Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Pendik Sapan Bağları Mahallesi Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Sapan Bağları Mahallesicancel
Pendikcancel
İstanbulcancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun sonuç bulunamadı. Farklı bir arama yapabilir veya benzer ilanları inceleyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle
Benzer İlanlar

Sapan Bağları Mahallesi Kiralık Daire Araştıran Okuyucularımız için Mahalle Hakkında Genel Bilgiler

Sapan Bağları Mahallesi kiralık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacaksınız; böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, daire arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da bölge hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı hizmet etmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Sapan Bağları Mahallesi’nin konumu, yaşantısı, daire piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

Marmara Bölgesi’nde genel olarak hâkimiyetini gösteren tipik bir karasal iklim, özelliklerini Sapan Bağları Mahallesi’nde de göstermektedir. Bu iklim tipinin özelliklerine göre, kış mevsimleri soğuk ve yağışlı geçerken yaz mevsimlerinde sıcak ve kurak bir hava egemendir. Yıllık ortalama sıcaklık 14,5 derece Celsius civarında değişmektedir. Kış aylarında zaman zaman kar yağışı görülebilmektedir.

Sapan Bağları Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler için İlçenin Konumu ve Mahallede Bulunan Önemli Yerler

Sapan Bağları Mahallesi, Marmara Bölgesi sınırları içerisinde bulunan İstanbul iline bağlı olan Pendik ilçesinde yer almaktadır. İstanbul’un Asya Yakası’nda konumlanmıştır. Sapan Bağları Mahallesi’nin etrafında Sultanbeyli, Gebze ve Ümraniye civarı ilçeler bulunmaktadır. 

Mahalle içerisinde hazır yemek hizmeti veren restoran ve kafeler vardır. Aynı zamanda küçük çaptaki bakkallara ek olarak zincir gıda marketleri de bulunabilmektedir. Mahalle içerisinde pek çok sayıda eğitim kurumu mevcuttur. Bu eğitim kurumlarının arasında Atatürk Ortaokulu ve Pendik Uluslararası Anadolu İmam Hatip Lisesi yer almaktadır. Sapan Bağları Parmaklı Cami ve Turgut Paşa Cami, mahallede bulunan dinî mekânlar arasında bulunmaktadır. Mahallede bulunan Bosnalı Şehit Çocukları Parkı, bölgenin daha yeşil bir alan olmasına katkıda bulunmaktadır. 

Sapan Bağları Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler için Bölgeye Ulaşım İmkanları

Sapan Bağları Mahallesi sahibinden kiralık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Sapan Bağları Mahallesi’nin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bu sebepten ötürü, İstanbul’un diğer merkezî yerlerine gidişte kullanılabilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. Sapan Bağları Mahallesi, D100 kodlu karayolu hattına yakın bir mesafede konumlanmıştır. Mahallede ulaşımı sağlayan toplu taşıma alternatiflerine aşağıdaki listede yer verilmiştir: 

  • Gebze – Halkalı: Marmaray tren hattı,
  • Tavşantepe – Kadıköy: M4 kodlu metro hattı,
  • Yenişehir – Kartal: 132K kodlu otobüs hattı,
  • Göçbeyli – Kartal: 133GP kodlu otobüs hattı,
  • Deniz Harp Okulu – Maltepe Peronlar: 133T kodlu otobüs hattı,
  • Pendik – Üsküdar: 16A kodlu otobüs hattı.

Sapan Bağları Mahallesi Kiralık Daire Bakan Kişiler için Mahallenin Demografik ve Daire Piyasası Bilgileri

2019 yılında yapılmış olan son nüfus araştırmalarının sonuçlarına göre, Sapan Bağları Mahallesi’nde toplam 12.160 kişi yaşamaktadır. Mahallede bulunan ortalama bir ev 100 metrekaredir. Ortalama bir Sapan Bağları Mahallesi sahibinden kiralık ev 1.197 Türk lirasıdır.

İstanbul Pendik Sapan Bağları Mahallesi sahibinden kiralık kelepir ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz veya Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
100 metrekare konutun Türkiye ve İsta...

100 metrekare konutun Türkiye ve İsta...

15 Mayıs 2023

Fahiş Kiralara Karşı Yeni Formül

Fahiş Kiralara Karşı Yeni Formül

2 Mayıs 2023

İstanbullular En Çok Hangi Şehirlere ...

İstanbullular En Çok Hangi Şehirlere ...

2 Mayıs 2023

İstanbul’da 10 Bin TL’ye Kaç Metrekar...

İstanbul’da 10 Bin TL’ye Kaç Metrekar...

2 Mayıs 2023

Gayrimenkul Sektöründe Yeni Döneme Gi...

Gayrimenkul Sektöründe Yeni Döneme Gi...

2 Mayıs 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.