Emlakjet

Arnavutköy Terkos Mahallesi Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Terkos Mahallesicancel
Arnavutköycancel
İstanbulcancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun sonuç bulunamadı. Farklı bir arama yapabilir veya benzer ilanları inceleyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle
Benzer İlanlar

Arnavutköy Terkos Mahallesi Kiralık Daire Alacaklara Bölge Hakkında Merak Edilenler

İstanbul Arnavutköy Terkos Mahallesi kiralık daire arayışınızda EmlakJet sayesinde rahat bir nefes alabilirsiniz. Hayalinizdeki evlere sadece bir tık uzaklıktasınız. Terkos, Arnavutköy ilçesinin bir mahallesidir. Terkos Mahallesi, 894 nüfusludur. 15 milyon 539 bin 166 m² alana sahiptir.

 • Tomurcuk Parkı, Hanımeli Parkı, Nihat Kaya Parkı, Plevne Parkı, Piri Reis Parkı ve Terkos Parkı mahalledeki halka sağlıklı ve sosyal yaşam imkânı sunmaktadır.
 • Kişilere, sağlık hizmetlerini mahallede yer alan Durusu Aile Sağlığı Merkezi'nden alabilmektedir.
 • Çocukları, mahallede yer alan Durusu Hüseyin Ökten Anadolu Lisesi’nden eğitim hizmeti alabilmektedir.
 • Terkos Camii mahallenin başlıca ibadethanesidir.
 • 2000 Yılında hizmete alınan Terkos İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi de mahallede hizmet vermektedir.
 • Durusu Gölü kenarına, Doğu Roma döneminde inşa edilen Trikos Kalesi, İstanbul’un ön savunma hatlarından birini oluşturmaktaydı. Zamanla Cenevizlilerin eline geçen kale, 1452 yılında II. Mehmet (Fatih) tarafından fethedilmiştir. İlçe topraklarının büyük çoğunluğunun korunmuş olması, buranın turizm açısından cazibesini ve önemini artırmaktadır.
 • İlçe, su sporları, trekking (doğa yürüyüşü), sağlık turizmi ve ekolojik turizm gibi alternatif turizm açısından da uygun potansiyele sahiptir. Bu faktörler dikkate alındığında, Arnavutköy’ün hem iç hem de dış turizm açısından gelişmeye açık bir yer olduğu söylenebilir.

Arnavutköy Terkos Mahallesi Kiralık Daire Bakanlara Bölge Rehberi

Bölgede ev ararken size yardımcı olacak önemli kurumları sizler için sıraladık.

 • Terkos Mahalle Muhtarlığı Adres: Terkos Mah. Durusu Yeniköy Cad. No: 43 Tel:  0212 767 73 07.
 • Durusu ASM Adres: Terkos Mah. Durusu Yeniköy Cad. No: 101 Tel:  0212 767 60 91.
 • İski Terkos İleri Biyolojik Atıksu Tesisleri Adres: Terkos Mah.Terkos Karaburun Cad. No:53.
 • Durusu Hüseyin Ökten Anadolu Lisesi, Terkos, Terkos-Karaburun Cad. No:136 D:1, 34557 Arnavutköy/İstanbul. Tel: 0212 767 66 40.
 • Durusu Eczanesi, Terkos, Boyacı Mustafa Sok. Posta kodu: 34557. Arnavutköy/İstanbul.
 • Akmanlar market, Terkos, 34277 Arnavutköy/İstanbul.
 • Durusu Aile Sağlığı Merkezi, Durusu, Nihat Kaya Cad. No:175, 34557 Arnavutköy/İstanbul. Tel: 0212 767 60 91.

Siz de bu bölgede ev sahibi olmak istiyorsanız Terkos Mahallesi kiralık ev ilanlarına listeleme sayfalarımız üzerinden hızlıca göz atabilirsiniz.

Arnavutköy Terkos Mahallesi Kiralık Daire Emlak Piyasası

2019 yılı aralık ayı EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki kiralık dairelerin alanları ortalama 92 metrekare olarak karşımız çıkar. Terkos Mahallesi kiralık daire fiyatları 955 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim kira fiyatı 10 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 31 yıldır.

Siz de bütçenizi oluşturduysanız istediğiniz eve Emlakjet ile bir adım öndesiniz demektedir. Aradığınız evi bir an önce bulabilmek adına Arnavutköy Terkos mahallesi sahibinden kiralık evler için listeleme sayfalarımıza göz atmanız yeterli.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Arnavutköy Kiralık Daire
Adnan Menderes Mahallesi Kiralık DaireAnadolu Mahallesi Kiralık DaireArnavutköy Kiralık DaireArnavutköy Merkez Mahallesi Kiralık DaireAtatürk Mahallesi Kiralık DaireBaklalı Köyü Kiralık DaireBaklalı Mahallesi Kiralık DaireBalaban Köyü Kiralık DaireBalaban Mahallesi Kiralık DaireBoğazköy İstiklal Mahallesi Kiralık DaireBoğazköy Kiralık DaireBolluca Kiralık DaireBolluca Mahallesi Kiralık DaireBoyalık Mahallesi Kiralık DaireÇilingir Mahallesi Kiralık DaireDeliklikaya Mahallesi Kiralık DaireDursunköy Mahallesi Kiralık DaireDurusu Kiralık DaireDurusu Mahallesi Kiralık DaireFatih Mahallesi Kiralık DaireHacımaşlı Köyü Kiralık DaireHacımaşlı Mahallesi Kiralık DaireHadımköy Kiralık DaireHadımköy Mahallesi Kiralık DaireHaraççı Kiralık DaireHaraççı Mahallesi Kiralık DaireHastane Mahallesi Kiralık DaireHicret Mahallesi Kiralık Daireİmrahor Mahallesi Kiralık Daireİslambey Mahallesi Kiralık DaireKaraburun Köyü Kiralık DaireKaraburun Mahallesi Kiralık DaireKarlıbayır Mahallesi Kiralık DaireKayabaşı Kiralık DaireMareşal Fevzi Çakmak Mahallesi Kiralık DaireMavigöl Mahallesi Kiralık DaireMehmet Akif Ersoy Mahallesi Kiralık DaireMustafa Kemal Paşa Mahallesi Kiralık DaireNenehatun Mahallesi Kiralık DaireÖmerli Mahallesi Kiralık DaireSazlıbosna Mahallesi Kiralık DaireTaşoluk Kiralık DaireTaşoluk Mahallesi Kiralık DaireTayakadın Köyü Kiralık DaireTayakadın Mahallesi Kiralık DaireTerkos Kiralık DaireTerkos Mahallesi Kiralık DaireYassıören Köyü Kiralık DaireYassıören Mahallesi Kiralık DaireYavuz Selim Mahallesi Kiralık DaireYeniköy Köyü Kiralık DaireYeniköy Mahallesi Kiralık DaireYeşilbayır Mahallesi Kiralık DaireYunus Emre Mahallesi Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.