/static/img/logo.svg
search
Üniversite Mahallesicancel

Elazığ Elazığ Merkez Üniversite Mahallesi Kiralık Daire İlanları

araması için 1 ilan bulundu

Üniversite Mahallesi Kiralık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

Elazığ’da Üniversite Mahallesi kiralık daire bakanlar için Emlakjet profesyonel destek vermektedir. Sitemizde yer alan kiralık daireler eşyalı, öğrenciye, kadına, çalışana ve aileye olmak üzere farklı şekillerde gruplandırılmaktadır. Eşyalı daire bakan kişiler için Elâzığ güncel kiralık daire ilanları sitemizde sizleri bekliyor. Web sitemizde yer alan her Elazığ ilanı güncel olup Üniversite Mahallesi’ndeki kiralık ev ilanları da yer almaktadır. Üniversite Mahallesi’ndeki evler diğer yerlere göre daha pahalı olup 40 metrekarelik evlerin kira bedelleri oldukça pahalıdır. Ancak eşyalı olarak da kiralanabilen birçok dairenin ilanı Emlakjet’te yer almaktadır. Üniversite Mahallesi Elazığ’ın merkezi bir mahallesi olup Fırat Üniversitesi’nin etrafını oluşturmaktadır. Atatürk Bulvarı ile kesişen Üniversite Mahallesi’nde çok sayıda Elazığ Üniversite Mahallesi kiralık daire seçeneği bulunmaktadır. 

 

Bölgede karasal iklim özellikleri oldukça yoğun bir şekilde bölgede görülmektedir. Doğu Anadolu Bölgesi’nin en sakin ve en yaşanabilir şehirleri arasında gösterilen Elazığ, Fırat Nehri’nin, Yukarı Fırat Bölümü olarak tarif edilen konumda bulunmaktadır. Oldukça geniş bir bölgeye kurulu olan şehir yaklaşık 9155 km kareden daha geniş bir alana kuruludur. Elazığ aşağıda belirttiğimiz gibi Türkiye’nin doğu bölgesinin önemli kentleriyle de ortak bir konuma sahiptir.

 

 • Tunceli
 • Diyarbakır 
 • Malatya 
 • Bingöl 

 

Türkiye’nin en büyük hidroelektrik santralinden biri olan Keban Barajı, bölge ekonomisine birçok açıdan avantaj sağlamaktadır. Elazığ ekonomik açıdan sanayileşmeyi başarmış ancak tarım arazilerinin büyük bölümünü yitirmiştir. Aynı zamanda madencilik açısından zengin olan bu bölgede tarım toprakları bir hayli verimlidir. Elazığ’da tarım topraklarının azalması ve sanayileşme madenciliği de doğrudan etkilemiştir. Elazığ’da aşağıda belirttiğimiz maden işleme tesisleri ve maden yatakları olduğu bilinmektedir.

 

 • Bakır 
 • Krom 
 • Simli Kurşun
 • Betonit vb.

 

Elazığ Üniversite Mahallesi Kiralık Daire Bölgesinde Öğrenciler için Seçenekler 

Elazığ’da yer alan Üniversite Mahallesi şehrin merkezi olarak kabul edilmektedir ve Fırat Üniversite’nin yakın civarlarına Üniversite Mahallesi denilmektedir. Üniversite Mahallesi’nde öğrenciler için eşyalı eşyasız birçok ev ilanı bulunmaktadır ve fiyatlar her bütçeye uygundur. Uygun bütçeli kiralık daire arayanların bakması gereken ilk yer Emlakjet’tir. Kurumumuz aracılığı ile her yıl birçok öğrenci yeni evine kavuşmakta olup geniş ve ferah evlerde uygun kiralar ile yaşamaktadırlar. Ayrıca birçok öğretmen ve devlet memuru tarafından da sıklıkla Üniversite Mahallesi kiralık ev ilanları araştırılmaktadır. Elazığ merkezi olan Üniversite Mahallesi’ndeki kiralık daire seçenekleri sosyal imkanları oldukça fazladır. Dairelerin etrafında market, kuaför, kırtasiye, kasap, manav, oyun salonu ve kafeler bulunmaktadır. Ayrıca toplu taşıma araçlarının durakları da Üniversite Mahalle’sinde bulunmakta olup öğrencilerin tercih sebepler arasındadır. 

 

Elazığ Üniversite Mahallesi Kiralık Daire İlanları

Üniversite Mahallesi’nde kiralık daire ilanları kurumumuz ayrıcalığı ile sizleri bekliyor. Mobil uygulamamızda ve web sitemizde yer alan bu ilanlar güncel olup her gün bir yeni ilan siteye eklenmektedir. Elazığ Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan bir şehirdir. Fırat Nehri ile de bilinen Elazığ Doğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük şehirleri arasındadır. Elazığ’ın toplamda 11 adet ilçesi bulunmaktadır ve Alacakaya, Karakoçan, Keban ve Palu gibi ilçeleri merkeze göre daha pahalı kiralara sahiptir. Elazığ emlakçıdan veya sahibinden kiralık daire Üniversite Mahallesi ilanları için Emlakjet’te birçok kiralık daire yer almaktadır.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Konut Hesabı İle Vatandaşlara 25 Bin ...

Konut Hesabı İle Vatandaşlara 25 Bin ...

21 Şubat 2020

Yabancıya Konut Satış İşlemlerinde De...

Yabancıya Konut Satış İşlemlerinde De...

20 Şubat 2020

Yazlık Evlerde Emlak Vergisi İndirimi...

Yazlık Evlerde Emlak Vergisi İndirimi...

19 Şubat 2020

Konut Kredi Faizlerinde Son Durum

Konut Kredi Faizlerinde Son Durum

18 Şubat 2020

İstanbul’da Konut Yatırımında Tercih ...

İstanbul’da Konut Yatırımında Tercih ...

17 Şubat 2020

Elazığ Merkez Kiralık Daire
Elazığ Elazığ Merkez Üniversite Mahallesi Kiralık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com"da! Elazığ Merkez Üniversite Mahallesi Kiralık Daire seçeneklerini filtreleyip size en uygun evleri sıralayıp inceleyebilirsiniz. Diğer ilan seçeneklerini incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz
 • Denizli Pamukkale Deliktaş Mahallesi Kiralık Daire
 • Mersin Anamur Akdeniz Mahallesi Satılık Daire
 • İzmir Bornova Satılık Konut İmarlı
 • Kastamonu Kastamonu Merkez İnönü Mahallesi Satılık Daire
 • Adana Seyhan Onur Mahallesi Satılık Müstakil Ev
 • /static/img/logo.svg
  /static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

  Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

  Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

  /static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
  Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.