Emlakjet

Bayrampaşa Terazidere Mahallesi Satılık Daire

araması için 10 ilan bulundu
search
Terazidere Mahallesicancel
Bayrampaşacancel
İstanbulcancel

Terazidere Mahallesi Satılık Daire Alacaklara Mahalle Rehberi

Terazidere Mahallesi satılık daire arayışında olan ziyaretçilerimiz için özel olarak hazırladığımız bölge rehberimizde; mahalle hakkında tüm önemli bilgilere ulaşabileceksiniz. Terazidere Mahallesi’nde ev satın almadan hemen önce bölge rehberimizi incelemeyi unutmayın. Emlakjet’in geniş ilan portföyünde kendinize en uygun evi kolayca bulabilir, aynı zamanda da yaşayacağınız mahalle hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bölge rehberimizde, mahallenin genel bilgileri, nüfus bilgisi, ulaşım bilgisi, içerisinde bulunan önemli resmi kurumlar, eğitim kurumları ve satılık daire piyasasını inceleyebilirsiniz. 

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan Bayrampaşa ilçesine bağlı olan Terazidere, 15.791 kişilik nüfusa sahip bir mahalledir. Genellikle göçmen nüfusu fazla bir bölgedir. M1A Yenikapı - Ataürk Havalimanı Metro hattı raylı sistem ulaşımını sağlar. Bayrampaşa’da ev satın alırken Emlakjet’in ilanlarını detaylıca inceleyerek aradığınız evi kolayca bulabilirsiniz. 

Terazidere Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Eğitim Kurumları ve Ulaşım Bilgileri

Mahallede bulunan eğitim kurumları;

  • Uluğbey Ortaokulu,
  • Uluğbey İlkokulu,
  • Terazidere Prof. İbrahim ve Fiti Pirletepeli TEML.

Terazidere satılık ev düşünenler için mahalleden M1A Metro hattının Terazidere isimli istasyonu geçmektedir. Diğer ulaşım ağı için otobüs numaraları ise şöyledir; 33, 33M, 39O, 55Y, 83O’dur. 

Terazidere Mahallesi Satılık Daire Fiyatları ve Emlak Piyasası

Emlakjet Bölge Raporu 2020 yılı Nisan ayı güncel verilerine göre Bayrampaşa ilçesinin Terazidere  Mahallesi’nde bulunan satılık daire fiyatları ve genel piyasa bilgileri şu şekildedir;

  • Ortalama brüt alan; 100 metrekare,
  • Minimum birim satış fiyatı; 2.228 Türk Lirası,
  • Maksimum birim satış fiyatı; 4.518 Türk Lirası,
  • Ortalama birim satış fiyatı; 3.264 Türk Lirası,
  • Ortalama satış fiyatı; 326.400 Türk Lirasıdır. 

Konut tipine göre ortalama satılık daire fiyatları ise;

  • 1+1 70 metrekarelik daire satış fiyatı ortalama; 195.020 Türk Lirası,
  • 2+1 90 metrekarelik daire satış fiyatı ortalama; 298.980 Türk Lirasıdır.

Tercih edeceğiniz satılık dairenin iç ve dış özelliklerine göre, bulunduğu semt, sahip olduğu site özellikleri, akıllı ev sistemi, güvenlik ve diğer tüm etkenlere göre satış fiyatlarında değişiklik görülebilmektedir. Ev satın almadan hemen önce satın alma prosedürlerine uygun olup olmadığını kontrol etmeniz ve Emlakjet Bölge Raporu ile bölgedeki piyasa fiyatları hakkında bilgi sahibi olmanız önerilmektedir. Aradığınız özellikleri ‘Yakınında Ara’ ya da ‘Haritada Ara’ özellikleri ile Terazidere Mahallesi sahibinden uygun fiyatlı 2+1 satılık daire gibi en çok tercih edilen seçeneklere kolayca ulaşabilirsiniz. 

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.