Emlakjet

İstanbul Fatih Kiralık Daire

araması için 308 ilan bulundu
search
Fatihcancel
İstanbulcancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Fatih Kiralık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

Fatih’te kiralık daire kiralamak her yıl on binlerce kişinin önemli bir uğraşı olmakla beraber, İstanbul Avrupa yakasının en önemli ilçelerinden biri olan Fatih’te en uygun kiralık evi bulmak için profesyonel bir danışmanlık hizmeti varlığı da oldukça önemlidir. Fatih ilçesi Zeytinburnu ve Eyüp ilçelerinin yanı sıra Haliç ve Marmara deniziyle olan komşuluğu neticesinde oldukça önemli bir konumda bulunmakta, tarihi dokusuyla da önemli bir cazibe merkezi olarak dikkat çekmektedir. Bu yönde Fatih kiralık daire arayışları yılın 12 ayı boyunca hız kesmeden devam etmektedir.

Fatih İstanbul’un merkezinde ve İstanbul’un yerlisi insanlar tarafından Kaleiçi, sur içi veya eski İstanbul olarak adlandırılan yer. Aynı zamanda İstanbul’a gelen bilhassa Avrupalı gerçek turistler İstanbul denildiği zaman Fatih ve bağlı olduğu tarihi semtlerini tanıyorlar. Yapılaşma olarak birçok tarihi bina yanı sıra mevcut binaları da oldukça eski yapılar denilebilir. Bu açıdan Fatih tam anlamıyla İstanbul merkezi bir bölge. Aynı zamanda çok kalabalık bir ilçe olan Fatih Türkiye’deki birçok şehirden daha kalabalık. Kira fiyatlarına bakıldığında Fatih’te kiralık daire talebi hiçbir zaman azalmıyor. Hem İstanbul’da yaşayan insanlar hem de dışarıdan gelenler Fatih’te her zaman oturmak için kısa veya uzun süreli daire arıyorlar. 

 

Fatih Kiralık Daire İlanlarından Dilediğinizi Seçerek Bölgenin Tarihi Dokusuyla Buluşabilirsiniz

Fatih ilçesi Fatih Camii başta olmak üzere tarihi dokusu ve merkezi konumuyla İstanbul’da önemli bir nüfusa ev sahipliği yaparken gerek satılık daire gerekse de İstanbul Fatih kiralık evler arayışlarında başrol ilçelerden birisi konumundadır. 

 • Aksaray,

 • Fındıkzade,

 • Karagümrük,

 • Haseki,

 • Çapa,

 • Yenikapı,

 • Çemberlitaş,

 • Şehremini

Yukarıdaki bölgeler başta olmak üzere Fatih ilçe genelindeki 1+1, 2+1 ve 3+1 kiralık daire arayışlarının yanı sıra Fatih kiralık daire günlük taleplerinde de web sitemiz yılların getirdiği birikimle müşterilerine en iyi çözümleri tüm ayrıntılarıyla birlikte sağlamaya devam etmektedir. Fatih kiralık daireler konusunda her türlü detayı müşterileriyle buluştururken her keseye uygun farklı birçok daireyi de alıcısına ulaştırmaktadır.

 

Fatih’teki En Uygun Kiralık Daireler

Fatih özelinde yüzlerce farklı ilanda Emlakjet vasıtasıyla müşterilerimiz aradıkları en uygun kiralık dairelere aynı gün içerisinde dahi ulaşabilirken aşağıdaki seçeneklerde ilanları inceleyebilirsiniz.

 • 1+1 stüdyo daireler, 

 • 2+1 daireler

 • 3+1 daireler

 • Dubleks ve teras daireler

 • Müstakil daireler gibi birçok başlıkta danışmanlık hizmeti alınabilmesi de mümkündür.

