallesi, Geyikli Mahallesi, Gökçesu Mahallesi, Gündoğan Mahallesi, Gündoğdu Mahallesi, Güneşli Mahallesi, Hacımenteş Mahallesi, Hacıvelioba Mahallesi, Hafızhüseyinbey Mahallesi, Körpeağaç Mahallesi, Köteyli Mahallesi, Kumköy Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Küçüksoğuklar Mahallesi, Küpçıktı Mahallesi, Malkoç Mahallesi, Muratlar Mahallesi, Ortaoba Mahallesi, Osmanpazar Mahallesi, Ömerler Mahallesi, Paşaçiftlik Mahallesi, Pehlivanhoca Mahallesi, Plevne Mahallesi, Reşadiye Mahallesi, Rüstem Mahallesi, Saraçlar Mahallesi, Sarıköy Mahallesi, Sebepli Mahallesi, Söğüt Mahallesi, Suçıktı Mahallesi, Şaroluk Mahallesi, Tahtalı Mahallesi, Taştepe Mahallesi, Tırnova Mahallesi ve Turplu Mahallesi’dir.

Gönen Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Eğitim Bilgisi

İlçeden konut arayan çocuklu aileler ilçenin eğitim imkanları ile yakından ilgilenmektedir. İlçe eğitim kurumları bakımından oldukça zengindir. İlçe içerisinde yaşayan halk ilçenin eğitim kadrolarından oldukça memnundur. Balıkesir Gönen kiralık daire arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar: 

  • Mehmet Çanakçı İlköğretim Okulu: Malkoç, 47. Sok. No:10, 10900 Gönen/Balıkesir. Daha detaylı bilgiler için (0266) 762 18 24 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Mehmet Ahmet Genç Ortaokulu: 100. Yıl, 622. Sokak No:1, 10900 Gönen/Balıkesir. Daha detaylı bilgiler için (0266) 762 52 18 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Özcan Kılınçay İlköğretim Okulu: Altay, 8 Sokak, 10900 Gönen/Balıkesir. Daha detaylı bilgiler için (0266) 762 75 76 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Gönen Anadolu Lisesi: Tırnova, Hastane Caddesi, No:10, 10900 Gönen/Balıkesir. Daha detaylı bilgiler için (0266) 762 08 28 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de kiralık daire tercihini Balıkesir ilinin Gönen ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Balıkesir Gönen uygun fiyatlı kiralık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
PANORAMİK GÖL MANZARALI MODERNYAKA PR...

PANORAMİK GÖL MANZARALI MODERNYAKA PR...

26 Ocak 2022

Yurtdışına Taşınıyorlar: Bergüzar Kor...

Yurtdışına Taşınıyorlar: Bergüzar Kor...

26 Ocak 2022

27 Ocak 1 Şubat Listesi Geldi! 0.89'l...

27 Ocak 1 Şubat Listesi Geldi! 0.89'l...

26 Ocak 2022

Emlak Sektörü Web Tapu Sistemine Ente...

Emlak Sektörü Web Tapu Sistemine Ente...

26 Ocak 2022

2. Çocuklarını Bekleyen Kenan İmirzal...

2. Çocuklarını Bekleyen Kenan İmirzal...

21 Ocak 2022

Gönen Kiralık Daire
100. Yıl MahallesiAkçaali MahallesiAkçapınar MahallesiAlacaoluk MahallesiAlaettin MahallesiAlaşar MahallesiAltay MahallesiArmutlu MahallesiAsmalıdere MahallesiAtıcıoba MahallesiAyvalıdere MahallesiBabayaka MahallesiBakırlı MahallesiBalcıdede MahallesiBalcı MahallesiBayramiç MahallesiBeyoluk MahallesiBostancı MahallesiBuğdaylı MahallesiBüyüksoğuklar MahallesiCanbaz MahallesiÇakmak MahallesiÇalıca MahallesiÇalıoba MahallesiÇatak MahallesiÇığmış MahallesiÇınarlı MahallesiÇınarpınar MahallesiÇifteçeşmeler MahallesiÇiftlikalan MahallesiÇobanhamidiye MahallesiDereköy MahallesiDışbudak MahallesiDumanalan MahallesiEkşidere MahallesiFındıklı MahallesiGaybular MahallesiGebeçınar MahallesiGelgeç MahallesiGeyikli MahallesiGökçesu MahallesiGündoğan MahallesiGündoğdu MahallesiGüneşli MahallesiHacımenteş MahallesiHacıvelioba MahallesiHafızhüseyinbey MahallesiHasanbey MahallesiHavutça MahallesiHodul MahallesiIlıcak MahallesiIlıcaoba Mahallesiİncirli MahallesiKalburcu MahallesiKalfaköy MahallesiKaplanoba MahallesiKaraağaçalan MahallesiKaralarçiftliği MahallesiKarasukabaklar MahallesiKarşıyaka MahallesiKavakalan MahallesiKavakoba MahallesiKeçeler MahallesiKınalar MahallesiKillik MahallesiKocapınar MahallesiKoçbayır MahallesiKorudeğirmen MahallesiKörpeağaç MahallesiKöteyli MahallesiKumköy MahallesiKurtuluş MahallesiKüçüksoğuklar MahallesiKüpçıktı MahallesiMalkoç MahallesiMuratlar MahallesiOrtaoba MahallesiOsmanpazar MahallesiÖmerler MahallesiPaşaçiftlik MahallesiPehlivanhoca MahallesiPlevne MahallesiReşadiye MahallesiRüstem MahallesiSaraçlar MahallesiSarıköy MahallesiSebepli MahallesiSöğüt MahallesiSuçıktı MahallesiŞaroluk MahallesiTahtalı MahallesiTaştepe MahallesiTırnova MahallesiTurplu MahallesiTuzakçı MahallesiTütüncü MahallesiUlukır MahallesiÜçpınar MahallesiÜzümlü MahallesiYeniakçapınar MahallesiYürükkeçidere Mahallesi
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.