Emlakjet

Şişli Harbiye Mahallesi Satılık Daire

araması için 7 ilan bulundu
search
Harbiye Mahallesicancel
Şişlicancel
İstanbulcancel

Harbiye Mahallesi Satılık Daire Bakanlara Bölge Rehberi

Harbiye Mahallesi satılık daire ilanları arasında dolaşırken mahalle hakkında merak ettiklerinize bu yazı aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Harbiye Mahallesi, İstanbul ilinin Şişli İlçesine bağlı olan bir mahalledir. İsmini 1834-1936 seneleri arasında burada yer alan Mekteb-i Harbiye'den almıştır. Kuzeyinde Şişli ilçesine bağlı Halaskargazi ve Teşvikiye mahalleleri, batısında ise Şişli ilçesine bağlı İnönü ve Ergenekon mahalleleri bulunur. Doğusunda Beşiktaş ilçesi, güneyinde ise Beyoğlu ilçesi yer alır. İstanbul Radyoevi de bu semtte yer alır. Notre Dame de Sion Fransız Lisesi de Radyoevi'nin karşısında bulunur. Mahallede aynı zamanda Şehir Tiyatroları'nın Muhsin Ertuğrul Harbiye Sahnesi yer almaktadır. 1955’te Harbiye semtinde açılan İstanbul Hilton Oteli, Türkiye’nin ve İstanbul’un ilk 5 yıldızlı otelidir. İstanbul Teknik Üniversitesi'nin Taşkışla ve Maçka binaları da Harbiye'nin mahalle içinde bulunur. Gürcistan'ın İstanbul Konsolosluğu da bu semttedir. Harbiye'de yer alan Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu 1946-1947 yılları arasında Harbiye mahallesinde inşa edilmiştir. Şişli ilçesinde, sıcak ve ılıman bir iklim görülür; kış aylarında yaz aylarından çok daha fazla yağış düşmektedir. İlçenin yıllık sıcaklık ortalaması 13.8 °C 'dır. Yıllık ortalama yağış miktarı ise, 797 mm’dir.

Harbiye Mahallesi Satılık Daire Düşünenlere Mahallenin Kurumları

Emlakjet ziyaretçilerine özel hazırladığımız bu yazıda bölgenin önemli yerlerinin detayları ile bir araya getirdik.

  • İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı, Harbiye Mah, Darülbedai Caddesi No:4, Posta kodu: 34367 Şişli/İstanbul. Tel: 0212 373 11 00.
  • Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu, Harbiye Mah, Taşkışla Cad. No:8, Posta kodu: 34367 Şişli/İstanbul. Tel: 0212 232 16 52.
  • Maçka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Harbiye Mah., Maçka Caddesi No10, Posta kodu: 34367 Şişli/İstanbul.  Tel: 0212 233 80 95.
  • İTÜ Mimarlık Fakültesi, Harbiye Mah, Taşkışla Cad. No:2, Posta kodu: 34367 Şişli/İstanbul.
  • KüçükÇiftlik Park, Harbiye Mah, Kadırgalar Yokuşu No:4, Posta kodu: 34367 Maçka/İstanbul.
  • Şişli Öğretmenevi, Harbiye Mah, Hüsrev Gerede Cad. No:57, 34360 Şişli/İstanbul. Tel: 0212 296 89 72.
  • Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesi, Harbiye Mah, Maçka Cad. No:13, 34367 Şişli/İstanbul. Tel: 0212 246 44 17.

Siz de bu mahallede yaşamak istiyorsanız Harbiye Mahallesi satılık konut ilanlarına sitemizden istediğiniz zaman dilediğiniz yerden kolayca göz atabilirsiniz.

Harbiye Mahallesi Satılık Daire Emlak Piyasası 

2019 yılı aralık ayı EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki satılık dairelerin alanları ortalama 177 metrekare olarak karşımız çıkar. Harbiye Mahallesi satılık daire fiyatları 4.425.000 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim fiyatı 25.000 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 68 yıldır.

Ev arayışlarınızda Emlakjet ile bir adım öndesiniz. Satılık daire arayışlarınızda yukarıdaki verilerden yararlanarak bütçenizi belirleyebilirsiniz. Siz de Harbiye Mahallesi satılık evler ilanlarına listeleme sayfalarımızdan göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

Şişli Satılık Daire
19 Mayıs Mahallesi Satılık Daire19 Mayıs Satılık DaireBeşiktaş Satılık DaireBomonti Satılık DaireBozkurt Mahallesi Satılık DaireBozkurt Satılık DaireCumhuriyet Mahallesi Satılık DaireCumhuriyet Satılık DaireDereboyu Satılık DaireDolapdere Satılık DaireDuatepe Mahallesi Satılık DaireDuatepe Satılık DaireElmadağ Satılık DaireErgenekon Mahallesi Satılık DaireEsentepe Mahallesi Satılık DaireEsentepe Satılık DaireEskişehir Mahallesi Satılık DaireFeriköy Mahallesi Satılık DaireFeriköy Satılık DaireFulya Mahallesi Satılık DaireFulya Satılık DaireGülbağ Satılık DaireGülbahar Mahallesi Satılık DaireGülbahar Satılık DaireGümüşsuyu Satılık DaireHalaskargazi Mahallesi Satılık DaireHalaskargazi Satılık DaireHalide Edip Adıvar Mahallesi Satılık DaireHalide Edip Adıvar Satılık DaireHalil Rıfat Paşa Mahallesi Satılık DaireHalil Rıfat Paşa Satılık DaireHarbiye Mahallesi Satılık DaireHarbiye Satılık Daireİnönü Mahallesi Satılık Daireİzzet Paşa Mahallesi Satılık Daireİzzetpaşa Satılık DaireKaptan Paşa Mahallesi Satılık DaireKurtuluş Satılık DaireKuştepe Mahallesi Satılık DaireKuştepe Satılık DaireMahmut Şevket Paşa Mahallesi Satılık DaireMahmutşevketpaşa Satılık DaireMecidiyeköy Mahallesi Satılık DaireMecidiyeköy Satılık DaireMerkez Mahallesi Satılık DaireMeşrutiyet Mahallesi Satılık DaireMeşrutiyet Satılık DaireNişantaşı Satılık DaireOkmeydanı Satılık DaireOsmanbey Satılık DairePangaltı Satılık DairePaşa Mahallesi Satılık DairePaşa Satılık DaireSıracevizler Satılık DaireŞişli Satılık DaireTeşvikiye Mahallesi Satılık DaireTeşvikiye Satılık DaireTopağacı Satılık DaireYayla Mahallesi Satılık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.