Emlakjet

Şişli Fulya Mahallesi Satılık Daire

araması için 35 ilan bulundu
search
Fulya Mahallesicancel
Şişlicancel
İstanbulcancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Fulya Mahallesi Satılık Daire Arayanlara Mahalle Rehberi

Fulya Mahallesi satılık daire arayışında olanlar için özel olarak hazırladığımız mahalle rehberimizde; mahalle ve çevresi hakkında tüm önemli bilgilere ulaşabileceksiniz. Fulya mahallesinde ev satın almadan hemen önce bölge rehberimizi inceleyerek, mahallenin özelliklerini ve konut piyasası hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul’un Avrupa Yakasında yer alan Şişli ilçesine bağlı Fulya, 2020 yılı sayımlarına göre 17.459 kişilik nüfusa sahiptir. Şişli ilçesinin daha yüksek nüfusa sahip mahallelerinden birisidir. Mahallenin bulunduğu konuma göre çevresinde; Beşiktaş ilçesi ile İnönü, Mecidiyeköy, Gülbahar, Şişli Merkez ve 19 Mayıs mahalleleri ile komşudur. Şişli ilçesi; modern iş merkezleri, yoğun nüfusu ve bir kültür-sanat merkezi olması ile bilinmektedir. 1954 yılında ilçe statüsüne yükselen Şişli, ismini şiş yapımıyla uğraşan ve şişçiler diye anılan bir aileden geldiği, onlara “Şişlilerin Konağı” denmeye başladığı için isminin böyle kaldığı düşünülmektedir. Tarihi açısından oldukça zengin olan ilçede Teşvikiye Camii, Maçka Çeşmesi, Ihlamur Kasrı, Atatürk Müzesi, Bomonti Bira Fabrikası, Askeri Müze gibi pek çok farklı mekana ev sahipliği yapıyor. Gelişmiş ulaşım ağı ve merkezi konumu ile pek çok kişinin ev sahibi olmak isteyeceği Şişli’de ev satın alırken Emlakjet’in ilanlarını detaylıca inceleyerek siz de aradığınız evi kolayca bulabilirsiniz.

 

Fulya Mahallesi Satılık Daire Arayanlara İlçedeki Önemli Kurumların Adresleri

Fulya mahallesi ve çevresinde bulunan önemli kurumların adres bilgileri şu şekildedir;

  • Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi; 19 Mayıs, Etfal Hastanesi, Halaskargazi Cad. 34371 Şişli/İstanbul.
  • Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi; Esentepe, Hüseyin Cahit Yalçın Sk. No:24, 34394 Şişli/İstanbul.
  • Şişli Gülsen Mustafa Muzuri İlkokulu; Feriköy, Hüseyin Cahit Yalçın Sk. No:15, 34394 Şişli/İstanbul.
  • Fulya Mahallesi Muhtarlığı; Fulya, Bahçeler Sk. No:4, 34394 Şişli/İstanbul.

Fulya satılık ev arayışında olanlar için mahallenin yakınından Yenikapı-Hacıosman M2 metro hattının Mecidiyeköy ve Şişli İstasyonu geçmektedir. İETT’nin 15TA, 25G, 27T, 29Ş, 30M, 41AT, 66Z, 121B, 251, 522, 256, DT2, 522ST, 122M, 122C, 122Y, 59N, 59B ve 48R numaralı otobüs hatları ile kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir. 

 

Fulya Mahallesi Satılık Daire Piyasa Fiyatları

Emlakjet Bölge Raporu 2020 yılı Ekim ayı güncel verilerine göre Şişli ilçesinin Fulya mahallesi ve çevre bölgelerde bulunan satılık daire fiyatları ve genel piyasa bilgileri şu şekildedir;

  • Ortalama brüt alan; 120 metrekare,

  • Ortalama birim satılık fiyatı; 7.229 Türk Lirası,

  • Konutun amortisman/Geri dönüş süresi 28 yıl,

  • Ortalama satış fiyatı; 867.480 Türk Lirasıdır. 

