Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Beyoğlu Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesicancel
Beyoğlucancel
İstanbulcancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun sonuç bulunamadı. Farklı bir arama yapabilir veya benzer ilanları inceleyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle
Benzer İlanlar

Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi Satılık Daire Araştıran Okuyucularımız için Mahalle Üzerine Genel Bilgiler

Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacaksınız ve böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, daire arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da bölge hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı yerine getirmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Beyoğlu Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesinin konumu, yaşantısı, daire piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

Marmara Bölgesi’nde genel olarak hâkimiyetini gösteren tipik bir karasal iklim, özelliklerini Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesinde de göstermektedir. Bu iklim tipinin özelliklerine göre, kış mevsimleri soğuk ve yağışlı geçerken yaz mevsimlerinde sıcak ve kurak bir hava egemendir. Yıllık ortalama sıcaklık 14,5 derece Celsius civarında değişmektedir. Kış aylarında zaman zaman kar yağışı görülebilmektedir.

Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için İlçenin Konumu ve Bölgede Bulunan Çeşitli Lokasyonlar

Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi, Marmara Bölgesi sınırları içerisinde bulunan İstanbul iline bağlı olan Beyoğlu ilçesinde yer almaktadır. İstanbul’un Avrupa Yakasında konumlanmıştır. Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi’nin etrafında Şişli, Harbiye ve Karaköy gibi semtler bulunmaktadır. Mahallenin Marmara Denizine yakın bir konumda bulunmaktadır.

Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesinin sınırları içerisinde Kaptan-ı Derya Kılıç Ali Paşa Cami bulunmaktadır. Mahalle içerisinde hazır yemek hizmeti veren pek çok sayıda restoran ve kafe mevcuttur. TDİ Kurum Tabipliği bu mahallede konumlanmıştır. Mahalle içerisinde Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı İstanbul Liman Başkanlığı yer almaktadır. 

Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için Bölgeye Ulaşım İmkanları

Beyoğlu Kemankeş Karamustafa Paşa satılık ev arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi’nin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bu sebepten ötürü, İstanbul’un diğer merkezî yerlerine gidişte kullanılabilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi, 0-1 numaralı karayolu hattına yakın bir yerde konumlanmıştır. Mahallede ulaşımı sağlayan toplu taşıma alternatiflerine aşağıdaki listede yer verilmiştir:

  • Halkalı – Gebze: Marmaray tren hattı,
  • Yenikapı – Hacıosman: M2 numaralı metro hattı,
  • Topkapı – Beşiktaş: 28T numaralı otobüs hattı,
  • Ortaköy Dereboyu – Yenikapı: 30D numaralı otobüs hattı,
  • Cevatpaşa – Eminönü: 32 numaralı otobüs hattı.

Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi Satılık Daire Bakan Kişiler için Mahallenin Demografik ve Daire Piyasası Bilgileri

2018 yılında yapılmış olan son nüfus araştırmalarının sonuçlarına göre, Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesinde toplam 112 kişi yaşamaktadır. Mahallede ortalama bir ev 100 metrekaredir. Ortalama bir Kemankeş Karamustafa Paşa satılık ev 306.400 Türk Lirasıdır.

İstanbul Beyoğlu sahibinden satılık ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz veya Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
100 metrekare konutun Türkiye ve İsta...

100 metrekare konutun Türkiye ve İsta...

15 Mayıs 2023

Fahiş Kiralara Karşı Yeni Formül

Fahiş Kiralara Karşı Yeni Formül

2 Mayıs 2023

İstanbullular En Çok Hangi Şehirlere ...

İstanbullular En Çok Hangi Şehirlere ...

2 Mayıs 2023

İstanbul’da 10 Bin TL’ye Kaç Metrekar...

İstanbul’da 10 Bin TL’ye Kaç Metrekar...

2 Mayıs 2023

Gayrimenkul Sektöründe Yeni Döneme Gi...

Gayrimenkul Sektöründe Yeni Döneme Gi...

2 Mayıs 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.