/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Edirne Merkezcancel

Edirne Edirne Merkez Satılık Ev

araması için 279 ilan bulundu
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Edirne Merkez Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak daire satın almak isteyen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Edirne Merkez satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasasını öğrenebilirsiniz.

Edirne Merkez Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Edirne ilinin merkezinde yer alan Edirne merkez ilçesi ilin kuzey kısmında yer almaktadır. Doğusunda Süloğlu ilçesi, batısında Yunanistan, kuzeyinde Bulgaristan ve Lalapaşa ilçeleri, güneyinde ise Uzunköprü ve Havsa ilçelerine komşudur. Yüzölçümü 955 kilometrekare olan ilçe Edirne ilçesinin üçüncü büyük ilçesidir. İlçede dağlık arazi bulunmamakla birlikte arazilerin çoğu yayla şeklindedir. Edirne merkez satılık daire arayan kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedirler. İlçede yer alan ovalık arazilerin çoğu Meriç Nehri’nin vadi tabanında yer almaktadır. Doğal bitki örtüsü orman olan ilçedeki bazı arazilerde bozkır bitki örtüsü yer almaktadır. Tarımsal alanı diğer ilçelere göre daha dar olan ilçede yer alan bozkır arazilerde hayvancılık faaliyetleri yapılmaktadır.

Edirne Merkez Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 180 bin 327’dir. İlçe nüfusunun yüzde 50,25’ini (90 bin 608) erkek, yüzde 49,75’ini (89 bin 719) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Edirne merkez satılık konut arayışında olan vatandaşların ilçede konut tercihinde bulunabileceği 24 adet mahalle ve 37 adet köy bulunmaktadır. Edirne merkez satılık ev arayışınızda tercih edebileceğiniz mahalleler ve köyler: 1.Murat Mahallesi, Abdurrahman Mahallesi, Babademirtaş Mahallesi, Barutluk Mahallesi, Çavuşbey Mahallesi, Dilaverbey Mahallesi, Fatih Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Karaağaç Mahallesi, Koca Sinan Mahallesi, Medrese Ali Bey Mahallesi, Menzilahır Mahallesi, Meydan Mahallesi, Mithat Paşa Mahallesi, Nişancıpaşa Mahallesi, Sabuni Mahallesi, Sarıcapaşa Mahallesi, Şükrüpaşa Mahallesi, Talatpaşa Mahallesi, Umurbey Mahallesi, Yancıkçı Şahin Mahallesi, Yeniimaret Mahallesi, Yıldırım Beyazıt Mahallesi, Yıldırım Hacı Sarraf Mahallesi, Ahı Köyü, Avarız Köyü, Bosna Köyü, Budakdoğanca Köyü, Büyükdöllük Köyü, Büyükismailçe Köyü, Değirmenyeni Köyü, Demirhanlı Köyü, Doyran Köyü, Ekmekçi Köyü, Elçili Köyü, Eskikadın Köyü, Hacıumur Köyü, Hasanağa Köyü, Hatip Köyü, Hıdırağa Köyü, İskender Köyü, Karabulut Köyü, Karakasım Köyü, Karayusuf Köyü, Kayapa Köyü, Kemal Köyü, Korucu Köyü, Köşençiftliği Köyü, Küçükdöllük Köyü, Menekşesofular Köyü, Muratçalı Köyü, Musabeyli Köyü, Orhaniye Köyü, Sarayakpınar Köyü, Sazlıdere Köyü, Suakacağı Köyü, Uzgaç Köyü, Üyüklütatar Köyü, Yenikadın Köyü ve Tayakadın Köyü’dür.

Sizler de satılık konut tercihinizi Edirne merkez ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Edirne merkez uygun fiyatlı kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
2020 Temmuz Ayı Kira Artış Oranları A...

2020 Temmuz Ayı Kira Artış Oranları A...

3 Temmuz 2020

Gayrimenkul Sektöründe Düşük Faiz Har...

Gayrimenkul Sektöründe Düşük Faiz Har...

2 Temmuz 2020

Konut Kredisi Faiz Oranları Temmuz Ay...

Konut Kredisi Faiz Oranları Temmuz Ay...

1 Temmuz 2020

Gayrimenkul Talebinde Artış Yaşandı

Gayrimenkul Talebinde Artış Yaşandı

30 Haziran 2020

Emlak İşletmelerine Ek Şartlar

Emlak İşletmelerine Ek Şartlar

29 Haziran 2020

Edirne Merkez Satılık Ev
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.