Son dönemin Fatih ilçesinde kiralık daire konusunda sıkça araştırılan bir bölge olan Fatih Karagümrük kiralık daire başta olmak üzere ilçenin bütününe yayılan kiralık daire ağımız, her zevke uygun en bol seçenekle 7/24 kesintisiz olarak müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. İlanlarımızda kiralık dairelerin tam olarak konumu, metroya ve alışveriş merkezlerine olan yakınlığı, muhit hakkındaki ayrıntılı bilgilere de kolaylıkla ulaşılabilmek mümkündür. Özetle; kurumumuz, Fatih kiralık daire talepleriniz için en doğru adres olmaya devam edecek, Emlakjet’e bakmadan da ev kiralanması da mümkün olmayacaktır.

 

Fatih Kiralık Daire

Aradığınız evi en kısa sürede güvenle bulabilmek için en doğru yerdesiniz. Fatih kiralık daire ilanlarına EmlakJet'ten ulaşabilirsiniz. Fatih kiralık daire arayışınızda aradığınız özellikteki evleri bulabilirsiniz. Satılık daire arayışınızda sıfır yapılar, birkaç yıl içerisinde yapılmış yapılar ya da daha eski binalara uygun fiyatlı seçenekler ile sahip olabilirsiniz. Her geçen gün daha da gelişen Beylikdüzü sizin ihtiyaç ve beklentilerinize uygun konutlara ev sahipliği yapıyor. Bölgedeki sosyal hayat, ulaşım ve alışveriş olanakları ile ön plana çıkan Fatih kiralık daire ilanlarını keşfetmek için EmlakJet'te yer alan ilanları inceleyin. 

 

Fatih Kiralık Daire Fiyatları

Fatih kiralık daire fiyatları arasında bütçenize en uygun olan evi bulabilirsiniz. Gittikçe gelişen bölgede satılık daire fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişiyor. Evin metrekaresi, konumu, oda sayısı, ısıtması, bina yaşı, asansörünün olup olmaması, bulunduğu kat ve sahip olduğu diğer ek özelliklere göre dairelerin fiyatları değişmektedir. Beklentilerinize ve bütçenize en uygun evi bulmak için sayfadaki ilanları inceleyebilirsiniz. 

 

Fatih Kiralık Daire İlanları

EmlakJet'te yer alan sahibinden Fatih kiralık daire ilanlarının inceleyerek hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz. Sitemizde yer alan ilanlar arasından sizin için en ideal eve sahip olabilirsiniz. Kriterlerinize ve bütçenize uygun ev ilanları EmlakJet'te sizleri bekliyor. 

 

Fatih Kiralık Daire 3+1

Fatih kiralık daire 3+1 ilanlarını sitemizden inceleyebilirsiniz. Ailenizle geniş ve ferah bir evde yaşamak için 3 oda ve 1 salon ev arayışında iseniz doğru adrestesiniz. EmlakJet'teki 3+1 ilanları ile istediğiniz bölgede aradığınız kriterlere uygun daireleri kolayca bulabilirsiniz. Aradığınız 3 oda bir salon daire ilanları ile istediğiniz eve kavuşun!

 

Fatih Kiralık Daire 2+1

Fatih kiralık daire 2+1 ilanları sitemizde sizleri bekliyor. EmlakJet sahibinden 2+1 satılık daire ilanları ile sizi aradığınız eve kavuşturuyor. Uygun fiyatlı ilanlar, aradığınız konumda, istediğiniz metrekarede incelenmek üzere sayfamızda sizleri bekliyor. EmlakJet aracılığıyla daire sahipleriyle doğrudan iletişime geçebilir ve daireler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Aile dostu ve uygun fiyatlı 2 oda 1 salon ev ilanlarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

 

Fatih Kiralık Daire 1+1

Fatih kiralık daire 1+1 ilanları ile aradığınız eve sahip olabilirsiniz. 1 oda 1 salondan oluşan evler için sayfamızdaki ilanları inceleyebilirsiniz. Daha çok öğrenciler, tek yaşayanlar ya da çocuksuz aileler tarafından tercih edilen 1+1 dairelere daha çok modern konut yapılarında ve rezidanslarda rastlanıyor. Bu yapı tipinde genel olarak mutfak salonun içinde yer alıyor. EmlakJet tarafından sizin için hazırlanan ilanlar aracılığıyla aradığınız o dairede yaşamaya başlayabilirsiniz. 

