Emlakjet
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Pendik Yayalar Mahallesi Kiralık Daire

araması için 1 ilan bulundu
search
Yayalar Mahallesicancel
Pendikcancel
İstanbulcancel
homeInfo
Arama kriterlerinize uygun başka ilan bulamadık. Kriterlerinize benzer ilanlara göz atabilirsiniz.
Benzer İlanlar

Yayalar Mahallesi Kiralık Daire Düşünenlere Bölge Rehberi

Yayalar Mahallesi kiralık daire mi arıyorsunuz? İlanları incelemeden önce mahalle hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu araştırma tam olarak sizin için. Yayalar Mahallesi, İstanbul ilinin Pendik ilçesine bağlı olan bir mahalledir. Mahalle, Velibaba, Güllübağlar, Ramazanoğlu, Şeyli, Ertuğrulgazi ve Sülüntepe mahallelerine komşudur. Pendik-Kurtköy arası ana yol olan Ankara caddesine batıdan komşudur. Bunun yanında Yayalar, Barbaros Hayrettin, Pınar, Çiftlik Yolu, Atatürk caddeleri de burada yer alır. Pendik Karadeniz'in yağışlı iklimi ile Akdeniz'in ılıman iklimi arasında geçit teşkil eder yani klasik Marmara iklimine sahiptir. Kışın Balkan yarımadasından gelen soğuk rüzgârlar ve Karadeniz'in yağışlı havası ilçede etkisini gösterir, yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yarı nemli bir iklime sahiptir. Yıllık ortalama sıcaklık 14,1 derece, kışın ortalama sıcaklık 5,6 derece, yazın ortalama sıcaklık 28,6 derecedir. Hâkim rüzgârlar poyraz ve lodostur.

Yayalar Mahallesi Kiralık Daire Tercih Edeceklere Mahallenin Önemli Kurumları

Emlakket ziyaretçilerine kolaylık olması için bu yazımızda hazırladığımız mahallede yer alan kurumları inceleyebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

  • Artukbey İlkokulu, Yayalar Mah, Barbaros Hayrettin Paşa Cad. No: 40, Posta kodu: 34909 Pendik/İstanbul. Tel: (0216) 307 01 66.
  • Şeyhli Ortaokulu, Yayalar Mah., Ankara Cad. 54. Posta kodu: 34909, Pendik/İstanbul. Tel: (0216) 307 18 04.
  • Yayalar Tülin Eczanesi, Yayalar Mah, Gülveren Sok. 3/A, Posta kodu: 34990 Pendik/İstanbul. Tel: (0216) 583 12 86.
  • Ucz Komşu Market, Yayalar Mah, Gülveren Sok. No: 1, Posta kodu: 34990 Pendik/İstanbul. Tel: 0850 250 67 27.
  • Hacı Usta Kebap Pide Lahmacun Salonu, Yayalar Mah, Atatürk Cad. No: 28, Posta kodu: 34909, Pendik/İstanbul.
  • Ptt Posta Yayalar, Yayalar Mah, Yayalar Cad. 83a, Posta kodu: 34909 Pendik/İstanbul.
  • Yayalar Aile Sağlığı Merkezi, Yayalar Mah, Yayalar Cad. No: 50, Posta kodu: 34909 Pendik/İstanbul. (0216) 307 32 27.
  • Bizim Toptan Market, Yayalar, Ankara Cad. No: 171/ A, Posta kodu: 34909 Pendik/İstanbul. Tel: (0216) 307 04 45.

Siz de burada yaşamak istiyorsanız bu mahalleyi tercih edebilirsiniz. Yayalar Mahallesi kiralık ev arayışınızı listeme sayfalarımız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Yayalar Mahallesi Kiralık Daire Emlak Piyasası

2019 yılı aralık ayı EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki kiralık dairelerin alanları ortalama 115 metrekare olarak karşımız çıkar. Yayalar Mahallesi kiralık daire fiyatları 1.067 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim kira fiyatı 9 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 26 yıldır.

Emlakjet ile artık bir adım öndesiniz. Siz de bu burada yaşamayı düşünüyorsanız en doğru adrestesiniz. Bölgedeki bütün ilanları kapsayan emlakçıdan ya da sahibinden kiralık ev Yayalar Mahallesi ilanları listeleme sayfalarımızda sizleri bekliyor.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

27 Aralık 2023

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Aralık 2023

Pendik Kiralık Daire
Ahmetyesevi Kiralık DaireAhmet Yesevi Mahallesi Kiralık DaireAydos Kiralık DaireBahçelievler Kiralık DaireBahçelievler Mahallesi Kiralık DaireBallıca Köyü Kiralık DaireBallıca Mahallesi Kiralık DaireBatı Mahallesi Kiralık DaireÇamçeşme Kiralık DaireÇamçeşme Mahallesi Kiralık DaireÇamlık Mahallesi Kiralık DaireÇarşı Kiralık DaireÇınardere Kiralık DaireÇınardere Mahallesi Kiralık DaireDoğu Mahallesi Kiralık DaireDolayoba Kiralık DaireDumlupınar Mahallesi Kiralık DaireEmirli Köyü Kiralık DaireEmirli Mahallesi Kiralık DaireErtuğrulgazi Kiralık DaireErtuğrul Gazi Mahallesi Kiralık DaireEsenler Mahallesi Kiralık DaireEsenyalı Kiralık DaireEsenyalı Mahallesi Kiralık DaireFatih Mahallesi Kiralık DaireFevzi Çakmak Mahallesi Kiralık DaireGöçbeyli Köyü Kiralık DaireGöçbeyli Mahallesi Kiralık DaireGüllübağlar Kiralık DaireGüllü Bağlar Mahallesi Kiralık DaireGüzelyalı Kiralık DaireGüzelyalı Mahallesi Kiralık DaireHarmandere Kiralık DaireHarmandere Mahallesi Kiralık DaireKartal Kiralık DaireKavakpınar Mahallesi Kiralık DaireKaynarca Kiralık DaireKaynarca Mahallesi Kiralık DaireKurna Köyü Kiralık DaireKurna Mahallesi Kiralık DaireKurtdoğmuş Köyü Kiralık DaireKurtdoğmuş Mahallesi Kiralık DaireKurtköy Kiralık DaireKurtköy Mahallesi Kiralık DaireOrhangazi Kiralık DaireOrhangazi Mahallesi Kiralık DaireOrta Mahallesi Kiralık DaireÖmerli Kiralık DaireRamazanoğlu Kiralık DaireRamazanoğlu Mahallesi Kiralık DaireSanayi Mahallesi Kiralık DaireSapan Bağları Mahallesi Kiralık DaireSülüntepe Kiralık DaireSülüntepe Mahallesi Kiralık DaireŞeyhli Kiralık DaireŞeyhli Mahallesi Kiralık DaireVelibaba Kiralık DaireVelibaba Mahallesi Kiralık DaireYayalar Kiralık DaireYayalar Mahallesi Kiralık DaireYeni Mahallesi Kiralık DaireYenişehir Kiralık DaireYenişehir Mahallesi Kiralık DaireYeşilbağlar Mahallesi Kiralık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.