Emlakjet

Döşemealtı Dağbeli Mahallesi Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Dağbeli Mahallesicancel
Döşemealtıcancel
Antalyacancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Dağbeli Mahallesi Satılık Daire Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi

Konut arama sürecinin detaylı araştırma isteyen ve tüm detayların göz önünde bulundurulması gereken bir süreç olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Emlakjet.com ailesi olarak, bu süreçte aradığınız konuta ulaşabilmeniz için işinizi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda sizler için Dağbeli Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Dağbeli Mahallesi satılık daire arayan okuyucularımız bu yazımıza göz atarak gerekli bilgilere ulaşabilirler.

Antalya Döşemealtı Dağbeli Mahallesi’nin nüfusu toplam 1.757 kişidir. Bu nüfusun %50’si erkek, %50’si kadındır.

Dağbeli Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler

Dağbeli Mahallesi Antalya’nın Döşemealtı ilçesine bağlı olan 33 mahalleden biridir. Dağbeli Mahallesi; Döşemealtı ilçe merkezine yaklaşık 30 km, Antalya il merkezine ise yaklaşık 51 km uzaklıktadır.

Dağbeli Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçenin Ulaşım Olanakları

Dağbeli Mahallesi satılık daire arayan okurlarımız için mahallenin ulaşım olanaklarını derledik. Antalya şehri hem kara hem demir hem de havayolu ile ulaşım seçeneği sunan, Türkiye’nin en gelişmiş şehirlerinden biridir. Döşemealtı’na gitmek isteyen ziyaretçiler de bu seçeneklerden yararlanabilmektedir. Döşemealtı’na uçakla gitmek isteyen ziyaretçilerin kullanması gereken havalimanı, Antalya Havalimanı’dır. Havalimanı, Muratpaşa ilçesinde bulunmaktadır ve Döşemealtı’na yaklaşık 35 km uzaklıktadır.

Antalya ulaşım yönüyle oldukça gelişmiş bir ağa sahiptir. Dağbeli Mahallesi ulaşımı Döşemealtı’na gelen hatlar aracılığıyla sağlanmaktadır. Döşemealtı’na otobüs ve minibüsler aracılığıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Dağbeli Mahallesi’ne ulaşabileceğiniz bazı hatlar şu şekildedir:

DC27: Otogar - Dağbeli - Bademağacı

Dağbeli Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Dağbeli Mahallesi satılık daire arayan çocuklu aileler için mahallede bulunan eğitim kurumlarını araştırdık. Dağbeli Mahallesi’nde 3 okul bulunmaktadır. Taşımalı eğitim tercih edecek olan okurlarımız Döşemealtı’nda bulunan diğer devlet okullarını veya özel okulları tercih edebilirler. Döşemealtı’nda 60 okul bulunmaktadır. Dağbeli Mahallesi’nde bulunan bazı okulların listesi şu şekildedir:

  • Dağ İlkokulu
  • Dağ Ortaokulu
  • Dağ İmam Hatip Ortaokulu

Döşemealtı Dağbeli Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri

Antalya Döşemealtı Dağbeli Mahallesi satılık daire fiyatları 1.203.180 Türk Lirasıdır. Bölgede bulunan satılık dairelerin ortalama metrekare birim fiyatı yaklaşık 5.496 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Antalya Döşemealtı Dağbeli Mahallesi satılık dairelerin ortalama büyüklüğü 220 metrekaredir. Antalya’nın il geneli yerleşimine bakıldığında ilçe merkezi gibi nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan kırsal kesimlerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız önerilmektedir. Antalya Döşemealtı Dağbeli Mahallesi sahibinden veya emlak ofisinden satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

Döşemealtı Satılık Daire
Ahırtaş Köyü Satılık DaireAhırtaş Mahallesi Satılık DaireAkkoç Köyü Satılık DaireAkkoç Mahallesi Satılık DaireAltınkale Mahallesi Satılık DaireAOSB 1. Kısım Mahallesi Satılık DaireAOSB 2. Kısım Mahallesi Satılık DaireAOSB 3. Kısım Mahallesi Satılık DaireAşağıoba Köyü Satılık DaireAşağıoba Mahallesi Satılık DaireAyanlar Mahallesi Satılık DaireAydınlar Mahallesi Satılık DaireBademağacı Mahallesi Satılık DaireBahçeyaka Mahallesi Satılık DaireBıyıklı Köyü Satılık DaireBıyıklı Mahallesi Satılık DaireCamili Köyü Satılık DaireCamili Mahallesi Satılık DaireÇığlık Mahallesi Satılık DaireÇığlık Satılık DaireÇıplaklı Mahallesi Satılık DaireDağbeli Mahallesi Satılık DaireDereli Köyü Satılık DaireDereli Mahallesi Satılık DaireDüzlerçamı Mahallesi Satılık DaireDüzlerçamı Satılık DaireEkşili Mahallesi Satılık DaireIlıcaköy Köyü Satılık DaireIlıcaköy Mahallesi Satılık DaireKaraman Mahallesi Satılık DaireKarataş Köyü Satılık DaireKarataş Mahallesi Satılık DaireKaraveliler Mahallesi Satılık DaireKevşirler Köyü Satılık DaireKevşirler Mahallesi Satılık DaireKillik Köyü Satılık DaireKillik Mahallesi Satılık DaireKovanlık Köyü Satılık DaireKovanlık Mahallesi Satılık DaireKömürcüler Köyü Satılık DaireKömürcüler Mahallesi Satılık DaireMerkez Satılık DaireNebiler Mahallesi Satılık DaireOrta Mahallesi Satılık DaireSelimiye Köyü Satılık DaireSelimiye Mahallesi Satılık DaireTomalar Mahallesi Satılık DaireYağca Köyü Satılık DaireYağca Mahallesi Satılık DaireYalınlı Mahallesi Satılık DaireYeniköy Mahallesi Satılık DaireYeniköy Satılık DaireYeşilbayır Mahallesi Satılık DaireYeşilbayır Satılık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.