Emlakjet

Bayrampaşa Yenidoğan Mahallesi Satılık Daire

araması için 46 ilan bulundu
search
Yenidoğan Mahallesicancel
Bayrampaşacancel
İstanbulcancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Yenidoğan Mahallesi Satılık Daire Araştıran Okuyucularımız için Mahalle Üzerine Genel Bilgiler

Yenidoğan Mahallesi satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacaksınız ve böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, daire arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da bölge hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı yerine getirmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Bayrampaşa Yenidoğan Mahallesinin konumu, yaşantısı, daire piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

Marmara Bölgesi’nde genel olarak hâkimiyetini gösteren tipik bir karasal iklim, özelliklerini Yenidoğan Mahallesinde de göstermektedir. Bu iklim tipinin özelliklerine göre, kış mevsimleri soğuk ve yağışlı geçerken yaz mevsimlerinde sıcak ve kurak bir hava egemendir. Yıllık ortalama sıcaklık 14,5 derece Celsius civarında değişmektedir. Kış aylarında zaman zaman kar yağışı görülebilmektedir.

Yenidoğan Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için İlçenin Konumu ve Ulaşımı

Yenidoğan Mahallesi, Marmara Bölgesi sınırları içerisinde bulunan İstanbul iline bağlı olan Bayrampaşa ilçesinde yer almaktadır. İstanbul’un Avrupa Yakasında konumlanmıştır. Mahallenin etrafını Fatih, Gaziosmanpaşa ve Esenler gibi semtler sarmaktadır. Cevatpaşa, İsmet Paşa ve Muratpaşa mahalleleri ise mahallenin etrafındaki yerleri meydana getirmektedir.

Bayrampaşa Yenidoğan satılık ev arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Yenidoğan Mahallesinin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bu sebepten ötürü, İstanbul’un diğer merkezî yerlerine gidişte kullanılabilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. Yenidoğan Mahallesi, 0-3 numaralı karayolu hattına yakın bir yerde konumlanmıştır. Mahallede ulaşımı sağlayan toplu taşıma alternatiflerine aşağıdaki listede yer verilmiştir:

  • Yenikapı-Atatürk Havalimanı: M1A numaralı metro hattı,
  • Yenikapı-Kirazlı: M1B numaralı metro hattı,
  • Karadeniz Mahallesi-Beyazıt: 36 numaralı otobüs hattı,
  • Esentepe Mahallesi-Beyazıt: 36ES numaralı otobüs hattı.

Yenidoğan Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için Bölgede Bulunan Çeşitli Lokasyonlar

Yenidoğan Mahallesinin sınırları içerisinde Bayrampaşa Kaymakamlığı bulunmaktadır. Mahalle, Bayrampaşa Devlet Hastanesine yakın bir konumda bulunmak ile beraber, hastanenin doğu yönünde konumlanmıştır. Mahallede Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi yer almaktadır. Bayrampaşa Belediyesinin binası da bu mahallede bulunmaktadır. Topçular Semt Polikliniği de buradadır. Aynı zamanda mahallede pek çok sayıda eğitim kurumu yer almaktadır. Bu eğitim kurumlarının arasında İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, İstanbul Ticaret Odası Mesleki ve Teknik Lisesi ve Ahmet Haşim İlkokulu mevcuttur.

Yenidoğan Mahallesi Satılık Daire Bakan Kişiler için Mahallenin Demografik ve Daire Piyasası Bilgileri

2018 yılında yapılmış olan son nüfus araştırmalarının sonuçlarına göre, Yenidoğan Mahallesi’nde toplam 18.041 kişi yaşamaktadır. Mahallede ortalama bir ev 120 metrekaredir. 

İstanbul Bayrampaşa sahibinden satılık ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz veya Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz.

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.