/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Cebeci Mahallesicancel

Sultangazi Cebeci Mahallesi Kiralık Daire

araması için 5 ilan bulundu

Sıkça Sorulan Sorular

  • Cebeci Mahallesi Kiralık Konut Fiyatları Ne Kadar?
chevron_right
Cebeci Mahallesi Kiralık Konut fiyatları 1,000.00 TL ile 2,500.00 TL arasında değişmektedir.
  • Sultangazi Cebeci Mahallesi Kiralık Daire fiyatları nelere göre değişiklik göstermektedir?
chevron_right
Sultangazi Cebeci Mahallesi Kiralık Daire fiyatları evin konumu, büyüklüğü gibi etmenlere göre değişkenlik göstermektedir.

Cebeci Mahallesi Kiralık Daire Araştıran Okuyucularımız için Mahalle Hakkında Genel Bilgiler

Cebeci Mahallesi kiralık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacaksınız; böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, daire arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da bölge hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı hizmet etmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Cebeci Mahallesi’nin konumu, yaşantısı, daire piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

Marmara Bölgesi’nde genel olarak hâkimiyetini gösteren tipik bir karasal iklim, özelliklerini Cebeci Mahallesi’nde de göstermektedir. Bu iklim tipinin özelliklerine göre, kış mevsimleri soğuk ve yağışlı geçerken yaz mevsimlerinde sıcak ve kurak bir hava egemendir. Yıllık ortalama sıcaklık 14,5 derece Celsius civarında değişmektedir. Kış aylarında zaman zaman kar yağışı görülebilmektedir.

Cebeci Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler için İlçenin Konumu ve Mahallede Bulunan Önemli Yerler

Cebeci Mahallesi, Marmara Bölgesi sınırları içerisinde bulunan İstanbul iline bağlı olan Sultangazi ilçesinde yer almaktadır. İstanbul’un Avrupa Yakası’nda konumlanmıştır. Cebeci Mahallesi’nin etrafında Gaziosmanpaşa ve Eyüpsultan ilçeleri bulunmaktadır. 

Mahalle içerisinde hazır yemek hizmeti veren restoran ve kafeler vardır. Aynı zamanda küçük çaptaki bakkallara ek olarak zincir gıda marketleri de bulunabilmektedir. Mahallede pek çok sayıda eğitim kurumu da mevcuttur. Bu eğitim kurumlarının Cebeci İlkokulu bulunmaktadır. Cebeci Cami, mahallede bulunan dinî mekânlar arasında yer almaktadır. Cebeci Köyü Rum Kilisesi Kalıntıları, bu mahalle sınırları içerisinde konumlanmıştır. Mahalle içerisinde iki adet mezarlık vardır.

Cebeci Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler için Bölgeye Ulaşım İmkanları

Cebeci Mahallesi sahibinden kiralık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Cebeci Mahallesi’nin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bu sebepten ötürü, İstanbul’un diğer merkezî yerlerine gidişte kullanılabilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. Cebeci Mahallesi, E80 kodlu karayolu hattına yakın bir mesafede konumlanmıştır. Mahallede bulunan toplu taşıma alternatiflerinin bir listesine aşağıda yer verilmiştir:

  • Bolluca / İmrahor – Cebeci: 336MC kodlu otobüs hattı,
  • Cebeci – Eminönü: 36CE kodlu otobüs hattı,
  • Mescidiselam – Beşiktaş: 36L kodlu otobüs hattı,
  • Cebeci – Mecidiyeköy: 36M kodlu otobüs hattı,
  • Cebeci – Taksim: 36T kodlu otobüs hattı,
  • Taşoluk Peron – Cebeci Peronlar: 36TC kodlu otobüs hattı,
  • Kayaşehir – Cebeci Mahallesi: 79C kodlu otobüs hattı.

Cebeci Mahallesi Kiralık Daire Bakan Kişiler için Mahallenin Demografik ve Daire Piyasası Bilgileri

2019 yılında yapılmış olan son nüfus araştırmalarının sonuçlarına göre, Cebeci Mahallesi’nde toplam 32.398 kişi yaşamaktadır. Mahallede bulunan ortalama bir ev 100 metrekaredir. Ortalama bir Cebeci Mahallesi sahibinden kiralık ev 1.021 Türk lirasıdır.

İstanbul Sultangazi Cebeci Mahallesi sahibinden kiralık kelepir ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz veya Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

1 Haziran 2021

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

24 Mayıs 2021

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

17 Mayıs 2021

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

19 Nisan 2021

Sultangazi Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.