Emlakjet
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Pendik Sülüntepe Mahallesi Kiralık Daire

araması için 5 ilan bulundu
search
Sülüntepe Mahallesicancel
Pendikcancel
İstanbulcancel

Sülüntepe Mahallesi Kiralık Daire Bakanlara Bölge Hakkında Bilgiler

Kiralık daire arayışında binlerce ilan arasından size en uygun olanı bulmak için doğru yerdesiniz. Sülüntepe Mahallesi kiralık daire arayışınızda EmlakJet sizin yanınızda. Sülüntepe Mahallesi, Pendik ilçesinde yer alan bir mahalledir. Sülüntepe Mahallesi, Yayalar, Ertuğrulgazi, Şeyhli ve Kurtköy mahallerine komşudur. Kuzeybatıda Aydos Dağı, kuzeyde Kurtköy Mahallesi vardır. Dört cami bir de okul bulunmaktadır. Pendik Karadeniz'in yağışlı iklimi ile Akdeniz'in ılıman iklimi arasında geçit teşkil eder yani klasik Marmara iklimine sahiptir. Kışın Balkan yarımadasından gelen soğuk rüzgârlar ve Karadeniz'in yağışlı havası ilçede etkisini gösterir, yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yarı nemli bir iklime sahiptir. Yıllık ortalama sıcaklık 14,1 derece, kışın ortalama sıcaklık 5,6 derece, yazın ortalama sıcaklık 28,6 derecedir. Hâkim rüzgârlar poyraz ve lodostur.

Sülüntepe Mahallesi Kiralık Daire Tercih Edeceklere Mahallenin Kurumları

Ev arayışlarında kolaylık sağlaması için bölgenin kurumlarını detaylarıyla inceledik.

  • Fatma Gözen Eralp İlkokulu, Sülüntepe Mah, Posta kodu: 34909 Pendik/İstanbul. Tel: (0216) 378 23 31.
  • Fatma Gözen Eralp Ortaokulu, Sülüntepe Mah, Mevlana Cad. No:66, Posta kodu: 34909 Pendik/İstanbul. Tel: (0216) 378 70 90.
  • Kardelen Eczanesi, Sülüntepe Mah, Safa Cad. No:67 D:1B, Posta kodu: 34909 Kurtköy-Pendik/Pendik/İstanbul. Tel: (0216) 595 26 21.
  • Şok Kurtköy Kiptaş Şubesi, Sülüntepe Mah, Yunus Emre Cad., Posta kodu: 34909 Pendik/İstanbul. Tel: 0530 149 90 20.
  • Bim Market, Sülüntepe Mah, 18 Mart Cad No:62, Posta kodu: 34909 Pendik/İstanbul.
  • Özpa Süpermarketleri, Sülüntepe Mah, Fırat Sok. 14 A, Posta kodu: 34909 Pendik/İstanbul.
  • Sülüntepe Mahallesi Muhtarlığı, Sülüntepe Mah, Boğaç Sokağı No:2, Posta kodu: 34909 Pendik/İstanbul. Tel: (0216) 378 76 16.
  • Pendik 10 No'lu Aile Sağlığı Merkezi, Sülüntepe Mah, Atatürk Cad No:17/a, Posta kodu: 34909 Pendik/İstanbul. Tel: (0216) 595 10 34.
  • Sülüntepe Aile Sağlığı Merkezi, Sülüntepe Mah, Safa Cad., Posta kodu: 34909 Pendik/İstanbul.
  • Lalebahçesi Anaokulları, Sülüntepe, Uhut Sk. No:47, Posta kodu: 34909 Pendik/İstanbul.

Siz de bu mahallede yaşamak istiyorsanız Sülüntepe kiralık daire ilanlarını sitemizden inceleyebilirsiniz.

Sülüntepe Mahallesi Kiralık Daire Emlak Piyasası

2019 yılı aralık ayı EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki kiralık dairelerin alanları ortalama 96 metrekare olarak karşımız çıkar. Sülüntepe Mahallesi kiralık daire fiyatları 847 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim kira fiyatı 9 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 27 yıldır.

Kiralık daire arayışında bütçenizi belirlediyseniz ev ilanlarına bakmamanız için hiçbir sebebiniz yok. Emlakjet evlere en kolay şekilde ulaşabilmeniz için ilgili ilanları bir araya getirdi. Siz de isteklerinizi karşılayan Sülüntepe Mahallesi kiralık evler sahibinden ya da emlakçıdan seçenekleriyle sitemizden ulaşabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

27 Aralık 2023

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Aralık 2023

Pendik Kiralık Daire
Ahmetyesevi Kiralık DaireAhmet Yesevi Mahallesi Kiralık DaireAydos Kiralık DaireBahçelievler Kiralık DaireBahçelievler Mahallesi Kiralık DaireBallıca Köyü Kiralık DaireBallıca Mahallesi Kiralık DaireBatı Mahallesi Kiralık DaireÇamçeşme Kiralık DaireÇamçeşme Mahallesi Kiralık DaireÇamlık Mahallesi Kiralık DaireÇarşı Kiralık DaireÇınardere Kiralık DaireÇınardere Mahallesi Kiralık DaireDoğu Mahallesi Kiralık DaireDolayoba Kiralık DaireDumlupınar Mahallesi Kiralık DaireEmirli Köyü Kiralık DaireEmirli Mahallesi Kiralık DaireErtuğrulgazi Kiralık DaireErtuğrul Gazi Mahallesi Kiralık DaireEsenler Mahallesi Kiralık DaireEsenyalı Kiralık DaireEsenyalı Mahallesi Kiralık DaireFatih Mahallesi Kiralık DaireFevzi Çakmak Mahallesi Kiralık DaireGöçbeyli Köyü Kiralık DaireGöçbeyli Mahallesi Kiralık DaireGüllübağlar Kiralık DaireGüllü Bağlar Mahallesi Kiralık DaireGüzelyalı Kiralık DaireGüzelyalı Mahallesi Kiralık DaireHarmandere Kiralık DaireHarmandere Mahallesi Kiralık DaireKartal Kiralık DaireKavakpınar Mahallesi Kiralık DaireKaynarca Kiralık DaireKaynarca Mahallesi Kiralık DaireKurna Köyü Kiralık DaireKurna Mahallesi Kiralık DaireKurtdoğmuş Köyü Kiralık DaireKurtdoğmuş Mahallesi Kiralık DaireKurtköy Kiralık DaireKurtköy Mahallesi Kiralık DaireOrhangazi Kiralık DaireOrhangazi Mahallesi Kiralık DaireOrta Mahallesi Kiralık DaireÖmerli Kiralık DaireRamazanoğlu Kiralık DaireRamazanoğlu Mahallesi Kiralık DaireSanayi Mahallesi Kiralık DaireSapan Bağları Mahallesi Kiralık DaireSülüntepe Kiralık DaireSülüntepe Mahallesi Kiralık DaireŞeyhli Kiralık DaireŞeyhli Mahallesi Kiralık DaireVelibaba Kiralık DaireVelibaba Mahallesi Kiralık DaireYayalar Kiralık DaireYayalar Mahallesi Kiralık DaireYeni Mahallesi Kiralık DaireYenişehir Kiralık DaireYenişehir Mahallesi Kiralık DaireYeşilbağlar Mahallesi Kiralık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.