Tercih edeceğiniz satılık dairenin iç ve dış özelliklerine göre, bulunduğu semt, sahip olduğu site özellikleri, akıllı ev sistemi, güvenlik ve diğer tüm etkenlere göre satın alma fiyatlarında değişiklik görülebilmektedir. Ev satın almadan hemen önce satış prosedürlerine uygun olup olmadığını kontrol etmeniz ve Emlakjet Bölge Raporu ile bölgedeki piyasa fiyatları hakkında bilgi sahibi olmanız önerilmektedir. Aradığınız özellikleri ‘Yakınında Ara’ ya da ‘Haritada Ara’ özellikleri ile Fulya Mahallesi sahibinden uygun fiyatlı 2+1 satılık daire gibi en çok tercih edilen seçeneklere kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Fulya Satılık Daire

Aradığınız evi en kısa sürede güvenle bulabilmek için en doğru yerdesiniz. Fulya Satılık Daire ilanlarına EmlakJet'ten ulaşabilirsiniz. Fulya Satılık Daire arayışınızda aradığınız özellikteki evleri bulabilirsiniz. Satılık daire arayışınızda sıfır yapılar, birkaç yıl içerisinde yapılmış yapılar ya da daha eski binalara uygun fiyatlı seçenekler ile sahip olabilirsiniz. Her geçen gün daha da gelişen Bölge ihtiyaç ve beklentilerinize uygun konutlara ev sahipliği yapıyor. Bölgedeki sosyal hayat, ulaşım ve alışveriş olanakları ile ön plana çıkan Fulya Satılık Daire ilanlarını keşfetmek için EmlakJet'te yer alan ilanları inceleyin. 

 

Fulya Satılık Daire Fiyatları

Fulya Satılık Daire fiyatları arasında bütçenize en uygun olan evi bulabilirsiniz. Gittikçe gelişen bölgede satılık daire fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişiyor. Evin metrekaresi, konumu, oda sayısı, ısıtması, bina yaşı, asansörünün olup olmaması, bulunduğu kat ve sahip olduğu diğer ek özelliklere göre dairelerin fiyatları değişmektedir. Beklentilerinize ve bütçenize en uygun evi bulmak için sayfadaki ilanları inceleyebilirsiniz. 

 

Fulya Satılık Daire İlanları

EmlakJet'te yer alan Fulya Satılık Daire ilanlarının inceleyerek hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz. Sitemizde yer alan ilanlar arasından sizin için en ideal eve sahip olabilirsiniz. Kriterlerinize ve bütçenize uygun ev ilanları EmlakJet'te sizleri bekliyor. 

 

Fulya Satılık Daire 3+1

Fulya Satılık Daire 3+1 ilanlarını sitemizden inceleyebilirsiniz. Ailenizle geniş ve ferah bir evde yaşamak için 3 oda ve 1 salon ev arayışında iseniz doğru adrestesiniz. EmlakJet'teki 3+1 ilanları ile istediğiniz bölgede aradığınız kriterlere uygun daireleri kolayca bulabilirsiniz. Aradığınız 3 oda bir salon daire ilanları ile istediğiniz eve kavuşun!

 

Fulya Satılık Daire 2+1

Fulya Satılık Daire 2+1 ilanları sitemizde sizleri bekliyor. EmlakJet sahibinden 2+1 satılık daire ilanları ile sizi aradığınız eve kavuşturuyor. Uygun fiyatlı ilanlar, aradığınız konumda, istediğiniz metrekarede incelenmek üzere sayfamızda sizleri bekliyor. EmlakJet aracılığıyla daire sahipleriyle doğrudan iletişime geçebilir ve daireler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Aile dostu ve uygun fiyatlı 2 oda 1 salon ev ilanlarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

 

Fulya Satılık Daire 1+1

Fulya Satılık Daire 1+1 ilanları ile aradığınız eve sahip olabilirsiniz. 1 oda 1 salondan oluşan evler için sayfamızdaki ilanları inceleyebilirsiniz. Daha çok öğrenciler, tek yaşayanlar ya da çocuksuz aileler tarafından tercih edilen 1+1 dairelere daha çok modern konut yapılarında ve rezidanslarda rastlanıyor. Bu yapı tipinde genel olarak mutfak salonun içinde yer alıyor. EmlakJet tarafından sizin için hazırlanan ilanlar aracılığıyla aradığınız o dairede yaşamaya başlayabilirsiniz. 

