/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Şalpazarıcancel

Trabzon Şalpazarı Kiralık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı

Şalpazarı Kiralık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak kiralık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Şalpazarı kiralık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Trabzon iline bağlı Şalpazarı ilçesi Karadeniz ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar ılık ve yağışlı, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Şalpazarı kiralık konut arayan kişiler ilçenin ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. Şalpazarı kiralık ev arayan kişiler ilçede tarım faaliyetleri kapsamında sebze ve meyve faaliyetleri ile ilgilenildiğinin bilgisine ulaşmaktadır.

Şalpazarı Kiralık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2019 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 11 bin 15’tir. İlçe nüfusunun yüzde 49,38’ini (5 bin 439) erkek, yüzde 50,62’sini (5 bin 576) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Şalpazarı kiralık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 30 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Ağırtaş Mahallesi, Akçiriş Mahallesi, Çamkiriş Mahallesi, Çamlıca Mahallesi, Çarlaklı Mahallesi, Çetrik Mahallesi, Dereköy Mahallesi, Doğancı Mahallesi, Dorukkiriş Mahallesi, Düzköy Mahallesi, Fidanbaşı Mahallesi, Geyikli Mahallesi, Gökçeköy Mahallesi, Gölkiriş Mahallesi, Güdün Mahallesi, Kabasakal Mahallesi, Kalecik Mahallesi, Karakaya Mahallesi, Kasımağzı Mahallesi, Kireç Mahallesi, Kuzuluk Mahallesi, Pelitçik Mahallesi, Sayvançatak Mahallesi, Simenli Mahallesi, Sinlice Mahallesi, Sugören Mahallesi, Sütpınar Mahallesi, Tepeağzı Mahallesi, Turalıuşağı Mahallesi ve  Üzümözü Mahallesi’dir.

Şalpazarı Kiralık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Eğitim Kurumu Bilgisi

Şalpazarı ilçesinden konut arayan çocuk sahibi aileler ilçenin eğitim imkanları hakkında detaylı araştırmalar yürütmektedir. İlçe eğitim kurumları bakımından bölge halkının ihtiyaçlarını karşılamaktadır. İlçede yer alan eğitim kurumlarının eğitim kalitesi de oldukça yüksektir. Trabzon Şalpazarı kiralık konut arayan kişilerin etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Şalpazarı Anadolu Lisesi: Kireç, 61670 Şalpazarı/Trabzon. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0462) 891 14 87 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Ayten Yılmaz Sağlık Meslek Lisesi: Turalıuşağı, 61670 Şalpazarı/Trabzon. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0462) 891 27 21 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Atatürk İlkokulu: Turalıuşağı Mahallesi Atatürk Caddesi, Pk:61670 Şalpazarı/Trabzon. Daha detaylı bilgiler için (0462) 891 33 99 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Şalpazarı Meslek Yüksek Okulu: Turalıuşağı, Tepebaş Caddesi, 61670 Şalpazarı/Trabzon.
  • Şalpazarı Halk Eğitim Merkezi: Turalıuşağı, Atatürk Caddesi, 61670 Şalpazarı/Trabzon.

Sizler de kiralık daire tercihini Trabzon ilinin Şalpazarı ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Trabzon Şalpazarı uygun fiyatlı kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
JetFırsat Özelliği İle En Uygun Evi B...

JetFırsat Özelliği İle En Uygun Evi B...

26 Eylül 2020

Tapu Randevularında HES Kodu Zorunlul...

Tapu Randevularında HES Kodu Zorunlul...

23 Eylül 2020

Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

22 Eylül 2020

Tapuda Yeni Dönem Başladı

Tapuda Yeni Dönem Başladı

21 Eylül 2020

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

15 Eylül 2020

Şalpazarı Kiralık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.