Emlakjet

Döşemealtı Aydınlar Mahallesi Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Aydınlar Mahallesicancel
Döşemealtıcancel
Antalyacancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun sonuç bulunamadı. Farklı bir arama yapabilir veya benzer ilanları inceleyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle
Benzer İlanlar

Aydınlar Mahallesi Satılık Daire Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi

Konut arama sürecinin detaylı araştırma isteyen ve tüm detayların göz önünde bulundurulması gereken bir süreç olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Emlakjet.com ailesi olarak, bu süreçte aradığınız konuta ulaşabilmeniz için işinizi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda sizler için Antalya Döşemealtı ilçesine bağlı olan Aydınlar Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik.

Aydınlar Mahallesi satılık daire arayan okuyucularımız bu yazımıza göz atarak gerekli bilgilere ulaşabilirler.

Aydınlar Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler

Aydınlar mahallesi satılık daire bakanlar için Aydınlar Döşemealtı’nın 35 mahallesinden biridir. Mahalle nüfusu 640 civarındadır.

Döşemealtı adını Düden Şelalesi'ni besleyen Kırkgöz Gölü'nden almaktadır. 1934 yılında Korkuteli Kızılcadağ ve çevre köylerinden gelen aileler ve daha sonra zamanın Antalya Valisi Haşim İşcan tarafından 60 adet iskan evi yaptırılmış ve bu konutlara Kıbrıs’tan gelen 60 Türk vatandaşı aile yerleştirilmesiyle kurulmuştur.

Antalya’ya 20 km uzaklıkta olup, Antalya–Burdur karayolu üzerinde konumlanmaktadır. Tarihi Kırkgöz Han, Antik Yol görülmesi gereken tarihi alanlardır. El dokuması halılarıyla ünlüdür. Nüfusu 58 bin civarındadır. İlçe ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalıdır. Son yıllarda sanayi hızlı bir gelişim göstermiştir.

Aydınlar Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçenin Ulaşım Olanakları

Aydınlar Mahallesi satılık daire arayan okurlarımız için ulaşım olanaklarını derledik. Antalya Döşemealtı arası 37 dakika, 24 km’dir. İlçenin komşuları arasında; doğusunda Kepez ve Aksu, güneyinde Konyaaltı, batısında Korkuteli, kuzeyinde de Burdur'un Bucak ilçesiyle komşudur. Antalya merkeze yakın olması ilçeyi oturum ve çalışma açısından cazip kılmaktadır. İlçede otobüs, minibüs ve şehirlerarası otobüs seferleri mevcuttur.

Aydınlar Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Antalya Döşemealtı Aydınlar satılık daire arayan çocuklu aileler için eğitim kurumu araştırmaları gerçekleştirdik. Aydınlar Mahallesi’nde okul bulunmamaktadır. Fakat servis imkanı yer almaktadır. Döşemealtı’nda bulunan okullar arasında; Enlem Koleji, Yeryüzü Koleji, Toki İlkokulu, Albay Süleyman Külahçı İlkokulu, Güngör Gencer İlkokulu, Dilek Recep Özer Ortaokulu, Osman Ali Cingöz Ortaokulu, Nursel-Ayhan Kadam İlkokulu gibi eğitim kurumları hizmet vermektedir.

Aydınlar Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgisi

Döşemealtı Aydınlar mahallesi satılık daire fiyatları konusunda bilgi edinmek isteyenler için konutların fiyatı yüzde 205.70 artmıştır. Ortalama 197 m2 olan bir daire için ortalama konut fiyatı ise 1,840,571 TL şeklindedir. Antalya, Döşemealtı ilçesinde satılık konutların ortalama metrekare birim fiyatı Mayıs 2022 sonu itibarıyla 13,720 TL'dir. Aynı özelliklere sahip satılık konutların geri dönüş yani amortisman süreleri 27 yıl seviyelerindedir.

Antalya il geneli yerleşimine bakıldığında ilçe merkezi gibi nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan kırsal kesimlerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız önerilmektedir.

Emlak ofisinden ya da sahibinden Döşemealtı Aydınlar satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

Döşemealtı Satılık Daire
Ahırtaş Köyü Satılık DaireAhırtaş Mahallesi Satılık DaireAkkoç Köyü Satılık DaireAkkoç Mahallesi Satılık DaireAltınkale Mahallesi Satılık DaireAOSB 1. Kısım Mahallesi Satılık DaireAOSB 2. Kısım Mahallesi Satılık DaireAOSB 3. Kısım Mahallesi Satılık DaireAşağıoba Köyü Satılık DaireAşağıoba Mahallesi Satılık DaireAyanlar Mahallesi Satılık DaireAydınlar Mahallesi Satılık DaireBademağacı Mahallesi Satılık DaireBahçeyaka Mahallesi Satılık DaireBıyıklı Köyü Satılık DaireBıyıklı Mahallesi Satılık DaireCamili Köyü Satılık DaireCamili Mahallesi Satılık DaireÇığlık Mahallesi Satılık DaireÇığlık Satılık DaireÇıplaklı Mahallesi Satılık DaireDağbeli Mahallesi Satılık DaireDereli Köyü Satılık DaireDereli Mahallesi Satılık DaireDüzlerçamı Mahallesi Satılık DaireDüzlerçamı Satılık DaireEkşili Mahallesi Satılık DaireIlıcaköy Köyü Satılık DaireIlıcaköy Mahallesi Satılık DaireKaraman Mahallesi Satılık DaireKarataş Köyü Satılık DaireKarataş Mahallesi Satılık DaireKaraveliler Mahallesi Satılık DaireKevşirler Köyü Satılık DaireKevşirler Mahallesi Satılık DaireKillik Köyü Satılık DaireKillik Mahallesi Satılık DaireKovanlık Köyü Satılık DaireKovanlık Mahallesi Satılık DaireKömürcüler Köyü Satılık DaireKömürcüler Mahallesi Satılık DaireMerkez Satılık DaireNebiler Mahallesi Satılık DaireOrta Mahallesi Satılık DaireSelimiye Köyü Satılık DaireSelimiye Mahallesi Satılık DaireTomalar Mahallesi Satılık DaireYağca Köyü Satılık DaireYağca Mahallesi Satılık DaireYalınlı Mahallesi Satılık DaireYeniköy Mahallesi Satılık DaireYeniköy Satılık DaireYeşilbayır Mahallesi Satılık DaireYeşilbayır Satılık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.