 

Fatih Kiralık Daire Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Sahibinden Fatih kiralık daire ararken, dikkatli bir şekilde hareket etmek oldukça önemlidir. Satılık daire arayışınızda ilk olarak, bütçenizi net bir şekilde belirlemelisiniz. Ardından, konum faktörüne dikkat etmelisiniz. Dairenin bulunduğu bölgenin güvenliği, ulaşım imkanları, altyapı olanakları, işyerinize ya da okula olan uzaklığı gibi faktörlere de dikkat etmelisiniz. Dairenin fiziksel durumunu da incelemek de gereklidir. Yapısal problemler ya da bakım gerektiren alanlar ilerleyen dönemlerde size ek masraflar çıkarabilir. Evde yaşamaya başlamadan önce eve ne kadar masraf yapılacağını belirlemelisiniz. Ayrıca tapu ve diğer tüm hukuki belgelerin eksiksiz ve güncel olduğundan emin olmalısınız. Yaşayacağınız ya da yatırım yapacağınız evi seçerken acele etmek yerine detaylı araştırma yapmak sizi ilerleyen zamanlarda oluşabilecek problemlerden kurtaracaktır.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

Fatih Kiralık Daire
Abdiçelebi Kiralık DaireAhırkapı Kiralık DaireAkdeniz Kiralık DaireAksaray Kiralık DaireAksaray Mahallesi Kiralık DaireAkşemsettin Mahallesi Kiralık DaireAlemdar Mahallesi Kiralık DaireAlifakih Kiralık DaireAli Kuşçu Mahallesi Kiralık DaireArabacıbeyazıt Kiralık DaireArpaemini Kiralık DaireAtikali Mahallesi Kiralık DaireAyvansaray Mahallesi Kiralık DaireBabahasanalemi Kiralık DaireBahçekapı Kiralık DaireBalabanağa Mahallesi Kiralık DaireBalat Kiralık DaireBalat Mahallesi Kiralık DaireBeyazıtağa Kiralık DaireBeyazıt Kiralık DaireBeyazıt Mahallesi Kiralık DaireBinbirdirek Mahallesi Kiralık DaireCağaloğlu Kiralık DaireCağaloğlu Kiralık DaireCambaziye Kiralık DaireCankurtaran Kiralık DaireCankurtaran Mahallesi Kiralık DaireCerrahpaşa Kiralık DaireCerrahpaşa Mahallesi Kiralık DaireCibali Kiralık DaireCibali Mahallesi Kiralık DaireÇakırağa Kiralık DaireÇapa Kiralık DaireÇarşamba Kiralık DaireÇatladıkapı Kiralık DaireÇemberlitaş Kiralık DaireÇukurbostan Kiralık DaireDavutpaşa Kiralık DaireDemirtaş Mahallesi Kiralık DaireDenizabdal Kiralık DaireDervişali Kiralık DaireDerviş Ali Mahallesi Kiralık DaireDraman Kiralık DaireEdirnekapı Kiralık DaireEminönü Kiralık DaireEmin Sinan Mahallesi Kiralık DaireEreğli Kiralık DaireFatih Kiralık DaireFatmasultan Kiralık DaireFener Kiralık DaireFevzipaşa Kiralık DaireFındıkzade Kiralık DaireGedikpaşa Kiralık DaireGurabahüseyinağa Kiralık DaireHacıhamza Kiralık DaireHacı Kadın Mahallesi Kiralık DaireHamamimuhittin Kiralık DaireHasanhalife Kiralık DaireHaseki Kiralık DaireHaseki Sultan Mahallesi Kiralık DaireHaydar Kiralık DaireHırka-i