Emlakjet

Çatalca Çakıl Mahallesi Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Çakıl Mahallesicancel
Çatalcacancel
İstanbulcancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun sonuç bulunamadı. Farklı bir arama yapabilir veya benzer ilanları inceleyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle
Benzer İlanlar

Çakıl Mahallesi Kiralık Daire Bakanlara Bölge Kılavuzu 

Çakıl Mahallesi kiralık daire ilanlarına bakmadan önce bu yazıyı okumalısınız. Bölge hakkında genel bilgilere yer verdiğimiz yazımızda bölgenin emlak piyasasından gezilecek yerlerine kadar birçok konuya değindik. Çakıl, İstanbul'un Çatalca ilçesine bağlı bir mahalledir. Çatalca ilk çağ boyunca Metraj veya Matrai, Metron ve Metris şeklinde anılmıştır. Bu adın neden verildiği kesin olmamakla birlikte bazı kaynaklara göre Büyük İskender'in yaveri Aya metris tarafından kurulduğu tahmin edilmektedir. Bu generalin Ayametris ismine atfen Metris, Metraj, Metron veya Matrai denildiği çeşitli kaynaklarda bildirilmektedir. Bir başka kaynağa göre Osmanlılar zamanında Matrai adı unutuldu yerine Çatalca denildi. Bu şehre Çatalca adının verilmesinin asıl nedeni kurulduğu yer ile ilgilidir. Çünkü şehir çatala benzeyen bir dağın eteğinde kurulmuştu. Gezgin Evliya Çelebi'ye göre ise Çatalca'nın bir başka adı daha vardır. Bu isim de Haniçe Rumca bir kelime olup Büyük İskender zamanında İstanbul'u onaran  Yekfur’un kızı Haniçe'nin yaylağı olması nedeni ile babası burada büyük bir kale yaptırarak Rumca Haniçe adını vermiştir. Fatih devrinde İstanbul Kuşatması öncesi uzun süren direnişinden ve çetin savunmasından veya bir nevi çetinlik hissedilmesinden dolayı Çetince adının verildiği de bilinmektedir.

Çakıl Mahallesi Kiralık Daire Düşünenlere Mahallenin Kurumları

Emlakjet ziyaretçilerine özel mahallede yer alan kurumları bir araya getirdik.

  • Afşin Ambalaj Kutu, Çakıl Mahallesi, Çatalca-Ortaköy Yolu No:61, Posta kodu: 34540 Çatalca/İstanbul. Tel: 0212 776 41 22.
  • Total Benzin İstasyonu, Çakıl Mah, Posta kodu: 34540 Çatalca/İstanbul.
  • Çakıl sofrası, Çakıl Mahallesi Çatalca Caddesi No:71, Posta kodu: 34600 Çatalca/İstanbul. Tel: 0530 241 81 22. 
  • Kardeşler Et Lokantası, Çakıl Mah, Çatalca-Ortaköy Yolu No:39, Posta kodu: 34540 Çatalca/İstanbul.
  • Çakıl Eczanesi, Çakıl Mah, Mustafa Kemâl Atatürk Caddesi No:34/D, Posta kodu: 34540 Çatalca/İstanbul. Tel: 0212 776 41 40. 
  • Gülşen Ticaret Market, Çakıl Mah, Kazım Savaş Cad. NO 14, Posta kodu: 34540 Çatalca/İstanbul. Tel: 0212 776 41 03. 
  • Ucz Market, Çakıl Mah, Yunus Emre Cad./muhtar Sok. No:28, Posta kodu: 34540 Çatalca/İstanbul. 

Siz de bu mahallede yaşamak isterseniz Çakıl Mahallesi kiralık ev ilanlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Çakıl Mahallesi Kiralık Daire Emlak Piyasası

2019 yılı aralık ayı EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki kiralık dairelerin alanları ortalama 83 metrekare olarak karşımız çıkar. Çakıl Mahallesi kiralık daire fiyatları 574 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim kira fiyatı 7 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 57 yıldır.

Kiralık daire arayışınızda bütçenizi kararlaştırdıysanız ilgili ilanlar sitemizde sizlerin incelemesini bekliyor. İlçeden ev aramak için Çakıl Mahallesi kiralık ev ilanlarına ve ilçedeki diğer mahallelerdeki ilanlara listeleme sayfalarımızdan dilediğiniz zaman göz atabilirsiniz. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

Çatalca Kiralık Daire
Akalan Köyü Kiralık DaireAkalan Mahallesi Kiralık DaireAtatürk Mahallesi Kiralık DaireAydınlar Köyü Kiralık DaireAydınlar Mahallesi Kiralık DaireBahşayiş Mahallesi Kiralık DaireBaşak Köyü Kiralık DaireBaşak Mahallesi Kiralık DaireBelgrat Köyü Kiralık DaireBelgrat Mahallesi Kiralık DaireBinkılıç Kiralık DaireCelepköy Köyü Kiralık DaireCelepköy Mahallesi Kiralık DaireÇakıl Mahallesi Kiralık DaireÇanakça Köyü Kiralık DaireÇanakça Mahallesi Kiralık DaireÇatalca Kiralık DaireÇiftlikköy Kiralık DaireÇiftlikköy Mahallesi Kiralık DaireDağyenice Köyü Kiralık DaireDağyenice Mahallesi Kiralık DaireElbasan Köyü Kiralık DaireElbasan Mahallesi Kiralık DaireFatih Mahallesi Kiralık DaireFerhatpaşa Mahallesi Kiralık DaireFerhatpaşa Sb Mahallesi Kiralık DaireGökçeali Köyü Kiralık DaireGökçeali Mahallesi Kiralık DaireGümüşpınar Köyü Kiralık DaireGümüşpınar Mahallesi Kiralık DaireHallaçlı Köyü Kiralık DaireHallaçlı Mahallesi Kiralık DaireHisarbeyli Köyü Kiralık DaireHisarbeyli Mahallesi Kiralık Daireİhsaniye Köyü Kiralık Daireİhsaniye Mahallesi Kiralık Daireİnceğiz Köyü Kiralık Daireİnceğiz Mahallesi Kiralık Daireİzzettin Mahallesi Kiralık DaireKabakça Köyü Kiralık DaireKabakça Mahallesi Kiralık DaireKaleiçi Mahallesi Kiralık DaireKalfa Köyü Kiralık DaireKalfa Mahallesi Kiralık DaireKaracaköy Kiralık DaireKaracaköy Merkez Mahallesi Kiralık DaireKaramandere Köyü Kiralık DaireKaramandere Mahallesi Kiralık DaireKestanelik Köyü Kiralık DaireKestanelik Mahallesi Kiralık DaireKızılcaali Köyü Kiralık DaireKızılcaali Mahallesi Kiralık DaireMuratbey Kiralık DaireMuratbey Merkez Mahallesi Kiralık DaireNakkaş Mahallesi Kiralık DaireOklalı Köyü Kiralık DaireOklalı Mahallesi Kiralık DaireOrmanlı Köyü Kiralık DaireOrmanlı Mahallesi Kiralık DaireOvayenice Mahallesi Kiralık DaireÖrcünlü Mahallesi Kiralık DaireÖrencik Köyü Kiralık DaireÖrencik Mahallesi Kiralık DaireSubaşı Köyü Kiralık DaireSubaşı Mahallesi Kiralık DaireYalıköy Köyü Kiralık DaireYalıköy Mahallesi Kiralık DaireYaylacık Köyü Kiralık DaireYaylacık Mahallesi Kiralık DaireYazlık Köyü Kiralık DaireYazlık Mahallesi Kiralık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.