Emlakjet
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Arnavutköy Bolluca Mahallesi Kiralık Daire

araması için 4 ilan bulundu
search
Bolluca Mahallesicancel
Arnavutköycancel
İstanbulcancel
homeInfo
Arama kriterlerinize uygun başka ilan bulamadık. Kriterlerinize benzer ilanlara göz atabilirsiniz.
Benzer İlanlar

Arnavutköy Bolluca Mahallesi Kiralık Daire Bakanlara Bölge Hakkında Bilgiler

İstanbul Arnavutköy Bolluca Mahallesi kiralık daire ilanları arasında dolaşmadan önce bölge hakkında aklınızda soru işaretleri varsa bu yazıyı okumalısınız. Bolluca, İstanbul'un Arnavutköy ilçesine bağlı bir mahalledir. 6 bin 986 nüfuslu ve 12 milyon 054 bin 300 m² alana sahiptir.

  • Şeyh Şamil Parkı, Karanfil Parkı ve Emir Sultan Parkı mahalle halkına sağlıklı ve sosyal yaşam imkânı sunmaktadır. Bolluca Çocuk Köyü de bu mahallede hizmet vermektedir.
  • Bolluca Kuba Camii ve Mehmet Akif Ersoy Camii mahallenin başlıca ibadethaneleridir.
  • 1923 Lozan Anlaşması çerçevesinde; Yunanistan ve Türkiye arasında yaşayan halkların değişimi olan mübadele protokolünün imza altına alınmasıyla birlikte karşılıklı göçler yaşanmaya başlamıştır. Halkların karşılıklı değişimini öngören Protokol gereği bu bölgede yaşayan Rum Köylüler Yunanistan’a, Yunanistan bölgesinde yaşayan Türkler ise bu bölgeye yerleştirilmişlerdir. Türkler, bu bölgeye yerleşim esnasında Rum köylüleri ile birlikte yaklaşık 2 ay beraber yaşamışlardır. Daha sonra Rumlar kendilerine ait bir kilisenin de bulunduğu bu bölgeden evlerini bırakarak anlaşma gereğince kendi topraklarına göç etmişlerdir.
  • Arnavutköy ilçesinde sıcak ve ılıman iklim görülmektedir. Kış aylarında yaz aylarından çok daha fazla yağış düşmektedir. Arnavutköy ilçesinin yıllık ortalama sıcaklığı 13.3'dır. Yıllık ortalama yağış miktarı: 757 mm’dir. 26 mm yağışla Temmuz ayı yılın en kurak ayıdır. Ortalama 121 yağış miktarıyla en fazla yağış Aralık ayında görülmektedir. 22.3 sıcaklıkla Ağustos ayı yılın en sıcak ayıdır. Ocak ayında ortalama sıcaklık 4.8 olup yılın en düşük ortalamasıdır. Yılın en kurak ve en yağışlı ayı arasındaki yağış miktarı ise: 95 mm Yıl boyunca ortalama sıcaklık ise 17.5 dolaylarında değişim göstermektedir.

Arnavutköy Bolluca Mahallesi Kiralık Daire Arayanlara Bölgenin Önemli Kurumları

Ev arayışınızda size yardımcı olacak önemli yerleri sizler için araştırdık.

  • Bolluca Mahalle Muhtarlığı Adres:  Bolluca Mah. Battal Gazi Cad. no:14/A
  • Bolluca Çocuk Köyü Adres: Bolluca Mah. Koca Yusuf Cad. No:100 Tel: 0212 685 03 83.
  • Koşak Market, Bolluca merkez mah, Vedat Sok. no 11, 34287 Arnavutköy/İstanbul. 
  • Bolluca Mahallesi kiralık ev ilanları için listeleme sayfalarımıza göz atmanız yeterli.

Daha fazla detaylı bilgiler için Bolluca'da kiralık daire ilanlarına sitemizden ulaşabilirsiniz. 

Arnavutköy Bolluca Mahallesi Kiralık Daire Emlak Piyasası

2019 yılı aralık ayı EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki kiralık dairelerin alanları ortalama 100 metrekare olarak karşımız çıkar. Bolluca Mahallesi kiralık daire fiyatları 1.038 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim kira fiyatı 10 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 24 yıldır.

Ev arayışınız hala devam ediyorsa size en çok uyan evler EmlakJette sizleri bekliyor. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olan evi hemen bulabilmek için emlakçıdan ya da sahibinden kiralık evler Bolluca Mahallesi ilanları sitemizde incelemeyi bekliyor.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

27 Aralık 2023

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Aralık 2023

Arnavutköy Kiralık Daire
Adnan Menderes Mahallesi Kiralık DaireAnadolu Mahallesi Kiralık DaireArnavutköy Kiralık DaireArnavutköy Merkez Mahallesi Kiralık DaireAtatürk Mahallesi Kiralık DaireBaklalı Köyü Kiralık DaireBaklalı Mahallesi Kiralık DaireBalaban Köyü Kiralık DaireBalaban Mahallesi Kiralık DaireBoğazköy İstiklal Mahallesi Kiralık DaireBoğazköy Kiralık DaireBolluca Kiralık DaireBolluca Mahallesi Kiralık DaireBoyalık Mahallesi Kiralık DaireÇilingir Mahallesi Kiralık DaireDeliklikaya Mahallesi Kiralık DaireDursunköy Mahallesi Kiralık DaireDurusu Kiralık DaireDurusu Mahallesi Kiralık DaireFatih Mahallesi Kiralık DaireHacımaşlı Köyü Kiralık DaireHacımaşlı Mahallesi Kiralık DaireHadımköy Kiralık DaireHadımköy Mahallesi Kiralık DaireHaraççı Kiralık DaireHaraççı Mahallesi Kiralık DaireHastane Mahallesi Kiralık DaireHicret Mahallesi Kiralık Daireİmrahor Mahallesi Kiralık Daireİslambey Mahallesi Kiralık DaireKaraburun Köyü Kiralık DaireKaraburun Mahallesi Kiralık DaireKarlıbayır Mahallesi Kiralık DaireKayabaşı Kiralık DaireMareşal Fevzi Çakmak Mahallesi Kiralık DaireMavigöl Mahallesi Kiralık DaireMehmet Akif Ersoy Mahallesi Kiralık DaireMustafa Kemal Paşa Mahallesi Kiralık DaireNenehatun Mahallesi Kiralık DaireÖmerli Mahallesi Kiralık DaireSazlıbosna Mahallesi Kiralık DaireTaşoluk Kiralık DaireTaşoluk Mahallesi Kiralık DaireTayakadın Köyü Kiralık DaireTayakadın Mahallesi Kiralık DaireTerkos Kiralık DaireTerkos Mahallesi Kiralık DaireYassıören Köyü Kiralık DaireYassıören Mahallesi Kiralık DaireYavuz Selim Mahallesi Kiralık DaireYeniköy Köyü Kiralık DaireYeniköy Mahallesi Kiralık DaireYeşilbayır Mahallesi Kiralık DaireYunus Emre Mahallesi Kiralık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.