/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Bahçelievler Mahallesicancel

Büyükçekmece Bahçelievler Mahallesi Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Bahçelievler Mahallesi Kiralık Daire Araştıran Okuyucularımız için Mahalle Üzerine Genel Bilgiler

Bahçelievler Mahallesi kiralık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacaksınız ve böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, daire arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da bölge hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı yerine getirmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Büyükçekmece Bahçelievler Mahallesinin konumu, yaşantısı, daire piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

Marmara Bölgesi’nde genel olarak hâkimiyetini gösteren tipik bir karasal iklim, özelliklerini Bahçelievler Mahallesinde de göstermektedir. Bu iklim tipinin özelliklerine göre, kış mevsimleri soğuk ve yağışlı geçerken yaz mevsimlerinde sıcak ve kurak bir hava egemendir. Yıllık ortalama sıcaklık 14,5 derece Celsius civarında değişmektedir. Kış aylarında zaman zaman kar yağışı görülebilmektedir.

Bahçelievler Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler için İlçenin Konumu ve Bölgede Bulunan Çeşitli Lokasyonlar

Bahçelievler Mahallesi, Marmara Bölgesi sınırları içerisinde bulunan İstanbul iline bağlı olan Büyükçekmece ilçesinde yer almaktadır. İstanbul’un Avrupa Yakasında konumlanmıştır. Bahçelievler Mahallesi’nin etrafında Silivri, Başakşehir ve Avcılar gibi semtler bulunmaktadır. Mahallenin Marmara Denizine yakın bir konumda bulunmaktadır.

Bahçelievler Mahallesinin sınırları içerisinde küçük çaptaki bakkallara ek olarak zincir gıda marketleri de bulunmaktadır. Güzelşehir İhlas Cami, mahallede bulunan dinî mekânlardan bir tanesidir. Mahallede hazır yemek hizmeti veren restoran ve kafeler bulunmaktadır. Mahallede bulunan evler, genel olarak siteler halinde toplanmış bir vaziyettedir. 

Bahçelievler Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler için Bölgeye Ulaşım İmkanları

Büyükçekmece kiralık ev arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Bahçelievler Mahallesi’nin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bu sebepten ötürü, İstanbul’un diğer merkezî yerlerine gidişte kullanılabilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. Bahçelievler Mahallesi, E-80 numaralı karayolu hattına yakın bir yerde konumlanmıştır. Mahallede ulaşımı sağlayan toplu taşıma alternatiflerine aşağıdaki listede yer verilmiştir:

  • Şahintepe – Avcılar Cihangir Mahallesi: 147 numaralı otobüs hattı,
  • Avcılar Cihangir Mahallesi – Otogar: 76O numaralı otobüs hattı,
  • Küçükçekmece – Cihangir Mahallesi arasındaki minibüs hattı,
  • Küçükçekmece – İnsa Sitesi arasındaki minibüs hattı.

 Mahallede ve çevresinde bulunan toplu taşıma duraklarının bir listesi aşağıda sıralanmıştır:

  • Güzelşehir Durağı,
  • Güzelşehir – 1 Durağı,
  • Petrol Ofisi Durağı.

Bahçelievler Mahallesi Kiralık Daire Bakan Kişiler için Mahallenin Demografik ve Daire Piyasası Bilgileri

2019 yılında yapılmış olan son nüfus araştırmalarının sonuçlarına göre, Bahçelievler Mahallesinde toplam 3.565 kişi yaşamaktadır. Mahallede ortalama bir ev 206 metrekaredir. Ortalama bir Bahçelievler kiralık ev 2.676 Türk Lirasıdır.

İstanbul Büyükçekmece sahibinden kiralık ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz veya Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
2020 Mayıs Sonunda Konut Kredi Faizle...

2020 Mayıs Sonunda Konut Kredi Faizle...

29 Mayıs 2020

Emlak Vergisi Ödemleri için Son 5 Gün

Emlak Vergisi Ödemleri için Son 5 Gün

28 Mayıs 2020

Emlakjet Acil Nakde İhtiyacı Olanları...

Emlakjet Acil Nakde İhtiyacı Olanları...

27 Mayıs 2020

Koronavirüs Ofis Kiralarını Nasıl Etk...

Koronavirüs Ofis Kiralarını Nasıl Etk...

22 Mayıs 2020

Konut Kredi Faizlerinde Son Durum Ne ...

Konut Kredi Faizlerinde Son Durum Ne ...

21 Mayıs 2020

Büyükçekmece Kiralık Daire
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.