/static/img/logo.svg
search
İçerenköy Mahallesicancel

İstanbul Ataşehir İçerenköy Mahallesi Kiralık Daire İlanları

araması için 52 ilan bulundu
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

İçerenköy Kiralık Daire Arayanlara İlçe Rehberi

İstanbul’un çok tercih edilen semtlerinden birisi olan İçerenköy’de ev kiralamak için öncelikle ailenizin veya sizin ihtiyacınız olan evi belirlemeli daha sonra size uygun ev alternatiflerini incelemelisiniz. İçerenköy özellikle genç çiftler ve yeni aileler tarafından oturulmak üzere çok fazla tercih ediliyor. Bu sebeple ev sahipleri veya emlakçılar da genellikle tüm evleri mutlaka kurumumuzun ilan sayfalarına üye olup yayınlamayı tercih ediyorlar. Bu sebeple bu bölgede en iyi ev alternatiflerini Emlakjet üzerinden takip edebilir ve böylece en doğru evlere ulaşabilirsiniz. Yapacağınız aramalarda özellikle İçerenköy sahibinden satılık daire veya buna benzer bir şekilde İçerenköy kiralık daire şeklinde arama yaptığınızda istediğiniz daire ile en alakalı evleri bulacaksınız.

 • İstanbul’un Ataşehir ilçesinde yer alan İçerenköy Mahallesi’nin güncel nüfusu 78 bine yaklaşmaktadır ve kadın nüfusu erkek nüfusuna göre daha fazladır.

 • Ataşehir’in genel yüzölçümü 25 kilometrekare olup göreceli olarak küçük bir alanı kapsamaktadır ancak Ataşehir İstanbul’un en gelişmiş bölgelerinden biridir ve alışveriş merkezi, hastane, konut imkanları ve sosyal olanakları ile günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir.

 • İstanbul’un her ilçesine toplu taşıma araçları ve geniş metro ağı ile ulaşmak oldukça mümkün olan bir ilçedir.

 • Ataşehir İçerenköy Mahallesi’nin posta kodu ise 34752’dir.

 • İçerenköy’e Aşık Veysel Mahallesi, Ataşehir Atatürk Mahallesi, Küçük Bakkal Köy Mahallesi, Yeni Çamlıca Mahallesi ve Yeni Sahra Mahallesi gibi Anadolu yakasındaki önemli bölgelere çok yakındır.

İçerenköy Kiralık Daire Arayanlar İçin Kira Piyasası

Bölgede gerek İçerenköy emlakçıları gerekse ev sahipleri olsun kira rayiçlerini belirlerken genellikle benzer evlerin rayiçlerine bakarak karar veriyorlar. Şu an İçerenköy kiralık daire fiyatlarına bakıldığında;

 • 2+1 ve 3+1 evler için 900 TL ile 2000 TL arasında evler bulmak mümkün. Bölgede evler genellikle birbirine yakın tiplerde ve büyüklüklerde.

 • Ancak ev fiyatları evin durumuna ve caddeye veya toplu taşımaya yakın olup olmamasına göre değişebiliyor. Bu gibi detayların hepsini ilan sayfamız üzerinden rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

 • Diğer yandan bölgede evler birbirinden farklı lokasyonlarda olabilir ve sizin tüm evleri birebir görme şansınız olmayabilir. İşte bu noktada Emlakjet sayesinde sanki ilgilendiğiniz tüm evleri birebir gezmiş gibi en ince detayına kadar inceleyebilirsiniz. Özellikle evlerin detaylı görsellerini size sunan kaliteli görseller ile evin son durumu hakkında da detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. İçerenköy kiralık dubleks daireler gibi alternatifler için listeleme sayfamızı kontrol edebilirsiniz.

İçerenköy Kiralık Daire Arayanların İlk Tercihi Emlakjet

İçerenköy kiralık daire bulmak için herkesin işini kolaylaştıran en önemli platform sitemiz ön plana çıkıyor. Bu platform sayesinde hem bölgedeki farklı ev alternatiflerini görebilir hem de aynı zamanda bölgedeki emlakçılar ile ilgili bilgilere ulaşıp bu emlakçıların ilanlarını inceleyebilirsiniz. Bu noktada Emlakjet sizin karar vermenizi hem kolaylaştırıyor hem hızlandırıyor hem de bulabileceğiniz en iyi daireyi bulmanızı sağlayarak emlakçıdan ya da sahibinden Ataşehir İçerenköy’de uygun fiyatlı kiralık ev bulmak ile ilgili kararlarınızı daha hızlı çözüm bulabilmenizi sağlıyor.

İçerenköy Mahallesi Kiralık Daire Arayanlara Bölge Hakkında Bilgiler

İstanbul Ataşehir İçerenköy Mahallesi kiralık daire arayışları içinde olan EmlakJet ziyaretçilerinin bölge hakkında bilgi sahibi olmaları için bu araştırma yazısını hazırladık.  İlçeyle ilgili ilk yerleşim 14. yüzyılda kurulmuştur. 1331'de Orhan Gazi, Kartal-Cevizli'de Bizans İmparatorunu yenerek Üsküdar'a doğru ilerlerken komutanlarından Konur Alp  Kayış Dağı'nın batı eteklerini ve İçerenköy bölgesini fethetmişti. 

