Emlakjet

Evren Çatalpınar Mahallesi Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Çatalpınar Mahallesicancel
Evrencancel
Ankaracancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Çatalpınar Mahallesi Satılık Daire Araştıran Okuyucularımız için Mahalle Üzerine Genel Bilgiler

Çatalpınar Mahallesi satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacak ve böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, daire arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da mahalle hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı yerine getirmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Çatalpınar Mahallesinin konumu, yaşantısı, emlak piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik.

İç Anadolu Bölgesinde genel olarak hâkimiyetini gösteren tipik karasal iklim özellikleri Çatalpınar Mahallesinde de görülmektedir. Bu iklim tipinin özelliklerine göre, kış mevsimleri soğuk ve yağışlı geçerken yaz mevsimlerinde sıcak ve kurak bir hava egemendir. Yıllık ortalama sıcaklık 11,9 derece civarındadır. Kış aylarında zaman zaman kar yağışı görülebilmektedir.

Çatalpınar Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için İlçenin Konumu ve Mahallede Bulunan Önemli Yerler

Çatalpınar Mahallesi, İç Anadolu Bölgesi sınırları içerisinde bulunan ve Ankara iline bağlı olan Evren ilçesinde yer almaktadır. Mahalle, Ankara il merkezinin güneydoğu yönünde kalmaktadır. Ankara il merkezine 182 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Ayrıca Evren ilçe merkezi ile arasında 16 kilometrelik bir mesafe vardır. Çatalpınar Mahallesinin etrafında Solakuşağı Mahallesi, Altınbaşak Mahallesi ve Deliller Mahallesi konumlanmıştır. Mahallenin yukarısından Kızılırmak Nehri akmaktadır. Mahallede herhangi bir eğitim kurumu ya da dinî mekân bulunmamaktadır.

Çatalpınar Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için Bölgenin Toplu Taşıma İmkânları

Çatalpınar Mahallesi sahibinden satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Çatalpınar Mahallesinin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bu sebepten ötürü, Ankara’nın diğer merkezî yerlerine gidişte kullanılabilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. Çatalpınar Mahallesi, 0-21 kodlu karayolu hattına yakın bir mesafede konumlanmıştır. İlçe içerisinde ulaşımı sağlayan toplu taşıma alternatiflerine aşağıdaki listede yer verilmiştir:

·       Kızılay - Batıkent: M1 kodlu metro hattı,

·       Kızılay - Çayyolu: M2 kodlu metro hattı,

·       Sincan - Törekent: M3 kodlu metro hattı,

·       Ulus İçaydınlık - Bağcılar: 317-7 kodlu otobüs hattı,

·       Mutlu Caddesi - Bağcılar: 323 kodlu otobüs hattı,

·       Türközü - Ulus: 381 kodlu otobüs hattı.

Çatalpınar Mahallesi Satılık Daire Bakan Kişiler için Mahallenin Demografik ve Gayrimenkul Piyasası Bilgileri

2020 yılında yapılmış son nüfus araştırmalarının sonuçlarına göre, Çatalpınar Mahallesinde toplam 213 kişi yaşamaktadır. İlçede bulunan ortalama bir satılık ev 190 metrekaredir. Ortalama bir Ankara Evren sahibinden satılık ev 133.190 Türk lirasıdır. İlçe içerisindeki evlerin ortalama birim fiyatı metrekare başı 701 Türk lirasıdır.

Ankara Evren Çatalpınar Mahallesi sahibinden satılık kelepir ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz ya da Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz.

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

27 Aralık 2023

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Aralık 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.