/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Niksarcancel

Tokat Niksar Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Niksar Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Rehberi

Emlakjet.com olarak kiralık konut arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Niksar kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleri hakkında bilgi sahibi olarak konut kiralayabilirsiniz.

Tokat iline bağlı Niksar ilçesi bulunduğu konum itibari ile Karadeniz ve karasal iklimlerinin etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Niksar kiralık daire arayan kişiler ilçenin ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. Niksar kiralık ev arayan kişiler ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında hububat tarım faaliyetleri ile ilgilenmektedir. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamıda ise küçükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir.

Niksar Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2019 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 65 bin 308’dir. İlçe nüfusunun yüzde 49,66’sını (32 bin 434) erkek, yüzde 50,34’ünü (32 bin 874) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Niksar kiralık ev arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 38 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: 50. Yıl Mahallesi, Akpınar Mahallesi, Aydınlıkevler Mahallesi, Ayvaköy Mahallesi, Ayvaz Mahallesi, Bağlar Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Ballıca Mahallesi, Bengiller Mahallesi, Beyazıt Mahallesi, Cedit Mahallesi, Cepnibey Mahallesi, Çengelli Mahallesi, Eskidir Mahallesi, Fatih Mahallesi, Gazi Osman Paşa Mahallesi, Gaziahmet Mahallesi, Gözpınar Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Hasyer Mahallesi, İsmetpaşa Mahallesi, Katipgölü Mahallesi, Kayapaşa Mahallesi, Kılıçarslan Mahallesi, Kırkkızlar Mahallesi, Kültür Mahallesi, Melikgazi Mahallesi, Merkez Mahallesi, Merkez Mahallesi, Şafak Mahallesi, Şair Emrah Mahallesi, Tamlar Mahallesi, Yakınca Mahallesi, Yapraklı Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yeşilçam Mahallesi, Yeşilyurt Mahallesi ve Yusufşah Mahallesi’dir.

Niksar Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Eğitim Kurumu Bilgisi

Niksar ilçesinden konut kiralamak isteyen kişiler ilçenin eğitim kurumları hakkında detaylı araştırmalar yürütmektedir. İlçe eğitim kurumları bakımından bölge halkının ihtiyaçlarını karşılayacak zenginliktedir. İlçe halkı bu eğitim kurumlarının eğitim kalitesinden oldukça memnundur. Tokat Niksar kiralık daire arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • 60. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu: İsmetpaşa, Oğuz Sokak, No:100, 60600 Niksar/Tokat. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0356) 527 20 34 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Aysel Nadide Başar Yatılı İlköğretim Bölge Okulu: Kılıçarslan, Devlet Behçeli Bulvarı, No:334, 60600 Niksar/Tokat.

Sizler de kiralık daire tercihini Tokat ilinin Niksar ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Tokat Niksar uygun fiyatlı kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TÜİK 2020 Konut Satış Verileri Açıkla...

TÜİK 2020 Konut Satış Verileri Açıkla...

16 Kasım 2020

E-Devletten Deprem Riski Sorgulama Na...

E-Devletten Deprem Riski Sorgulama Na...

4 Kasım 2020

Emlakjet, emlak danışmanları için  ‘P...

Emlakjet, emlak danışmanları için ‘P...

23 Ekim 2020

Emlak Sektörüne Değer Katacak Düzenle...

Emlak Sektörüne Değer Katacak Düzenle...

17 Ekim 2020

TÜİK 2020 Eylül Konut Satış İstatisti...

TÜİK 2020 Eylül Konut Satış İstatisti...

15 Ekim 2020

Niksar Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.