Şerif Mahallesi Kiralık DaireHızırçavuş Kiralık DaireHobyar Mahallesi Kiralık DaireHoca Gıyasettin Mahallesi Kiralık DaireHoca Paşa Mahallesi Kiralık DaireHocaüveys Kiralık DaireHorhor Kiralık DaireHüsambey Kiralık Daireİbrahimçavuş Kiralık Daireİnebey Kiralık Daireİskenderpaşa Kiralık Daireİskenderpaşa Mahallesi Kiralık DaireKadırga Kiralık DaireKalenderhane Mahallesi Kiralık DaireKaragümrük Kiralık DaireKaragümrük Mahallesi Kiralık DaireKariye Kiralık DaireKasapdemirhun Kiralık DaireKatip Kasım Mahallesi Kiralık DaireKatipmusluhittin Kiralık DaireKeçihatun Kiralık DaireKemal Paşa Mahallesi Kiralık DaireKırkçeşme Kiralık DaireKırmastı Kiralık DaireKıztaşı Kiralık DaireKoca Mustafapaşa Kiralık DaireKoca Mustafapaşa Mahallesi Kiralık DaireKumkapı Kiralık DaireKumkapı Kiralık DaireKüçük Ayasofya Mahallesi Kiralık DaireKüçükçarşı Kiralık DaireKüçükmustafapaşa Kiralık DaireKüçükpazar Kiralık DaireLaleli Kiralık DaireMahmutpaşa Kiralık DaireMelekhatun Kiralık DaireMercan Mahallesi Kiralık DaireMesih Paşa Mahallesi Kiralık DaireMevlanakapı Mahallesi Kiralık DaireMimar Hayrettin Mahallesi Kiralık DaireMimar Kemalettin Mahallesi Kiralık DaireMolla Fenari Mahallesi Kiralık DaireMolla Gürani Mahallesi Kiralık DaireMolla Hüsrev Mahallesi Kiralık DaireMollaşeref Kiralık DaireMuhsine Hatun Mahallesi Kiralık DaireNeslişah Kiralık DaireNevbahar Kiralık DaireNişanca Mahallesi Kiralık DaireNuruosmaniye Kiralık DaireÖrdekkasap Kiralık DaireRüstem Paşa Mahallesi Kiralık DaireSamatya Kiralık DaireSancaktarhayrettin Kiralık DaireSaraçhane Kiralık DaireSaraç İshak Mahallesi Kiralık DaireSarayburnu Kiralık DaireSarıdemir Mahallesi Kiralık DaireSarıgüzel Kiralık DaireSeyitömer Kiralık DaireSeyyid Ömer Mahallesi Kiralık DaireSilivrikapı Mahallesi Kiralık DaireSirkeci Kiralık DaireSofular Kiralık DaireSultanahmet Kiralık DaireSultan Ahmet Mahallesi Kiralık DaireSururi Mahallesi Kiralık DaireSüleymaniye Kiralık DaireSüleymaniye Mahallesi Kiralık DaireSümbül Efendi Mahallesi Kiralık DaireŞehremini Mahallesi Kiralık DaireŞehsuvar Bey Mahallesi Kiralık DaireŞehzadebaşı Kiralık DaireTahtakale Kiralık DaireTahtakale Mahallesi Kiralık DaireTaya Hatun Mahallesi Kiralık DaireTopkapı Kiralık DaireTopkapı Mahallesi Kiralık DaireUnkapanı Kiralık DaireUzunyusuf Kiralık DaireVefa Kiralık DaireVeledikarabai Kiralık DaireVezneciler Kiralık DaireYavuz Sinan Mahallesi Kiralık DaireYavuz Sultan Selim Mahallesi Kiralık DaireYedikule Kiralık DaireYedikule Mahallesi Kiralık DaireYenikapı Kiralık DaireYusufpaşa Kiralık DaireZeyrek Mahallesi Kiralık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.