Emlakjet

Melikgazi Osmanlı Mahallesi Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Osmanlı Mahallesicancel
Melikgazicancel
Kaysericancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun sonuç bulunamadı. Farklı bir arama yapabilir veya benzer ilanları inceleyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle
Benzer İlanlar

Kayseri Eskişehir Bağları Osmanlı Mahallesi Kiralık Daire & Kiralık Ev İlan Arama Rehberi

 

Emlakjet güvencesiyle Kayseri Eskişehir Bağları Osmanlı Mahallesi'deki en güvenilir, en kaliteli ve en uygun daireleri bulabilmeniz için oluşturduğumuz bu ev arama rehberinde; Kayseri Eskişehir Bağları Osmanlı Mahallesi kiralık ev arayanlar için bazı önemli detayları sizler için burada derledik.

 

Kayseri Eskişehir Bağları Osmanlı Mahallesi Kiralık Ev 

 

Kayseri Eskişehir Bağları Osmanlı Mahallesi kiralık ev arayanlar için Eskişehir Bağları Osmanlı Mahallesi, Kayseri’nin Melikgazi ilçesine ait bir mahalledir. Sınırları; kuzeyden Melikgazi’nin Battalgazi Mahallesi, batıdan Melikgazi’nin Selçuklu Mahallesi, güneyden Melikgazi’nin Danişmend Gazi Mahallesi ve doğudan ise Melikgazi’nin Osmanlı ve Esenyurt Mahalleleri ile çevrilmiştir. Pakize Çiftçioğlu Camii, Mustafa Kürtüncü Camii ve Eskişehir Bağları Medresesi bu mahallenin sınırları içerisinde yer alır. Osmanlı Mahallesi, TUİK son nüfus bilgilerine göre toplam 17.230 nüfustan meydana gelmektedir.

 

Kayseri Eskişehir Bağları Osmanlı Mahallesi Kiralık Ev Fiyatları ve İlanları

 

Emlakjet ekibi olarak Kayseri Eskişehir Bağları Osmanlı Mahallesi'nde yaşamak isteyenler için öncelikle şunu belirtmek istersek Kayseri Eskişehir Bağları Osmanlı Mahallesi kiralık ev fiyatları; yıl içerisinde değişimler gösterebilmekte olup bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre genellikle evin bulunduğu çevreye, evin yaşına, evin metrekaresine, manzarasına, oda sayısına, hastaneye, üniversiteye, turistik bölgelere ve merkeze yakınlıklarına göre değişimler gösterebilmektedir. Kayseri Eskişehir Bağları Osmanlı Mahallesi'de bir konut kiralamadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Kayseri Eskişehir Bağları Osmanlı Mahallesi'nde iş, eğitim, tatil veya özel günler sebebiyle kiralayabileceğiniz dilediğiniz kriterlere uygun Kayseri Eskişehir Bağları Osmanlı Mahallesi kiralık ev ilanları için Emlakjet’in en güncel Kayseri Eskişehir Bağları Osmanlı Mahallesi kiralık daire ilanlarına mutlaka göz atmayı unutmayın!

 

Kayseri Eskişehir Bağları Osmanlı Mahallesi Kiralık Ev 3+1

 

Öğrenci, memur veya çalışan olup Kayseri Eskişehir Bağları Osmanlı Mahallesi ile sürekli bir bağlantı halinde olduğunuz durumlar için Kayseri Eskişehir Bağları Osmanlı Mahallesi'nde günlük, haftalık, aylık ve yıllık şekilde kiralayabileceğiniz dilediğiniz kriterlere en uygun Kayseri Eskişehir Bağları Osmanlı Mahallesi 3+1 kiralık ev seçenekleri için hemen şimdi Emlakjet’in Kayseri Eskişehir Bağları Osmanlı Mahallesi 3+1 kiralık daire ilanlarına göz atın!

 

Kayseri Eskişehir Bağları Osmanlı Mahallesi Kiralık Ev 2+1

 

Merkezi bölgelerde çağın yeni mimarilerine ayak uyduran dilediğiniz kriterlere uygun Kayseri Eskişehir Bağları Osmanlı Mahallesi 2+1 kiralık ev seçenekleri için mutlaka Emlakjet’in ilan sayfasını takipte kalın!

 

Kayseri Eskişehir Bağları Osmanlı Mahallesi Kiralık Ev 1+1

 

Kayseri Eskişehir Bağları Osmanlı Mahallesi'nde depreme dayanıklı, bakım onarım masraflarına pek ihtiyaç duymayan, tertemiz, en uygun ve en yaşanabilir Kayseri Eskişehir Bağları Osmanlı Mahallesi 1+1 kiralık ev ilanlarına Emlakjet’in ilan sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz!