 

Fulya Satılık Daire Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Fulya Satılık Daire ararken, dikkatli bir şekilde hareket etmek oldukça önemlidir. Satılık daire arayışınızda ilk olarak, bütçenizi net bir şekilde belirlemelisiniz. Ardından, konum faktörüne dikkat etmelisiniz. Dairenin bulunduğu bölgenin güvenliği, ulaşım imkanları, altyapı olanakları, işyerinize ya da okula olan uzaklığı gibi faktörlere de dikkat etmelisiniz. Dairenin fiziksel durumunu da incelemek de gereklidir. Yapısal problemler ya da bakım gerektiren alanlar ilerleyen dönemlerde size ek masraflar çıkarabilir. Evde yaşamaya başlamadan önce eve ne kadar masraf yapılacağını belirlemelisiniz. Ayrıca tapu ve diğer tüm hukuki belgelerin eksiksiz ve güncel olduğundan emin olmalısınız. Yaşayacağınız ya da yatırım yapacağınız evi seçerken acele etmek yerine detaylı araştırma yapmak sizi ilerleyen zamanlarda oluşabilecek problemlerden kurtaracaktır. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

27 Aralık 2023

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Aralık 2023

Şişli Satılık Daire
19 Mayıs Mahallesi Satılık Daire19 Mayıs Satılık DaireBeşiktaş Satılık DaireBomonti Satılık DaireBozkurt Mahallesi Satılık DaireBozkurt Satılık DaireCumhuriyet Mahallesi Satılık DaireCumhuriyet Satılık DaireDereboyu Satılık DaireDolapdere Satılık DaireDuatepe Mahallesi Satılık DaireDuatepe Satılık DaireElmadağ Satılık DaireErgenekon Mahallesi Satılık DaireEsentepe Mahallesi Satılık DaireEsentepe Satılık DaireEskişehir Mahallesi Satılık DaireFeriköy Mahallesi Satılık DaireFeriköy Satılık DaireFulya Mahallesi Satılık DaireFulya Satılık DaireGülbağ Satılık DaireGülbahar Mahallesi Satılık DaireGülbahar Satılık DaireGümüşsuyu Satılık DaireHalaskargazi Mahallesi Satılık DaireHalaskargazi Satılık DaireHalide Edip Adıvar Mahallesi Satılık DaireHalide Edip Adıvar Satılık DaireHalil Rıfat Paşa Mahallesi Satılık DaireHalil Rıfat Paşa Satılık DaireHarbiye Mahallesi Satılık DaireHarbiye Satılık Daireİnönü Mahallesi Satılık Daireİzzet Paşa Mahallesi Satılık Daireİzzetpaşa Satılık DaireKaptan Paşa Mahallesi Satılık DaireKurtuluş Satılık DaireKuştepe Mahallesi Satılık DaireKuştepe Satılık DaireMahmut Şevket Paşa Mahallesi Satılık DaireMahmutşevketpaşa Satılık DaireMecidiyeköy Mahallesi Satılık DaireMecidiyeköy Satılık DaireMerkez Mahallesi Satılık DaireMeşrutiyet Mahallesi Satılık DaireMeşrutiyet Satılık DaireNişantaşı Satılık DaireOkmeydanı Satılık DaireOsmanbey Satılık DairePangaltı Satılık DairePaşa Mahallesi Satılık DairePaşa Satılık DaireSıracevizler Satılık DaireŞişli Satılık DaireTeşvikiye Mahallesi Satılık DaireTeşvikiye Satılık DaireTopağacı Satılık DaireYayla Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.