/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Beylikdüzü Dereağzı Mahallesi Satılık Daire

araması için 100 ilan bulundu
search
Dereağzı Mahallesicancel
Beylikdüzücancel
İstanbulcancel
KONUT
ARSA
İŞYERİ
TURİSTİK TESİS
KAT KARŞILIĞI ARSA
DEVREN İŞYERİ
400.000 - 700.000 TL
700.000 - 2.000.000 TL
2.000.000+ TL
TÜM FİYATLAR
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Dereağzı Mahallesi Satılık Daire Araştıran Okuyucularımız için Mahalle Üzerine Genel Bilgiler

Dereağzı Mahallesi satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacaksınız ve böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, daire arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da bölge hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı yerine getirmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Beylikdüzü Dereağzı Mahallesinin konumu, yaşantısı, daire piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

Marmara Bölgesinde genel olarak hâkimiyetini gösteren tipik bir karasal iklim, özelliklerini Dereağzı Mahallesinde de göstermektedir. Bu iklim tipinin özelliklerine göre, kış mevsimleri soğuk ve yağışlı geçerken yaz mevsimlerinde sıcak ve kurak bir hava egemendir. Yıllık ortalama sıcaklık 14,5 derece Celsius civarında değişmektedir. Kış aylarında zaman zaman kar yağışı görülebilmektedir.

Dereağzı Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için İlçenin Konumu ve Bölgede Bulunan Çeşitli Lokasyonlar

Dereağzı Mahallesi, Marmara Bölgesi sınırları içerisinde bulunan İstanbul iline bağlı olan Beylikdüzü ilçesinde yer almaktadır. İstanbul’un Avrupa Yakasında konumlanmıştır. Dereağzı Mahallesinin etrafında Avcılar, Esenyurt ve Büyükçekmece gibi semtler bulunmaktadır. Mahallenin Marmara Denizine kıyısı vardır.

Dereağzı Mahallesinin sınırları içerisinde Beylikdüzü 5 Numaralı Aile Sağlığı Merkezi bulunmaktadır. Sağlık merkezinin yakın bir konumda bulunması, bölge içerisinde konut arayışında bulunan kimseler için bir avantaj teşkil etmektedir. Mahalle içerisindeki evler genel olarak siteler halinde toplanmış bir durumdadır. Mahalle içerisinde hazır yemek hizmeti veren pek çok sayıda restoran ve kafe mevcuttur. Bu durumlara ek olarak mahallede pek çok sayıda eğitim kurumu da bulunmaktadır. Bu eğitim kurumlarının arasında İsabet Okulları Beylikdüzü, Baki Gündüz İlköğretim Okulu ve Baki Gündüz İlkokulu bulunmaktadır.

Dereağzı Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için Bölgeye Ulaşım İmkanları

Beylikdüzü Dereağzı satılık ev arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Dereağzı Mahallesi’nin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bu sebepten ötürü, İstanbul’un diğer merkezî yerlerine gidişte kullanılabilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. Dereağzı Mahallesi, E5 numaralı karayolu hattına yakın bir yerde konumlanmıştır. Mahallede ulaşımı sağlayan toplu taşıma alternatiflerine aşağıdaki listede yer verilmiştir:

  • Gürpınar – Yenibosna Metro: 458 numaralı otobüs hattı.

Dereağzı Mahallesinin içerisinde ya da etrafında bulunan otobüs duraklarının bir listesine aşağıda yer verilmiştir:

  • Hasan Tahsin Caddesi Durağı,
  • Kent Sokak Durağı,
  • İlk Evin Durağı.

Dereağzı Mahallesi Satılık Daire Bakan Kişiler için Mahallenin Demografik ve Daire Piyasası Bilgileri

2018 yılında yapılmış olan son nüfus araştırmalarının sonuçlarına göre, Dereağzı Mahallesinde toplam 12.755 kişi yaşamaktadır. Mahallede ortalama bir ev 140 metrekaredir. Ortalama bir Dereağzı satılık ev 405.440 Türk Lirasıdır.

İstanbul Beylikdüzü sahibinden satılık ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz veya Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Satışlara ‘Sosyal Konut’ Freni

Satışlara ‘Sosyal Konut’ Freni

23 Eylül 2022

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

23 Eylül 2022

Kira Fiyatlarındaki Artış O Sektöre İ...

Kira Fiyatlarındaki Artış O Sektöre İ...

23 Eylül 2022

Gayrimenkul zengini 6 ünlü!

Gayrimenkul zengini 6 ünlü!

23 Eylül 2022

TOKİ'den Dolandırıcılık Uyarısı Geldi...

TOKİ'den Dolandırıcılık Uyarısı Geldi...

23 Eylül 2022

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.