 

Kayseri Eskişehir Bağları Osmanlı Mahallesi Kiralık Eşyalı Ev 

 

Kayseri Eskişehir Bağları Osmanlı Mahallesi'nde tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren, dilediğiniz kriterlerdeki eşyalı olarak kiralayabileceğiniz müstakil ev, apartman, villa, rezidans ve apart tipindeki Kayseri Eskişehir Bağları Osmanlı Mahallesi eşyalı kiralık ev seçenekleri için Emlakjet’in ilan sayfasına göz atmayı unutmayın!

 

Kayseri Eskişehir Bağları Osmanlı Mahallesi Kiralık Ev Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Kayseri Eskişehir Bağları Osmanlı Mahallesi yerleşimine bakıldığında nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan bölgelerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut kiralamadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Kayseri Eskişehir Bağları Osmanlı Mahallesi sahibinden kiralık ev arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

 

Kayseri Eskişehir Bağları Osmanlı Mahallesi Kiralık Ev Arayanlar İçin Ulaşım Olanakları

 

Kayseri Eskişehir Bağları Osmanlı Mahallesi'nde en uygun ve en yaşanabilir Kayseri Eskişehir Bağları Osmanlı Mahallesi kiralık evler için ulaşım ilçeler arası; belediye otobüs hattı ve taksi aracılığı ile sağlanmaktadır. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

Melikgazi Kiralık Daire
19 Mayıs Mahallesi Kiralık Daire30 Ağustos Mahallesi Kiralık DaireAğırnas Bld. Kiralık DaireAğırnas Mahallesi Kiralık DaireAlpaslan Mahallesi Kiralık DaireAltınoluk Mahallesi Kiralık DaireAnafartalar Mahallesi Kiralık DaireAnayurt Kiralık DaireAnbar Mahallesi Kiralık DaireAnbar SB Mahallesi Kiralık DaireAydınlıkevler Mahallesi Kiralık DaireBağpınar Mahallesi Kiralık DaireBahçelievler Mahallesi Kiralık DaireBattalgazi Mahallesi Kiralık DaireBecen Kiralık DaireBecen Mahallesi Kiralık DaireBüyük Bürüngüz Mahallesi Kiralık DaireCumhuriyet Mahallesi Kiralık DaireÇarşı Kiralık DaireDanişmend Gazi Mahallesi Kiralık DaireDemokrasi Mahallesi Kiralık DaireEğribucak Mahallesi Kiralık DaireErenköy Mahallesi Kiralık DaireEsentepe Mahallesi Kiralık DaireEsenyurt Mahallesi Kiralık DaireFatih Kiralık DaireFatih Mahallesi Kiralık DaireGermir Mahallesi Kiralık DaireGesi Fatih Mahallesi Kiralık DaireGesi Mahallesi Kiralık DaireGökkent Mahallesi Kiralık DaireGültepe Mahallesi Kiralık DaireGülük Mahallesi Kiralık DaireGürpınar Mahallesi Kiralık DaireGüzelköy Mahallesi Kiralık DaireHisarcık Kiralık DaireHisarcık Mahallesi Kiralık DaireHunat Mahallesi Kiralık DaireHürriyet Kiralık DaireHürriyet Mahallesi Kiralık Daireİldem - Beyazşehir Kiralık Daireİldem Cumhuriyet Mahallesi Kiralık Daireİldem Kiralık DaireKayabağ Mahallesi Kiralık DaireKayseri OSB Mahallesi Kiralık DaireKazım Karabekir Kiralık DaireKazımkarabekir Mahallesi Kiralık DaireKeykubat Mahallesi Kiralık DaireKılıçaslan Kiralık DaireKılıçaslan Mahallesi Kiralık DaireKıranardı Mahallesi Kiralık DaireKocatepe Mahallesi Kiralık DaireKöşk Mahallesi Kiralık DaireKüçük Bürüngüz Mahallesi Kiralık DaireMimarsinan Mahallesi Kiralık DaireMimarsinan OSB Mahallesi Kiralık DaireMimsin Kiralık DaireOsman Kavuncu Mahallesi Kiralık DaireOsmanlı Mahallesi Kiralık DaireSakarya Mahallesi Kiralık DaireSarımsaklı Köyü Kiralık DaireSarımsaklı Mahallesi Kiralık DaireSelçuklu Mahallesi Kiralık DaireSelimiye Mahallesi Kiralık DaireSubaşı Mahallesi Kiralık DaireŞeker - Keykubat Kiralık DaireŞirintepe Mahallesi Kiralık DaireTacettin Veli Mahallesi Kiralık DaireTavlusun Mahallesi Kiralık DaireTınaztepe Mahallesi Kiralık DaireTuran Mahallesi Kiralık DaireVekse Mahallesi Kiralık DaireYeniköy Mahallesi Kiralık DaireYeşilyurt Mahallesi Kiralık DaireYıldırım Beyazıt Mahallesi Kiralık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.