İçerenköy Mahallesi Kiralık Daire Bakanlara Bölge Rehberi

Mahallede; 5  Anaokulu, 4 İlköğretim Okulu, 3 Lise, 9 Çocuk Parkı, 2 Özel Sağlık Merkezi, 26 Eczane bulunuyor.

 • İçerenköy Polis Merkezi Amirliği, İçerenköy, Kayışdağı Yolu Cad. No:28, 34752 Ataşehir/İstanbul. 
 • İçerenköy Mahallesi Muhtarlığı, İçerenköy Mah. Alanaldı Cad. No:3, 34752 Ataşehir/İstanbul.
 • Sedef Eczanesi, İçerenköy, Mahirbey Sokak Yeşilvadi Sok. Evren sitesi D:C blok, 34752 Ataşehir/İstanbul.

Siz de bölgeye kısa süreli ziyarete bulunacaksanız İçerenköy Mahallesi kiralık müstakil ev ilanlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

İçerenköy Mahallesi Kiralık Daire Arayanlara Okul Ve Hastane Bilgileri

 • Özel Minik Nesiller Anaokulu, okul öncesi eğitim veren bir kurumdur. Okulda mutlu, başarılı, sorgulayan, araştıran, dürüst bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Okula giriş saati sabah yedi, çıkış saati akşam yedidir. Üç ve altı yaş grubu çocuklara eğitim veren kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır. Okulda  yemekhane, oyun alanı ve oyun bahçesi mevcuttur. Okul hizmetleri arasında servis aracı, oryantasyon çalışmaları gerçekleştirecek bir rehber öğretmen ve yaz okulu hizmetleri vardır. Yabancı dil eğitimi olarak  İngilizce, sanat etkinliği olarak drama etkinlikleri tercih edilmiştir. İçerenköy Mah. Şehit İsmailöz Sokak No:3, Ataşehir/İstanbul. Tel: 0216 706 6879.
 • Özel Mavi Balon Çocuk Evi, Scamper yöntemi uygulanmaktadır. Scamper yöntemi, okul öncesinden başlayarak çocukların düşüncelerini geliştirip, onları cesaretlendiren, esnek düşünmeyi ve kalıplaşmış düşünceleri yıkmayı da hedefleyen bir eğitim modelidir. İçerenköy Mah. G60 Sok. No:7, Eston Çamlıevler Karşısı, Ataşehir / İstanbul. Tel: 0216 706 6880. 
 • Kanuni Sultan Süleyman İlkokulu, İçerenköy Mah. Karaman Çiftlik Yolu Cad. Kaynak Sok. No:7 Ataşehir. 
 • Özel Aşama Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, İçerenköy Mahallesi Ertaç Sokak No: 12 Ataşehir/İstanbul.
 • Nuri Cıngıllıoğlu Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi, İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Yüce Tarla Mevkii No:70.
 • Halil Atamavcı İlkokulu, İçerenköy Mah. Prof. Dr. Ali Nihat Tarlan Caddesi Yeşil Belde Sokak No. 4 Ataşehir/İstanbul.
 • Fatih Sultan Mehmet eğitim Ve Araştırma Hastanesi, İçerenköy Mah, D100 Üzeri D:İ, 34752. Ataşehir/İstanbul.
 • Yeditepe Üniversitesi Kozyatağı Hastanesi, İçerenköy Mahallesi Hastane Sokak No:4 D:4/1, 34854 İstanbul. 

Kiralık konut arayışında bütçenizi belirlediyseniz ev ilanlarına bakmamanız için hiçbir sebebiniz yok. Emlakjet evlere en kolay şekilde ulaşabilmeniz için ilgili ilanları bir araya getirdi. Siz de isteklerinizi karşılayan İçerenköy Mahallesi kiralık ev sahibinden ya da emlakçıdan seçenekleriyle sitemizden ulaşabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
İmar Planı Çalışmalarına 3 Boyutlu Ta...

İmar Planı Çalışmalarına 3 Boyutlu Ta...

27 Şubat 2020

ARTE İnşaat 2020 Yılında Yenilikçi Pr...

ARTE İnşaat 2020 Yılında Yenilikçi Pr...

26 Şubat 2020

Nivo Projelerinde Satışlar Devam Ediy...

Nivo Projelerinde Satışlar Devam Ediy...

25 Şubat 2020

Konut ve Çeyiz Hesabı Devlet Katkısı ...

Konut ve Çeyiz Hesabı Devlet Katkısı ...

24 Şubat 2020

Konut Hesabı İle Vatandaşlara 25 Bin ...

Konut Hesabı İle Vatandaşlara 25 Bin ...

21 Şubat 2020

Ataşehir Kiralık Daire
İstanbul Ataşehir İçerenköy Mahallesi Kiralık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com"da! Ataşehir İçerenköy Mahallesi Kiralık Daire seçeneklerini filtreleyip size en uygun evleri sıralayıp inceleyebilirsiniz. Diğer ilan seçeneklerini incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz
 • Manisa Yunusemre Kuyualan Mahallesi Satılık Daire
 • Çanakkale Ayvacık Hamdibey Mahallesi Satılık Konut
 • Kütahya Kütahya Merkez Kirazpınar Mahallesi Satılık Arsa
 • Muğla Bodrum Gündoğan Mahallesi Günlük Kiralık Konut
 • Iğdır Iğdır Merkez Söğütlü Mahallesi Satılık Daire
 • /static/img/logo.svg
  /static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

  Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

  Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

  /static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
  Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.