/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Giresun Merkezcancel

Giresun Giresun Merkez Satılık Ev

araması için 35 ilan bulundu
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Giresun Merkez Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak daire satın almak isteyen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Giresun Merkez satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi edinerek konut arama sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Giresun Merkez Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe hakkında Genel Bilgiler

Giresun Merkez ilçesinin ekonomisi tarım, tarıma dayalı sanayi ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. Giresun Merkez satılık ev arayan vatandaşlar ilçe ekonomisi ile ilgili olarak yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe nüfusunun yüzde 80’inin aktif olarak tarımsal faaliyetlerle ilgilendiği bilgisine ulaşmaktadırlar. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında fındık, çay ve belli başlı sebze ürünlerinin tarımı yapılmaktadır. Hayvancılık faaliyetlerinin de oldukça önemli olduğu ilçede bu faaliyetler kapsamında küçükbaş hayvancılık, büyükbaş hayvancılık, arıcılık ve balıkçılık faaliyetleri yapılmaktadır. Modern hayvancılık tekniklerinin her geçen gün gelişmekte olduğu ilçede yaşayan halk hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenerek geçimini sağlayabilmektedir. Balıkçılık faaliyetleri kapsamında hamsi, istavrit, palamut, torik, sargan, kefal, kötek, barbunya, mezgit, kalkan ve izmarit avlanmaktadır.

Konut Arayanlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 135 bin 920’dir. İlçe nüfusunun yüzde 49,17’sini (66 bin 828) erkek, yüzde 50,83’ünü (69 bin 92) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Giresun Merkez satılık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 33 adet mahalle ve 53 adet köy bulunmaktadır. Giresun Merkez satılık ev tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Aksu Mahallesi, Aydınlar Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çağlayan Mahallesi, Çaykara Mahallesi, Çınarlar Mahallesi, Çıtlakkale Mahallesi, Demirci Mahallesi, Erikliman Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Gaziler Mahallesi, Gedikkaya Mahallesi, Gemilerçekeği Mahallesi, Güre Mahallesi, Hacı Hüseyin Mahallesi Hacımiktat Mahallesi Hacısiyam Mahallesi Homurlu Mahallesi Kale Mahallesi Kapu Mahallesi, Kavaklar Mahallesi, Kayadibi Mahallesi, Konacık Mahallesi, Küçükköy Mahallesi, Nizamiye Mahallesi, Osmaniye Mahallesi, Samanlıkkıranı Mahallesi, Seldeğirmeni Mahallesi, Sultan Selim Mahallesi, Şeyhkeramettin Mahallesi, Tekke Mahallesi, Teyyaredüzü Mahallesi, Yalı Mahallesi, Akçalı Köyü, Akıncı Köyü, Akköy Köyü, Alınca Köyü, Anbaralan Köyü, Barça Köyü, Barçaçakırlı Köyü, Bayazıt Köyü, Boztekke Köyü, Burhaniye Köyü, Camili Köyü, Çaldağ Köyü, Çamlık Köyü, Çandır Köyü, Çavuşoğlu Köyü, Çiçekli Köyü, Çimşir Köyü, Çukurköy Köyü, Darıköy Köyü, Ergence Köyü, Eriklimanı Köyü, Esentepe Köyü, Evrenköy Köyü, Gedikli Köyü, Güney Köyü, Gürköy Köyü, Güveç Köyü, Hamidiye Köyü, İncegeriş Köyü, Hisargeriş Köyü, İnişdibi Köyü, Karaali Köyü, Kemaliye Köyü, Lapa Köyü, Mesudiye Köyü, Melikli Köyü, Okçu Köyü, Orhaniye Köyü, Ortaköy Köyü, Pınarçukuru Köyü, Sarvan Köyü ve Saycan Köyü’dür.

Sizler de satılık konut tercihini Giresun Merkez ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Giresun Merkez uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut tercihinde bulunabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
2020 Temmuz Ayı Kira Artış Oranları A...

2020 Temmuz Ayı Kira Artış Oranları A...

3 Temmuz 2020

Gayrimenkul Sektöründe Düşük Faiz Har...

Gayrimenkul Sektöründe Düşük Faiz Har...

2 Temmuz 2020

Konut Kredisi Faiz Oranları Temmuz Ay...

Konut Kredisi Faiz Oranları Temmuz Ay...

1 Temmuz 2020

Gayrimenkul Talebinde Artış Yaşandı

Gayrimenkul Talebinde Artış Yaşandı

30 Haziran 2020

Emlak İşletmelerine Ek Şartlar

Emlak İşletmelerine Ek Şartlar

29 Haziran 2020

Giresun Merkez Satılık Ev
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.