Emlakjet

Edremit Tuzcumurat Mahallesi Satılık Daire

araması için 158 ilan bulundu
search
Tuzcumurat Mahallesicancel
Edremitcancel
Balıkesircancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Tuzcumurat Mahallesi Satılık Daire Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi

Konut arama sürecinin detaylı araştırma isteyen ve tüm detayların göz önünde bulundurulması gereken bir süreç olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Emlakjet.com ailesi olarak, bu süreçte aradığınız konuta ulaşabilmeniz için işinizi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda sizler için Tuzcumurat Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Tuzcumurat Mahallesi satılık daire arayan okuyucularımız bu yazımıza göz atarak gerekli bilgilere ulaşabilirler.

Balıkesir Edremit Tuzcumurat Mahallesi’nin nüfusu toplam 10.868 kişidir. Bu nüfusun %49’u erkek, %51’i ise kadındır.

Tuzcumurat Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler

Tuzcumurat Mahallesi Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı olan 47 mahalleden biridir. Tuzcumurat Mahallesi; Edremit ilçe merkezine yaklaşık 2 km, Balıkesir il merkezine ise yaklaşık 88 km uzaklıktadır.

Tuzcumurat Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçenin Ulaşım Olanakları

Tuzcumurat Mahallesi satılık daire arayan okurlarımız için mahallenin ulaşım olanaklarını derledik. Balıkesir şehri hem kara hem deniz hem de havayolu ile ulaşım seçeneği sunan şehirlerden biridir. Edremit’e gitmek isteyen ziyaretçiler de bu seçeneklerden yararlanabilmektedir. Edremit’e uçakla gitmek isteyen ziyaretçilerin kullanması gereken havalimanı, Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’dır. Havalimanı, Edremit ilçesinde bulunmaktadır.

Balıkesir ulaşım yönüyle oldukça gelişmiş bir ağa sahiptir. Tuzcumurat Mahallesi ulaşımı Edremit’e gelen hatlar aracılığıyla sağlanmaktadır. Edremit’e otobüs ve minibüsler aracılığıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tuzcumurat Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Tuzcumurat Mahallesi satılık daire arayan çocuklu aileler için mahallede bulunan eğitim kurumlarını araştırdık. Tuzcumurat Mahallesi’nde 4 okul bulunmaktadır. Taşımalı eğitim tercih edecek olan okurlarımız Edremit’te bulunan diğer devlet okullarını veya özel okulları tercih edebilirler. Edremit’te 124 okul bulunmaktadır. Tuzcumurat Mahallesi’nde bulunan bazı okulların listesi şu şekildedir:

·       Dokuz Eylül Ortaokulu

·       Fatih İmam Hatip Ortaokulu

·       Göbelezoğlu Ortaokulu

·       İstiklal İlkokulu

Edremit Tuzcumurat Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri

Balıkesir Edremit Tuzcumurat Mahallesi satılık daire fiyatları ortalama 739.500 Türk Lirasıdır. Bölgede bulunan satılık dairelerin ortalama metrekare birim fiyatı yaklaşık 6.375Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Balıkesir Edremit Tuzcumurat Mahallesi satılık dairelerin ortalama büyüklüğü 116 metrekaredir. Balıkesir’in il geneli yerleşimine bakıldığında ilçe merkezi gibi nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan kırsal kesimlerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan veya kiralamadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız önerilmektedir. Balıkesir Edremit Tuzcumurat Mahallesi sahibinden veya emlak ofisinden satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Edremit Satılık Daire
Akçay Mahallesi Satılık DaireAkçay Satılık DaireAltınkum Mahallesi Satılık DaireAltınoluk Mahallesi Satılık DaireAltınoluk Satılık DaireArıtaşı Mahallesi Satılık DaireAtatürk Mahallesi Satılık DaireAvcılar Mahallesi Satılık DaireBeyoba Mahallesi Satılık DaireBostancı Mahallesi Satılık DaireCamivasat Mahallesi Satılık DaireCennetayağı Mahallesi Satılık DaireCumhuriyet Mahallesi Satılık DaireÇamcı Mahallesi Satılık DaireÇamlıbel Mahallesi Satılık DaireÇıkrıkçı Mahallesi Satılık DaireDarsofa Mahallesi Satılık DaireDereli Mahallesi Satılık DaireDoyran Mahallesi Satılık DaireEroğlan Mahallesi Satılık DaireGazicelal Mahallesi Satılık DaireGazi İlyas Mahallesi Satılık DaireGüre Cumhuriyet Mahallesi Satılık DaireGüre Mahallesi Satılık DaireHacıarslanlar Mahallesi Satılık DaireHacıtuğrul Mahallesi Satılık DaireHamidiye Mahallesi Satılık DaireHekimzade Mahallesi Satılık Daireİbrahimce Mahallesi Satılık Daireİkizçay Mahallesi Satılık Daireİskele Mahallesi Satılık DaireKadıköy Mahallesi Satılık DaireKapıcıbaşı Mahallesi Satılık DaireKavlaklar Mahallesi Satılık DaireKızılkeçili Mahallesi Satılık DaireMehmetalan Mahallesi Satılık DaireMerkez Satılık DaireNarlı Mahallesi Satılık DaireOrtaoba Mahallesi Satılık DairePınarbaşı Mahallesi Satılık DaireSarıkız Mahallesi Satılık DaireSoğanyemez Mahallesi Satılık DaireŞahindere Mahallesi Satılık DaireTahtakuşlar Mahallesi Satılık DaireTurhanbey Mahallesi Satılık DaireTuzcumurat Mahallesi Satılık DaireYaşyer Mahallesi Satılık DaireYaylaönü Mahallesi Satılık DaireYolören Mahallesi Satılık DaireZeytinli Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.